Logo
Vaadatav -81 tundi

Õhtusöök kahele

Bristolis elav Anja-Katharina peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm meest, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
Suurbritannia
2022
Osa 20 - Joe
Brightonist pärit Joe peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm naist, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
Osa 19 - Kohting kuulsusega - Dale Mehmet
Juuksur ja telenägu Dale Mehmet peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm naist, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
Osa 18 - Kohting kuulsusega - Sharon Gaffka
Telenägu Sharon Gaffka peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm meest, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
Osa 17 - Kohting kuulsusega - James Lock
Telenägu James Lock peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm naist, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
Osa 16 - Kohting kuulsusega - Lauren Simon
Telenägu Lauren Simon peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm meest, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
Osa 15 - Kohting kuulsusega - Nathan Ramsay
Tantsija, modell ja suunamudija Nathan Ramsay peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm meest, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
Osa 14 - Kohting kuulsusega - Georgia Steele
Tõsielustaar, suunamudija ja modell Georgia Steele peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm meest, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
Osa 13 - Kohting kuulsusega - Jack Fincham
Teletäht ja ärimees Jack Finchman peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm naist, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?