Logo

Romet ja Julia

Julia vend Georg keerab oma poliitikukarjääri nässu ja teeb oma elus täieliku kannapöörde. Julia sõbranna Katre üritab Juliat endaga Londonisse meelitada. Julia isa ja ema on leppinud nii teineteise kui ka pankrotiga, kuid siis ilmub inimene minevikust... Reigo peab minema Hispaaniasse vanaema juurde asumisele ja Romet saab ülikooli sisse. Romet aitab Sergol ja Arturil lõpuks oma äri käima panna ja tormab siis kohtumisele Juliaga - jääb vaid küsimus: kas Julia otsustab siiski Katrega Londonisse sõita või jääb Rometiga Eestisse?
30. detsember 2012 - Näeme? - Viimane!
Julia vend Georg keerab oma poliitikukarjääri nässu ja teeb oma elus täieliku kannapöörde. Julia sõbranna Katre üritab Juliat endaga Londonisse meelitada. Julia isa ja ema on leppinud nii teineteise kui ka pankrotiga, kuid siis ilmub inimene minevikust... Reigo peab minema Hispaaniasse vanaema juurde asumisele ja Romet saab ülikooli sisse. Romet aitab Sergol ja Arturil lõpuks oma äri käima panna ja tormab siis kohtumisele Juliaga - jääb vaid küsimus: kas Julia otsustab siiski Katrega Londonisse sõita või jääb Rometiga Eestisse?
23. detsember 2012 - Rometi plaan
Romet üritab kõik jamad tagaplaanile jätta ja keskenduda oma tunnetele Julia vastu. Julia ema peab esimest korda elus tööle minema. Artur saab ootamatult teada, kus tema ema töötab ja see põhjustab talle paraja shoki. Julia isa tahab Julia emaga ära leppida, kuid ootamatu terviserike lööb tema plaanid sassi. Sergo teeb meeleheitliku sammu, et Rebeka seljaoperatsiooniks raha saada. Siis tuleb aga Eestisse Julia sõbranna Katre, et Julia endaga Londonisse viia.
16. detsember 2012 - Kus isa on?
Julia vend Georg kohtub poliitkampaania asjus Mihkel Rauaga, kuid kõik ei lähe nii nagu peab. Artur süüdistab Rometit nende pere reetmises ja vennad tülitsevad, siis aga selgub, et nende isa on kadunud. Julia läheb koos Susannaga fotosessioonile ja põhjustab sellega suure segaduse. Romet astub ülikooli ja Rometi ema saab väga veidrasse kohta tööle. Kas pidevad sekeldused on suutnud noorte kire lämmatada ja Romet ei kohtugi enam Juliaga?
9. detsember 2012 - Töö ja lõbu
Romet üritab tööle keskenduda, et äpi-äriga jalad alla saada. Julia vend Georg on endiselt kodutu ja näib oma muretut staatust täiega nautivat. Julia venna otsekohene artikkel on suurt tähelepanu pälvinud ja see võib üllatuslikult Georgi poliitikukarjäärile kaasa aidata. Romet kohtub Julia ja Susannaga kummalise tööpakkumise asjus, kuid Rebeka enesetapukatse lööb Rometi ja Julia hapra suhte uuesti pea peale.
2. detsember 2012 - Pankrot
Julia isa ärid lähevad pankrotti ja rikas pere peab nüüd hoopis uut moodi toime tulema. Rometi vend Artur tahab peale pogrisse sattumist korralikult elama hakata ja läheb töövestlusele. Julia vend Georg läheb aga oma sõbra Reigoga tülli ja otsustab hakata tänavaelu elama. Julia ja Romet kohtuvad peale segadust uuesti... Julia isa teeb aga Rometi vennale ja Sergole kummalise ettepaneku.
25. november 2012 - Otsus
Julia vend saab haiglast välja ja Reigo nõuab, et ta aitaks raha tagasi muretseda. Julia ei suuda isa uue naisega ühe katuse all elada. Romet läheb tülli oma vanematega. Julia mõtleb kõige üle järele ja otsustab, et tema suhe Rometiga on liiga segane ja valus... Julia vend läheb aga koos Reigoga Rometi vanematele külla, et raha tagasi nõuda.
18. november 2012 - Segadus
Julia vend Georg on kakluse tõttu teadvusetuna haiglas. Julia arvab, et kakluse põhjustas tema suhe Rometiga ja tunneb ennast süüdi. Rometi ema lastakse Julia isa villast töölt lahti ja Rometi perel pole nüüd enam mingit sissetulekut. Popstaar Ave kolib sisse ja Julia läheb isaga tülli, sest tahab Rometi ema kaitsta. Reigo saab aga teada, et Julia vahetas ta Rometi vastu - vihavaenlase venna vastu.
11. november 2012 - Kokkupõrge
Julia ema peab villast välja kolima ja Julia isa toob majja uue naise - popstaar Ave. Rometi vend Artur avastab, et isa on Reigolt saadud raha maha joonud ja neil pole võimalik oma pesulaäri käivitada. Romet teeb Rebekaga asjad selgeks, kuid samas saab Julia juhuslikult teada, et Rometil on keegi teine. Artur ja Sergo tahavad Julia vennale ja tema sõbrale kätte maksta...
4. november 2012 - Lõpuball
Romet leiab uue sõbra, kes teeb talle kasuliku koostööpakkumise. Julia valmistub oma kooli suurejooneliseks lõpuballiks. Julia vend Georg ja tema sõber Reigo maksavad Rometi vennale ja tema sõbrale julmalt kätte. Julia ema peab hakkama kodust välja kolima ja Rometi isa teeb purjus peaga miskit, mis ka noorte elule oma pitseri võib jätta. Romet hiilib kentsakas kostüümis Julia lõpuballile.
28. oktoober 2012 - Suured plaanid
Romet ja Julia saavad pärast pingelist eksamipäeva kokku. Julia vend satub lolli nalja pärast politseisse ja maruvihane isa määrab talle koduaresti. Rometi vend Artur ja tema sõber Sergo maksavad auto lõhkumise eest Reigole valusalt kätte. Rometi ja Julia vaheline tõmme süveneb ja samas muutub metsikumaks ka vihkamine nende vendade vahel.
21. oktoober 2012 - Vanad varjud ja uued varjud
Julia ema on väga häiritud isa juubelipeol toimunud intsidendist. Romet ja Julia kohtuvad uuesti ja avastavad, et vaatamata erinevale taustale on neil palju ühist. Julia vend on aga otsustanud koos sõbra Reigoga Rometi vennale Arturile kätte maksta. Rometi ja Julia vennad on nüüd omavahel ametlikult sõjas.
14. oktoober 2012 - Kohtumine palkonil
Algab kodumaine noortesari, kus segunevad põnevus ja romantika. Sarja keskmes on vaesest perest pärit poisi Rometi (Kaarel Targo) ja jõuka pere tüdruku Julia (Carolin Ligi) armastuslugu, mis on saatuse kiuste suurem kui elu. Romet valmistub keskkooli lõpetama ja üritab oma perele toeks olla - tema isa on töötu ja vanem vend Artur (Lauri Pedaja) tegeleb kahtlaste äridega. Pere sissetuleku eest hoolitseb Rometi ema, kes käib koduabiliseks ühe rikka pere juures. Selle peres kasvab Julia, kes lõpetab samuti keskkooli ja on õnnetu oma vanemate inetu lahutusprotsessi pärast. Julia vanem vend Georg (Ivo Reinok) üritab kahtlaste skeemide ja lõputu pidutsemisega isa varjust välja pugeda. Saatuse tahtel kohtub Romet Juliaga ja noorte vahel lööb leegitsema säde - kuid nad ei tea veel, et nende vendadest on vahepeal saanud lepitamatud verivaenlased...