Logo
Vaadatav 154 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Alasti ahvatlus

Esimesena kohtume 24-aastase Sianiga Norfolkist. Tõelise motohulluna otsib ta endale meest, keda ta suudaks rohkem kui oma autosid armastada. Teine saatekülaline on 31-aastane Tansel Londonist. Magus türklane otsib kaaslast, kellega pere luua.
Suurbritannia
2020
Osa 10
Esimesena kohtume 24-aastase Sianiga Norfolkist. Tõelise motohulluna otsib ta endale meest, keda ta suudaks rohkem kui oma autosid armastada. Teine saatekülaline on 31-aastane Tansel Londonist. Magus türklane otsib kaaslast, kellega pere luua.
Osa 9
Esimene külaline on saate ajaloo vanim osaleja ehk 75-aastane Ian. Ta püüab saate abil jõuda selgusele, kas ta täiuslik partner on mees või naine. Järgmisena astub meie ette 30-aastane Kerry Aberdeenist. Teenindajana töötav naine otsib enda kõrvale hea lõhnaga eksperimenteerimishimulist meest.
Osa 8
Esimesena kohtume 21-aastase Jayga Londonist. Juutuuber on edukas netis suhtleja, kuid päris elus pole tal õnnestunud head sidet naistega luua. Teine saatekülaline on 28-aastane Victoria, kelle silm peatub tavaliselt noorematel naistel. Ta loodab leida endale tõelise printsess Xena, kellega voodis maadleda.
Osa 7
Esimene saatekülaline on 27-aastane Kelly Brightonist. Hooldaja pole veel kindel, kas otsib meest või naist, aga loodab, et saade annab talle selguse. Järgmine on 29-aastane Carlo Somersetist, kes on äsja tervenenud leukeemiast ning tahab taas elumere lainetesse sukelduda.
Osa 6
Esimesena kohtume 32-aastase Ianiga Manchesterist. Maadleja on võistlusareenil võitmatu, kuid tüdrukud ütlevad talle alati ära. Teisena tuleb saatesse Leon Londonist. Hiljaaegu palju kaalu kaotanud graafilise disainerina otsib ta enda kehaga sobivat täiuslikku partnerit.
Osa 5
Esimene külaline on 45-aastane Nicola Northamptonist. Kaks korda lahutatud daami süda tuksub Ibiza rütmis ning tema nooruslik süda otsib kolmandat abikaasat. Järgmine on 34-aastane Mark Londonist. Pärast Crohni tõve diagnoosi saamist pole tema enesekindlus enam endine, kuid nüüd tahab ta oma hirmudele vastu astuda.
Osa 4
Esimesena kohtume 28-aastase Raheemiga Londonist. Elukutselise tantsijana otsib ta enda kõrvale meest, kes suudaks ka magamistoas õiged poosid sisse võtta. Teisena näeme 24-aastast Jerome’i Portsmouthist. Ragbimängija on tüdrukutega suhtlemises väga kohmakas ning ta loodab saatest saada vajaliku tõuke oma enesehinnangule.
Osa 3
Esimesena saabub 28-aastane Jessica Surreyst. Tema suhteelu on olnud nagu Bridget Jonesi film, kuid nüüd otsib ta oma ellu väikest vürtsi. Järgmine on 21-aastane ooperilaulja Clare Essexist. Sihvakas panseksuaal pole endale võrdset partnerit suutnud veel leida ning loodab saate abile.
Osa 2
Esimene külaline on 54-aastane endine hambaarst Leanne Austraaliast. Äsja lahutatuna on ta leidnud lohutust seksist ja jäätisest ning otsib enda kõrvale samade huvidega meest. Järgmisena astub uksest sisse 28-aastane Conor, kes on endine USA mereväelane. Tema elus on olnud kuhjaga märulit, aga tüdrukutega suhtlemine on olnud ületamatu raskus.
Osa 1
Esimesena saabub stuudiosse 23-aastane Brian Kentist, kes on ekspert kvaliteetsete veinide, klassikalise muusika ja kultuuri alal, kuid seksi osas täiesti süütu. Kuue meela naise nägemine paneb ta ukse poole jooksma. Järgmine kunde on 27-aastane kosmeetik Shaida, kelle pere survestab teda oma pere looma. Nüüd otsib ta võimekat meest, kes ta 30. sünnipäevaks emaks teeks.