Logo

Ivo Linna Ameerika lugu

Ivo Linna Ameerika lugu saab väärilise lõpu. Iff ja Juku-Kalle jõuavad kohta, kus sündis tõeline rokenroll ning lasti maha Martin Luther King. See on Memphis. Just siin otsustavad Iff ja Juku-Kalle salvestada oma Ameerika loo, mis saab pealkirjaks “USA president on Saaremaa mees”.
Osa 12
Algatuseks satuvad Ivo Linna ja Juku-Kalle Raid linna, mille linnapeaks oli kaua õlut joov kits Savi-Henry ja millest on nüüd tehtud püha topis. Vaadatakse ka mis juhtub, kui mees oma naist liiga palju armastab. Kui meil toob mees naisele hommikuse lehe ja kohvi, siis siin kohtame kohalikku, kes prouale suhkrust maja ehitas. Jõuame otsaga ka New Mexico osariiki ning vaatame kohtumaja, kus Billy The Kid kinni pandi.
Osa 11
Muhedas ja kaasahaaravas reisisaates saame kaasa elada Eesti ühe läbi aegade armastatuima ja edukaima muusiku Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000 kilomeetrine rännak kulges läbi USA lõunaosariikide. Mida sellel reisil nähti ja keda kohati, seda saates näemegi. Ivo Linnat saatis rännakutel ajakirjanik Juku-Kalle Raid.
Osa 10
Muhedas ja kaasahaaravas reisisaates saame kaasa elada Eesti ühe läbi aegade armastatuima ja edukaima muusiku Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000 kilomeetrine rännak kulges läbi USA lõunaosariikide. Mida sellel reisil nähti ja keda kohati, seda saates näemegi. Ivo Linnat saatis rännakutel ajakirjanik Juku-Kalle Raid.
Osa 9
Kui just äsja toimetas ühes välismaa reisisaates ringi Ozzy Osbourne, kes ei saanud San Antonios Alamo kindlusesse sisse, kuna oli selle pele kunagi pissinud, siis Ivo Linnal sisenemise-laadse pisiasjaga probleeme ei tule. Mis aga kõik salapäraseks muudab, on kummitustehotell, kuhu otsa koperdab Iffi vagunisaatja Juku-Kalle Raid. Ühtlasi käivad Iff ja Juku-Kalle ära ka Estonia linnakeses, kus kohtame kõike eestipärast, millest kohalikud üldse aru ei saa. Sestap ehmatame kohalikke paari Iffi lauluga.
Osa 8
Ivo Linnat on ammu huvitanud, kuidas elasid USA lõunaosariikides omal ajal orjad. Iffi vagunisaatja Juku-Kalle Raid leiab vana istanduse ning koos minnakse ekskursioonile. Orjadele elamiseks mõeldud kuubikuid ning hulluvõitu härrastemaja inspekteerides jõuavad Iff ja Juku-Kalle siiski järeldusele, et see asi kisub veidike üle võlli, sestap sukeldutakse Mississippi soodesse kohtuma alligaatoritega.
Osa 7
Jätkub muhe ja kaasahaarav reisisaade, milles saame kaasa elada Eesti ühe läbi aegade armastatuima ja edukaima muusiku Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Tänases osas jõuavad Ivo Linna ja Juku-Kalle Raid mööda Mississippi jõge laevaga kärutades maailma peopealinna New Orleans'i. Pärast Katrina orkaani on koht täiesti korda tehtud ning trall käib täie hooga. Otsime üles trammi nimega "Iha" ning uurime, kas voodoo seanss on tõesti nuku torkimine nõeltega või leidub seal ka varjatud saladusi.
Osa 6
Jätkub muhe ja kaasahaarav reisisaade, milles saame kaasa elada Eesti ühe läbi aegade armastatuima ja edukaima muusiku Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Tänases osas satuvad Ivo Linna ja Juku-Kalle prügist ehitatud kirikusse. Lõpuks ometi tehakse ka selgeks, kumb on siis parem, kas Pepsi või Coca-Cola. Lisaks käiakse drive-in poes ja maandutakse kogemata otse pianistist legendi hulluvõitu õe juures. Et õel on suur relvakapp, lähevad asjad keeruliseks...
Osa 5
Jätkub muhe ja kaasahaarav reisisaade, milles saame kaasa elada Eesti ühe läbi aegade armastatuima ja edukaima muusiku Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Tänases osas sõidavad Iff ja Juku-Kalle mööda Mississippi jõe väikeseid kummituslinnakesi ranniku poole. Just neis mahajäetud kohtades sündis kunagi blues. Bluesipealinnas Clarksdale'is ei suuda Iff vastu panna ning üritab koos kohalikega lavale ronida.
Osa 4
Jätkub muhe ja kaasahaarav reisisaade, milles saame kaasa elada Eesti ühe läbi aegade armastatuima ja edukaima muusiku Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Tänases osas sõidab reisiseltskond Banderasesse, mis on USA kauboipealinn, Iff ja Juku-Kalle mõtlevad, kas nad võetakse klanni vastu ja otsustavad proovida. Asi päädib nii, et hiljem Iff sõidavad nad kiiruga Arkansases teemantikaevandusse, mõttega Austinis peol äraraisatud raha tagasi saada.
Osa 3
Ivo Linna Ameerika lugude kolmandas osas jõuavad Ivo ja Juku-Kalle Raid Texase – aga võibolla kogu USA – ikooni, kantrilaulja Willie Nelsoni juurde. Pakitud on kingitused, tuju on hea, aga selle seltskonnaga tuleb alati midagi ootamatut vahele. Uurime, kuidas imelikud olukorrad lahenduma hakkavad.
Osa 2
USA lõunaosariigid on täiesti teistsugune maailm. Ivo Linna ilma muusikata reisida ei oska, nii jääb esmaülesandeks leida kusagilt pandimajast enamvähem mängitav kitarr ja et reis tuleb pikk, on vaja rentida ka auto. Et me oleme siiski eestlased ja armastame teisi väikerahvaid, siirduvad Ivo Linna ja Juku-Kalle Raid kõigepealt Natchezi indiaanlasi otsima. Ühtlasi minnakse kaotsi Austini tänavamuusika festivalil, mis on üks maailma värvikirevamaid. Iseasi, kas enam tagasi, või õigemini edasitee leitakse.
Osa 1 - Uus saade!
Alustab uus muhe ja kaasahaarav reisisaade, milles saame kaasa elada Eesti ühe läbi aegade armastatuima ja edukaima muusiku Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000 kilomeetrine rännak kulges läbi USA lõunaosariikide. Mida sellel reisil nähti ja keda kohati, seda saates näemegi. Ivo Linnat saatis rännakutel ajakirjanik Juku-Kalle Raid.