Logo
Vaadatav 30 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Poissmees Austraalia

Vallalistes kaunitarides pulbitseb armukadedus, kui uus osaline avaldab Lockyle muljet. Juliette, Areeba ja Kristina sõlmivad kokkuleppe, kuid grupisisene reetmine viib pisarateni kokteilipeol.
Austraalia
2020
Osa 16
Matti teekond armastuse leidmiseks jõuab lõpule imelises Lõuna-Aafrika kõrbes. Järele on jäänud kaks vallalist kaunitari - kelle neist Matt valib?
Osa 15
Järele on jäänud kolm neidu. Matt viib igaühe neist erilisele kohtingule, mis peaks aitama tal otsustada, kelle ta viib finaali.
Osa 14
Matt reisib ringi mööda Austraaliat, et kohtuda nelja viimase vallalise neiu sõprade ja perekondadega. Üks pingelisest vestlusest saab kõigi aegade kõige plahvatusohtlikum kodulinna külasstus.
Osa 13
Ülejäänud viis vallalist neidu testivad oma keemiat Mattiga ühisel kohtingul. Matti mängib Abbie'ga kodu, kui ta üheks päevaks privaatkohtingule viib.
Osa 12
Matt kutsub Helena teisele privaatkohtingule, kuid kui mees muutub avameelseks, tõmbub naine endsse. Elly tunneb kokteilipeol, et Abbie on ta kannatuse proovile pannud.
Osa 11
Mõisa saabuvad endised Austraalia vallaliste paarid. Samal ajal, kui Matt saab nõuandeid varajasematelt poissmeestelt, suunduvad nende partnerid mõisa, et välja valida kaks võistlejat tähtede õhtusöögile.
Osa 10
Kas Matt ja Chelseie hakkavad kohtingul ülepeakaela teineteisesse armuma. Kokteilipeol püüavad neiud Matti poolehoidu erinevate kingitustega võita.
Osa 9
Elly ja Matti suhe läheb kuumaks, kui mees ta juba teisele privaatkotingule viib. Tüdrukud saavad teada, et Rachelil on varuplaan juhuks, kui tal Mattiga midagi välja ei tule.
Osa 8
Ajal, mil Matt ja Kristen veedavad mere ääres romantilist päeva, pole lood mõisas sugugi hästi. Sogand otsustab Abbie'st vabaneda ning nende rivaalitsemine saavutab kulminatsiooni kokteilipeol.
Osa 7
Emma kutsutakse lõpuks ometi esimeselt privaatkohtingule. Abbie ja Sogandi rivaalitsemine süveneb kui neidudel palutakse hääletada, kes nende meelest kõige paremini Mattile sobib.
Osa 6
Abbie on ahastuses, et Monique on endiselt mängus ja teeb kõik endast oleneva, et konkurenti tõrjuda. Romantilise privaatkohtinguga juhib Chelsie Matti mõtted eemale kogu sellest kaotsest.
Osa 5
Viimane kokteilipidu on tüdrukud omavahel tülli ajanud. Matt loodab, et usaldusele keskenduv grupiohting võiks asja parandada. Kuid kui see ei toimi, seisab ta silmitsi probleemiga.
Osa 4
Monique soovib oma suhtele Mattitga uue käigu sisse lükata, kui paar läheb Ferrariga kiiremaid ringe tegema. Järgmisel päeval viib Matt mitu tüdrukut fotosessioonile.
Osa 3
Elly vahetab oma kuldse pileti ühe kohtingu vastu Mattiga tema kodulinnas Melbourne'is. Hiljem tekitab üllatuslik pööre kokteilipeol kaose.