Logo
Vaadatav 21 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Esmakohtingud

Jõulud on lähenemas ja restoranis on taas armastus õhus. Juveliir Phoebe otsib säravat armastust. Ta läheb kohtama kunstnik Charliega, kes on valmis pühenduma suhtele. Vikaar Eve loodab leida armastuse koguduse abitöölise Steve’i näol. Whitney loodab, et DJ Reddy suudab terveks ravida tema katkise südame. Meikar Rossi otsib kedagi, kellega koos jõulufilme vaadata ning juuratudeng Taylor loodab luua varasematest pikemalt vastupidava suhte. Kas need jõuluunistused saavad teoks.
Suurbritannia
2017
Osa 32 - Jõulueri 2022
Jõulud on lähenemas ja restoranis on taas armastus õhus. Juveliir Phoebe otsib säravat armastust. Ta läheb kohtama kunstnik Charliega, kes on valmis pühenduma suhtele. Vikaar Eve loodab leida armastuse koguduse abitöölise Steve’i näol. Whitney loodab, et DJ Reddy suudab terveks ravida tema katkise südame. Meikar Rossi otsib kedagi, kellega koos jõulufilme vaadata ning juuratudeng Taylor loodab luua varasematest pikemalt vastupidava suhte. Kas need jõuluunistused saavad teoks.
Osa 31 - Jõulueri 2021
Käes on armastuse aeg ja restoran on täies pidurüüs. Jõuluvanana töötav Dan loodab leida armastuse lasteaias töötava Sophiega. Värbamiskonsultant Macy on kurnatud südamevalust, kas kohting ingelliku elektriku Samiga võib olla uus algus? Religiooniõpetuse õpetaja Loy unistab romantilistest jõuludest. Heategevusorganisatsioonis töötav John läheb kohtama pika ja vaimuka Scottiga. Kas esialgsest klapist areneb midagi tõsisemat?
Osa 30 - Fabia ja George
Ponitalitaja Fabia loodab leida kaaslase, kes mõistab tema eluviisi. Ta kohtub maapoiss George’iga, kes naudib laskesporti. Inglise keele õpetaja George läheb kohtama raamatusõber Riaga, kes pole kunagi elus varem kohtingul käinud. Tööline David loodab leida armastuse hooldaja Denise’iga, kes armastab tantsida. Kas Denise’i lemmiktants saab paarile saatuslikuks? Saatesse naaseb ka Luca, kes otsib endale Essexi hõnguga neidu.
Osa 29 - Mani ja Natasha
Enesekindel koomik Mani otsib endale tugevat ja iseseisvat kaaslast, kuid on sobiva inimese leidmisega tõsises hädas. Juuksur Scott kardab, et ta armastus videomängude vastu saab saatuslikuks päris armastuse leidmisel. Lesestunud Natalie kohtub kulturist Hyweliga ja sädemeid hakkab lööma juba esimesel kohtumisel. Neuroteadlane Oris loodab leida teaduseusku mehe ning läheb kohtama õpetaja Tomiga. Kas need kohtingud täidavad ruumi naeru ja keemiaga või on oodata tõsiseid raskusi?
Osa 28 - Emily ja Ryan
Ehitaja Dan otsib uut armastust pärast katkenud kihlust. Värkse jurist Emily otsib usaldusväärset meest. Kas romantilisi komöödiaid armastav Ryan võib olla vastus tema soovidele? Vaibamüüja Nathan tahab jätta selja taha oma seelikuküti aastad ja läheb kohtingule jõulise Chloega. Ulmefänn Ryan kohtingumaailmas kogenematu, kuid just see ühendab teda filmihuvilise Katiega.
Osa 27 - Mabel ja Lion
Jõuline Mabel otsib meest, kes temaga toime tuleks. Lesestunud Sonya otsib sõpra ning kohtub tõelise romantiku Grahamiga. Lilleseadja Charlotte unistab viiest pulmast ja läheb kohtama andmeanalüütik Adamiga. Sisekujundaja Luke otsib armastatut, kes sobituks tema suure ja lärmaka perega. Talle jääb silma baaris töötav Lewis.
Osa 26 - Hayley ja Luca
31-aastane plaatija Luca tahab leida endale korraliku kaasa ja viimaks tõestada, et ta ei mängi lihtsalt sihitult tüdrukute südametega. Pensioneerunud vanglaametnik Sandie loodab leida tennisetreener Chrisis endale aktiivse kaaslase, kellega vanaduspõlve veeta. Koolijuht Sarah’il on uljas soovidenimekiri. Kas matemaatikaõpetaja Charlie on õige kaaslane neile seiklustele? Autovaruosade müüja Lana loodab leida õnne projektijuht Luke’iga.
Osa 25 - Craig ja Becky
Müügimees ja kolme lapse isa Craig loodab leida abikaasa, kes aktsepteerib tema perekondlikku olukorda. 22-aastane arvutimängur Olivia püüab igati varjata oma kirgi, kuid kas see tal ka õnnestub? Koerahoiu pidaja Billy kohtub koeraarmastaja Kayleighga. Kuigi neid ühendab armastus koerte vastu, ei hinda Kayleigh Billy pidutsemisi täis minevikku.
Osa 24 - Valentinipäeva eri - Chris ja Kaz
Chris otsib uut algust ja loomaarsti kliinikus õena töötab Kaz loodab leida kellegi, kellega pere luua. Kaksikõdedel Hazelil ja Brendal on kõrini pettumust valimistavatest kohtingutest ja nüüd nad loodavad leida endale tõeliselt kihvtid kaaslased. Baaritöötaja Saskia loodab, et iirlasest automüüja Roisin kutsub ta ka teisele kohtingule.
Osa 23 - Fleur ja Louis
Koristamisfanaatik Fleur tahab olla täiuslik koduperenaine ning otsib selleks õiget abikaasat. Ekstsentriline Ian loodab, et Michaela aktsepteerib teda sellisena nagu ta on. Projektijuht Gracey tahab luua pere, kuid vaidlus seab ta sideme nägusa Meshachiga ohtu. Üksikema Nicky loodab leida tõelise armastuse Chrisiga ja saada üle laste kõrvalt suhte loomise raskustest.
Osa 22 - Bethany ja Dan
Advokaadi abi Bethany otsib kedagi, kellega pere luua. Oma sünnipäeva tähistav Theodora otsib pärast oma 46 aastat kestnud abielu lahutamist romantikat, teda püüab ära võluda lesestunud Simon. Rekkajuht Beth ja piloot Aristos püüavad toime tulla oma vastandlike kohtingumuredega. Connor püüab tõestada kruiisilaeval töötavale Stephaniele, et ta on valmis tõsiseks suhteks.
Osa 21 - Marc ja Louise
Pulmafotograaf kohtub graafilise disaineri Louise’iga, kes otsib püsisuhet. Neid ühendavad murtud südamed, kuid Louise’i peotrikk ähvardab klapi lõhkuda. Laulja Debbie suurim soov on pääseda esinemistel ligitükkivatest purjus meestest. Lahutatud Clayton otsib enda ellu jõulist naist ja kohtub otsekohese jutuga ärianalüütik Bunmiga. Batuudiakrobaat Josh puistab turundaja Bethanyle südant oma raskest kaotusest. Kas kellegi vahel süttib ka tõeline armuleek?
Osa 20 - Afope ja Timi
Üliõpilane Afope otsib meest, kes oleks emotsionaalselt sama vaba kui ta ise. Ärinduses töötav Luke püüab üle saada oma pahapoisi renomeest ning läheb kohtama perfektsionistist Adamiga. Talunik Chris toob kontoriassistent Diane’le kingiks peete. Kehalise kasvatuse õpetaja Jude loodab leida armastuse värbaja Laureniga, kuid õnnetu juhus võib rikkuda nende sideme.
Osa 19 - Archie ja Emme
Juustuvalmistaja Archie loodab leida tõelise armastuse Emmas, kellel on varrukast võtta hulgaliselt juustunalju. Tätoveerimisstuudio juhataja ja retrofänn Donna läheb kohtama 1950. aastate fänni Anthonyga. Kas ettevõtja Francesca leiab tõelise armastuse ameeriklasest ärijuhiga? Stjuuardess Demi kardab, et ta peletab mehi eemale, kuid Arron võtab sihiks vastupidise tõestamise.
Osa 18 - Valentinipäeva eri - Amanda ja Ryan
Amanda on suur ööeluentusiast ja otsib endale kaaslast, kes oleks sama energiline. Kas tal õnnestub leida klapp äsja klubitöö lõpetanud Ryaniga? Kohtingutel käimisest tüdinenud ärimees Brendan kohtub rootslannast pagari Agnetaga. Korraldatud abielust pääsenud Annie mõjub meestele tavaliselt tõrjuvalt, kuid Dave’i nimel on ta valmis pingutama. Tserebraalparalüüsi all kannatav meikar Erin loodab, et pimekohting kokk Andrewga aitab luua sideme.
Osa 17 - Aisha ja Praem
29-aastane Praem läheb oma elu esimesele kohtingule kommunikatsioonispetsialist Aishaga. Politseiuurija Claire proovib õnne üksisa ja endise politseiniku Mattyga. Ettevõtja Brad kohtub pangas töötava Yasminiga, kuid suudab alustada kohtingut fopaaga. Energiline muusikalinäitleja Rob loodab leida kellegi, kes põleb sama ereda leegiga.