Logo
Vaadatav 30 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Poissmees Austraalia

Meie poissmees üritab privaatkohtingul kombata ühe õnneliku naise piire. Jimmy ja kaunitarid oleks justkui tagasi koolis, kuid armukadedus möllab täiega, kui tüdrukud Jimmy tähelepanu eest võitlevad.
Austraalia
2021
Osa 8
Meie poissmees üritab privaatkohtingul kombata ühe õnneliku naise piire. Jimmy ja kaunitarid oleks justkui tagasi koolis, kuid armukadedus möllab täiega, kui tüdrukud Jimmy tähelepanu eest võitlevad.
Osa 7
Perekondlik pidusöök kruvib üles pinge kahe neiu vahel ja Jimmy perekond ütleb, mida ta sellest mõtleb. Kokteilipidu näitab kätte väljapääsu, mida keegi ei suutnud näha.
Osa 6
Südamelöögid sagenevad ja romantikatuli suureneb adrenaliinist pakataval privaatkohtingul. Hilisemal kokteilipeol valitsevad tüdrukute vahel teravad pinged, kuid Jimmyt pole kusagil näha – ta peab langetama kaaluka otsuse.
Osa 5
Jimmy ja üks väga õnnelik daam tõusevad uutesse kõrgustesse. Kõik sujub seni, kuni õhus tekib hädaolukord. Ühiskohting võtab hirmutava pöörde ning hilisemal kokteilipeol lähevad tüdrukud metsikuks!
Osa 4
On aeg kõige imetabasemaks ühiskohtinguks. Tüdrukud peavad omavahel välja selgitama, kes sobib Jimmyga kõige paremini, ning nad võistlevad meie poissmehega veedetava lisaaja pärast.
Osa 3
Jimmy viib ühe õnneliku neiu romantilisele kohtingule. Ühiskohtingul lendavad sädemed. Kokteilipidu algab küll sujuvalt, kuid kui tüdrukud on endast väljas ja pinged kasvavad.
Osa 2
Poissmees Jimmy viib ühe kaunitaridest imelisele ja lõbusale esimesele kohtingule, kus piiriks on tõesti vaid taevas.Juba järgmisel päeval toimub kurikuulus grupikohtingu fotosessioon.
Osa 1
Lennufirmas töötav piloot Jimmy Nicholson otsib armastust. Kuigi need elujõulised ja enesekindlad daamid on väga armsad, ei karda nad teha kõike selleks, et kindlustada endale esimese klassi pilet armastusele.
Osa 14
Locky seiklus Hunter Valleys hakkab lõpule jõudma. Tema suhted kahe viimasega neiuga on üle elanud mitmeid keerdkäike ja ülemaailmse pandeemia. Aga kas ta on selle ühe ja ainsa leidnud?
Osa 13
Vallaliste kaunitaride pered külastavad Lockyt, kuna lähenemas on otsuse tegemise aeg. Kelle ta neidudest finaali viib?
Osa 12
Kas Bella ja Locky saavad privaatkohtingul oma purunenud suhte ära parandada? Kokteilipeol jagub küllaga pisaraid, sest peagi selgub, kes pääseb finaali.
Osa 11
Grupikohtingul saavad neiud kehavärvidega Locky kehale sõnumeid kirjutada. Kes jätab oma jälje? Bella läheb endast välja kui privaatkohtinguks valitakse Irena.
Osa 10
Locky ja kaunitarid kolivad tagasi häärberisse, kuid tagasipöördumine reaalsusesse osutub raskeks. Lõhe Bella ja Irena vahel muutub kuristikuks ning Roxi ja Juliette'i tüli lõpeb dramaatilise lahkumisega.
Osa 9
Locky armastuse otsingud piirangute perioodil jätkuvad. Roxi, Bella, Steph ja Nicole tutvustavad Lockyt oma lähedastele videokõne kaudu. Uue vallalise kaunitari saatesse tulek tekitab segadust.
Osa 8
Poissmees paradiisis kolib internetti, ning Locky kutsub kaunitarid virtuaalsele kohtingule. Hubane pidžaamapidu võtab aga ebamugava pöörde ja Locky näeb mullivanni-kohtingul Izzyt lähemalt.
Osa 7
Locky loodab, et selgeltnägija annab talle grupikohtumise ajal vihje tema tuleviku kohta. Hilisemad uudised saate kohta vapustavad kõiki: saate tootmine suletakse Covid-19 tõttu.
Osa 6
Vallalised kaunitarid näitavad ennast äraarvamise mängus. Charley mängib ebaausat mängu, kui kutsub Locky keset kokteilipidu endaga mudavanni.
Osa 5
Roxi usk, et Juliette saboteerib tema võimalusi, süvendab nende rivaalitsemist. Järgmisel päeval võitleb Irena vehklemiskohtingul Locky armastuse eest.
Osa 4
Nicole mängib oma roosi-mängu, kuid tema ootused romantilisele privaatkohtingule purunevad, kui ta peab oma hirmudega silmitsi seisma. Sportlik grupikohting kisub võistluslikuks.
Osa 3
Vallalistes kaunitarides pulbitseb armukadedus, kui uus osaline avaldab Lockyle muljet. Juliette, Areeba ja Kristina sõlmivad kokkuleppe, kuid grupisisene reetmine viib pisarateni kokteilipeol.
Osa 2
Pärast dramaatilist kokteilipidu tekivad rühmitused. Locky viib Bella seiklusrikkale privaatkohtingule Sydney sadamasse. Ja fotosessioonil varastab fookuse tundmatu nägu.
Osa 1
30-aastane põnevuseotsija Locky Gilbert veedab oma vaba aega hüpates langevarjuga alla lennukitest ja 45-korruselistest hoonetest. Nüüd otsib ta kaaslast, kes paneks ta südame põksuma.