Logo
Vaadatav -738 tundi

Köök

Maks ja Kaspar satuvad paksu supi sisse, sest kaotasid peakoka hinnalised trühvlid. Segadust aitab klattida kodutu, kes nõuab vastutasuks õhtusöömaaega luksrestoranis. Samal ajal külastab aga restorani ülikarm sanitaarkontrolli inspektor, kes lubab restorani sulgeda. Kõik tegelased peavad nüüd hetkeks omavahelised jagelemised unustama, et restoran päästa.
Eesti
2014
Osa 12
Tulevad ülevaatajad, kes otsustavad, mitme tärni vääriline hotell on. Samal ajal saabub salapärane hüpnotisöör, kes korraldab paksu pahandust. Kuna keegi ei tea, kes on hüpnotisöör, siis kahtlustatakse kõiki. Valesti läheb rohkem, kui minna saab ja hotelli maine satub suurde ohtu. Olukorra päästmiseks kasutatakse mitte just kõige seaduslikumaid võtteid.
Osa 11
Maks lubab kõva häälega, et ei valeta enam kunagi, aga see saab olema suur katsumus. Leino armub uude töölisse ja on hädas, sest ei oska talle kuidagi läheneda. Sergo ja Fred "aitavad" Leinot ning panevad ta väga lolli olukorda. Šeff tahab kaalust alla võtta, aga tulemus saab olema pöördvõrdeline. Maks on ahastuses, et Vika ei usalda teda absoluutselt.
Osa 10
Hotelli külastab Šeik, kes broneerib terve maja. Kõik on hirmul ja käivad nööri mööda. Üks haaremitüdruk pressib Šefilt ja Katilt teeneid välja. Juhataja solvab Vikat ning Maks astub tema kaitseks jõuliselt välja. Šefilt nõutakse Maksi vallandamist. Kaspar on mures, et Šeik võtab Natali endaga kaasa. Kati kardab, et peab Šeigiga magama.
Osa 9
Vika on häiritud, sest Šeff otsustab Maksi kööki tööle võtta. Sergo ja Fred hauvad õelat nalja ning proovivad salakirjadega Leinot ja Katit kokku viia. Šeff võidab kaardimängus suure summa, aga see makstakse talle välja lihana. Šeff peab kiirelt nuputama, mida teha kahe tonni lihaga, enne kui see halvaks läheb. Maks valetab Vika sõbrannadele, et on restorani omanik ning tekitab endale korraliku majandusliku põntsu.
Osa 8
Kati on pärast Mehise lahkumist totaalses augus. Endine Peremees ilmub välja ja plaanib hotelli restoranis pulmi pidada. Maks saab eksikombel aru, et Peremees on Vika lapse isa. Kati saab teada tõe, miks ta ema ja isa tegelikult lahku läksid. Köögis ollakse hädas puudujääkidega ja algab uurimine, et välja selgitada süüdlane.
Osa 7
Kõigi üllatuseks ilmub taas välja Maks (Kristjan Kasearu), kes on saanud teada, et Vika ootab last. Mehise valed kasvavad üle pea ja ta on sunnitud petmise üles tunnistama. Kati ei kavatse andestada ja Mehisel tuleb töölt lahkuda. Vika valetab Maksile, et tema pole sündiva lapse isa. Šeff ei taha Helenale tunnistada, et töötab oma eksnaise alluvuses ja seab sellega suhte tõsisesse ohtu.
Osa 6
Mehis ei suuda enam Katiga füüsiliselt olla ning üritab teda iga hinna eest vältida. Šeff ja Juhataja mängivad kaarte selle peale, et kes kaotab, peab tegema ükskõik, mida teine ütleb. Šeff ei talu kaotusi ja nõuab üha uuesti revanši ning satub väga piinliku olukorda. Mehis ei pea enam vastu ja otsustab selle asemel, et üles tunnistada, Kati maha jätta.
Osa 5
Mehise elu muutub põrguks, sest selgub, et ta magas Kati emaga ehk ämmaga. Mehist sunnitakse lahkuma, aga Šeff ei kavatse sellega leppida. Pinged kuhjuvad ja isegi Šefi enda ametikoht on ohus. Kati keelab emal isa vallandamast. Tööalased suhted on põimitud eraeluliste taakadega ja see muudab hotelliäri pehmelt öeldes ebameeldivaks.
Osa 4
Hotelli teenindust saabub hindama salajane klient ning personal on sunnitud maksimaalselt pingutama. Mehis kahetseb Kati petmist ja on totaalses hädas. Leino saab endalegi ootamatult lõpuks naise, ajutise, kuid asi seegi. Šefile ei meeldi tallalakkumine ja lõpuks rikub ta hindamise korralikult ära.
Osa 3
Natali saab Vika rasedusest teada. Köögi kollektiiv otsustab streikida, et maksta kätte Šefile tehtud ülekohtu eest. Peremees ei anna järele ja vallandab kõik päevapealt. Šeff võtab ennast kokku ja avab uue restorani. Mehis teeb Katile abieluettepaneku, aga saab haledalt korvi. Mehis on löödud ja teeb saatusliku vea.
Osa 2
Mehis räägib Kasparile, et näeb unes Vikat. Jutt läheb liikvele ja peagi arvavad kõik, et Mehis petab Katit Vikaga. Peremees üritab Šefi alatute võtetega võistluselt kõrvaldada. Areenile astub taas Herman. Šeff väljub peaaegu võitjana, aga saab ootamatu üllatuse. Pärast seda, pole miski endine.
Osa 1
Restoranis korraldatakse enneolematu kokkade võistlus. Auhinnaks on raha ja töökoht peakokana. Kogu köögi personal soovib võita parima koka tiitlit. Mehis hakkab iga öö unes nägema Vikat ja see lööb mõra nende suhtesse Katiga.
Osa 12
Mehis ei saa Katist absoluutselt aru, kord tahab, kord ei taha. Juhuse tahtel avastatakse Hermani kiivalt varjatud saladus, mis võib saada talle saatuslikuks. Mehis otsustab hakata alfaisaseks ja tuua kastanid tulest välja, kuid see ülesanne ei ole kergete killast. Herman võitleb viimse veretilgani, et oma mainet päästa, aga mis hilja, see hilja.
Osa 11
Herman jätkab Vika südame võitmist ning teeb edusamme. Šeff saab kinnitust, et saab jälle varsti isaks ning on totaalses hädas. Kati ei suuda uskuda, et saab varsti õe või venna. Mehis ja Kati saavad kinnituse, et on saatuse poolt kokku määratud. Šeff paljastab kohutava vale.
Osa 10
Kati on hädas Mehise liigse tähelepanuga ja palub Šefil mitte anda nõusolekut nende suhteks. Peremees peab juhtima õhtut, aga tal on näos kohutav allergia. Peremees maskeerib ennast krahv Draculaks, kuid jääb kirstu kinni ning tema elu on tõsises ohus. Šeff räägib Kati sisse ja murrab Mehise südame. Herman astub jõulisi samme Vika südame võitmiseks. Šeff saab elumuutva uudise.
Osa 9
Kupido on uimastatud ja nooled lendavad igas suunas ning tekivad väga eriskummalised suhteliinid. Šeff püüab varjata oma öist randevuud uue praktikandiga, aga see ei taha õnnestuda. Herman on hädas Koristajamutiga, kes saab kõigest valesti aru. Mehis üritab Katile iga hinna eest muljet avaldada, aga satub hoopis sekeldustesse politseiga ning keerab kõik kihva.
Osa 8
Šeffil on sünnipäev ja kõige kiuste on ta sunnitud seda pidama oma endises restoranis. Herman ei jäta võimalust kasutamata ning proovib peo kihva keerata. Sergo ja Fred korraldavad Katile suurejoonelise tünga. Vika on häiritud Hermani jõulistest lähenemiskatsetest. Õhus on erakordselt palju elektrit ning peo lõppu ei oskaks keegi uneski ette näha.
Osa 7
Pärast Maksi lahkumist pole miski endine. Vika proovib ennast koos hoida, aga kogu personal tunneb talle nii kaasa, et seda on raske teha. Loodus ei salli tühja kohta ning areenile astub taas Šefi tütar Kati, kes lööb kõik kaardid sassi. Külm sõda Hermani ja Šeffi vahel jätkub ning selgub, kes väljub võitjana seekord.
Osa 6
Restorani ilmub Maksi vana armastus Saskia, kes tahab seal oma pulmapidu korraldada. Vanad kired löövad lõõmama ning Maksil õnnestub keerata kokku jama, mida on võimatu lahendada. Šeff ja kokad loodavad kerge vaevaga rikastuda, kuid kõik, mis on liiga hea, et olla tõsi, ilmselgelt seda pole. Lõpp halb, kõik halb.
Osa 5
Šeff püüab iga hinna eest Hermani ja restorani mainet kahjustada, kasutades selleks eriti alatuid võtteid. Mehis saab palgatõusu ja viib Maksi välja tähistama. Pidu venib pikale ja Maks läheb Vikaga tülli ning on sunnitud armastuse nimel võitlusse astuma. Peremees ja Herman üritavad Šeffi lõksu püüda.
Osa 4
Maks on sunnitud jääma Kaspari last hoidma ning see üritus on juba ette hukule määratud. Šeff igatseb oma haudepanni, mis jäi eelmisse restorani. Herman ei kavatse panni tagastada ning algab armutu võitlus. Kogu personal kistakse lahingusse ning sõna otseses mõttes lähevad käiku rusikad.
Osa 3
Maksile tuleb külla ema, kes lööb rahuliku elu sassi. Kogemata paljastatakse suur vale ja tõde Mehise kohta. Šeff arvab, et Helenat tahetakse vallandada ja proovib seda iga hinna eest takistada. Otse loomulikult saab Šeff kõigest valesti aru.
Osa 2
Peremees valetab, et Šeff on neil endiselt peakokk, et saada rikkad kliendid enda restorani. Herman pole olukorraga rahul ja haub kättemaksu, et Šefi maine igaveseks kahjustada. Algab salakaval võitlus, kus vahendeid ei valita. Kokad on pidevalt kahe tule vahel, kas reeta vana sõber või taluda Hermani karistust.
Osa 1
Vika ja Maks lähevad tülli, kuna Maks ei veeda Vikaga piisavalt aega ja mängib liiga palju Playstationit. Maks näppab leppimiseks ja romantiliseks õhtusöögiks kogemata ülikalli veini, mida on järgmine päev restoranis vaja. Šeff on hädas, kuna tema tähtis sõber tahab tulla restorani sööma, aga Šeff häbeneb, et pole peakokk. Šeff üritab iga hinna eest organiseerida nii, et jääks mulje, et tema on peakokk, aga kukub haledalt vahele.
Osa 13
Šeff on nüüd oma endise abikoka Leino alluv ja see tekitab parajat segadust ja seda eriti siis, kui Leinos hakkab tärkama jonnakas ja isepäine juht. Samal ajal õnnestub aga Maksil saada enda restorani peakokaks ja see esialgu õnnistavana tundunud ülesanne muudab olemise kiiresti põrgulikuks.
Osa 12
Vika nõuab, et Maks mees oleks ja talle tite teeks. See tore ülesanne võib aga ka väsitama hakata ja Maks üritab oma kohustustest kõrvale hiilida. Helena restoranis toimuvad huvitavad muutused ja seal tavakokana töötav Šeff saab endale üllatava ülemuse.
Osa 11
Šeff on kogemata restoraniomanikule autoga otsa sõitnud ja üritab vangistusest välja rabeleda, lõpuks aitab teda Helena, kellel on aga omad tingimused. Šeff peab hakkama tema restoranis tavakokana tööle ja tööd on "oi-kui-palju".
Osa 10
Maksi juurde tuleb elama Maksi vend Mehis ja see rõõmus sündmus muutub peagi väga segavaks asjaoluks. Maks üritab oma venna kööki tööle saada, ehkki vend pole kunagi isegi pelmeene keetnud. Maks paneb sellega enda töökoha suurde ohtu.
Osa 9
Maks ja Vika on Pariisis abiellunud ja peavad nüüd kooseluga harjuma, see pole aga Maksi sugusele uljaspeale sugugi lihtne ülesanne. Natali ja Kaspar on hädas oma uue ja väsitava vanemarolliga. Vika tahab nüüd ka emaks saada ja nõuab, et Maks “soorituse” ära teeks.
Osa 8
Maks teeb Vikale abieluettepaneku, aga libiseb siis banaanikoorel ja saab mälukaotuse. Vika mängib nüüd mälu kaotanud Maksile, et nende vahel pole midagi muud peale sõpruse. Varsti aga hakkab Maksi mälukaotuse kohta huvitavaid asjaolusid selguma. Köök saab endale tõelise kupja, kes kontrollib, ahistab ja kiusab, Šeff tundub tema kõrval lausa ingel.
Osa 7
Maks üritab uuesti Vikaga plaani pidada ja lubab seekord läbinisti aus olla, see on aga temasugusele laveerijale raske ülesanne – eriti veel, kui Vika aususe kontrollimiseks kavala lõksu valmis seab. Šeff peab uue omaniku nõudmistega kohanema ja see on lausa talumatu ülesanne. Siis selgub aga restoranikollektiivi heldusest ülal peetava kodutu tõeline identiteet ja see põhjustab paraja šoki.
Osa 6
Restoran kuulub nüüd suurde kiirsöögi-restoranide ketti ja see toob kaasa karmid muudatused, võetakse luubi alla kogu töökorraldus ja menüü. See kõik ajab Šefil harja väga punaseks ja viib vältimatu konfliktini uue omanikuga. Samal ajal peab Maks jälle kahe naise vahel ohtlikku slaalomit sõitma.
Osa 5
Maks on hädas Katiga, kes ilmselt on temasse armunud ja ootab tõsisemat suhet. Peremees on hädas oma eksnaisega, kes on restorani rahadega minema haihtunud. Köögimeeskond kardab, et Peremees müüb nüüd kogu kupatuse maha ja nad otsustavad endast kõik anda, et restoran alles jääks, siis aga pööratakse kõik uuesti pea peale ja meie usin kollektiiv seisab ootamatult silmitsi väga suure muutusega.
Osa 4
Maks üritab palehigis oma firmarooga luua, samal ajal kui Fred ja Sergo mõtlevad välja kummitusliku skeemi, et saaks restoranist asju pätsata, aga nende poltergeist hakkab juba varsti oma elu elama. Peremees on hädas oma endise naisega, kes tal osavalt naha üle kõrvade tõmbab.
Osa 3
Peremees ja Šeff sõlmivad gastronoomilise kihlveo. Restoranitöölt lahkunud Vikal on sünnipäev ja Maks tunneb süümekaid, et Vikal oma elust minna lasi. Kaspar ja Natali valmistuvad pulmadeks ja Natali keeldub oma isa abist, Kaspar aga üritab kaval olla ja see ei kuku tal hästi välja.
Osa 2
Šeff läheb motojõuguga tülli, kui selgub, et tema tütar Kati ühe tsiklimehega semmib. Mures Šeff üritab meest isegi ära osta, aga teeb asja veel hullemaks. Kokad aga tegelevad üksteise hirmutamisega ja Maksil on probleeme Šefiga, kellel on liiga terav kuulmine.
Osa 1
Maks põrkab kokku Katiga ja tekib arusaamatustega looritatud säde, samas kui Vika elab justkui koos restoraniomanik Kollomanniga, aga hoiab meest kuival nagu soolakala. Maks ja Kati satuvad oma ootamatu kireööga aga suurde jamasse, kui purjus peaga öösel restorani satuvad ja neil on nüüd vaja restorani turvasalvestised hävitada.