Logo

Kolm meest ja beebid

Kolme tööd rabava isa julge teleeksperiment on jõudmas lõpusirgele. Sel puhul tõmmatakse piduriided selga ja minnakse Nukuteatrisse. Papad ja beebid on üle ootuste hästi toime tulnud. Aga kui hästi tunnevad isad tegelikult oma lapsi? Emad teevad testi. Lõpp hea, kõik hea.
Osa 8
Kolme tööd rabava isa julge teleeksperiment on jõudmas lõpusirgele. Sel puhul tõmmatakse piduriided selga ja minnakse Nukuteatrisse. Papad ja beebid on üle ootuste hästi toime tulnud. Aga kui hästi tunnevad isad tegelikult oma lapsi? Emad teevad testi. Lõpp hea, kõik hea.
Osa 7
Kõiki neid pisiasju, millega isad peavad lastega koju jäädes arvestama, on üle mõistuse palju. Kui mudilased on järjekordselt pestud, kammitud ja söödetud, otsustavad isad, et nüüd on lõpuks nende kord. Ees ootab kauaoodatud saunaõhtu. Kuid enne veel tuleb lapsed ööunele laulda. Ja see ülesanne pole kergete killast. Kas enne uinuvad beebid või isad?
Osa 6
Üks õige isa oskab lahutada nii lapse kui enda meelt. Aga päevad ei ole vennad ja on hetki, mil mehed veeretaksid meelelahutaja rolli meelsasti kellegi teise kaela. Isad lähevad lastega spaasse ja kohvikusse. Põnnide riietamine on iga vanema jaoks paras katsumus. Aga kui väljas valitseb krõbe talveilm ja lapsi juhtub olema rohkem kui üks, tuleb valmis olla kõige hullemaks.
Osa 5
Kolm Eesti isa peavad neli nädalat tegema kõike seda, mida tavaliselt teevad emad. Näiteks ostma lastele uued riided selga. Ent rõivapood on koht, kus papadele ei meeldi üldse käia, veel vähem koos lastega. Aga kui lapsed kord majas on, ei jää muud üle, kui nendega tegeleda. Nii saabki lapsevanemast korraga nii riietaja, toitlustaja, lõbustaja kui veo-ja koristusteenuse osutaja.
Osa 4
Kolm julget Eesti isa on uute koduste rutiinidega tasapisi harjumas. Esimene asi, mis lastega peredes kaob, on isiklik vaba aeg. See aga ei löö isasid rööpast välja, sest lastega ei hakka kunagi igav. Eriti kui nendega saab mängida kõiki neid mänge, mis emadel iial pähe ei tule. Käik Lennusadamasse kujuneb üle ootuste meeleolukaks.
Osa 3
Kolm tublit Eesti isa on vastu võtnud väljakutse veeta neli järjestikust nädalat oma lapsega. Emad ei oska ootamatult sülle kukkunud vaba ajaga midagi peale hakata. Meestel seevastu aja sisustamisega probleeme pole. Kui lapsel on igav, siis mängime temaga. Kui emal on igav, siis üllatame teda. Aga kui isal on igav? Siis ehitame üheksoos pesumasinale peedist trumli.
Osa 2
Kolmest tööd rabavast mehest saavad üle öö moodsad latte-issid. Selgub, et koduste toimetuste rutiin üht õiget Eesti isa rööpast välja ei vii. Kõik hädavajalik saab tehtud, aga mitte naiste, vaid meeste moodi. Kui on valida, kas teha süüa või veeta sisukalt aega väljaspool kodu, langeb valik viimase kasuks. Isegi kui selleks on ema ja beebi jooga.
Osa 1
Algab humoorikas tõsielusari kolmest vaprast Eesti isast, kes võtavad vastu tõelise väljakutse – tõestada, et isapuhkus on lõbus! Seni tööle pühendunud isside ülesanne on lihtne: tuleb teha kõike seda, mida muidu on teinud emad. Et seltsis on segasem, siis kolivad mehed koos oma beebidega ühise katuse alla. Laste kõhud peavad täis olema, mähkmed vahetatud ja nad tuleb õigel ajal magama panna. See pole ju mingi tuumateadus! Või siiski? Kõik muutub, kui kümnekilone rahmeldav pamp tuleb näiteks toidupoodi kaasa võtta...