Logo
Vaadatav 30 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Poissmees paradiisis

Paarid peavad otsustama, kas nad on valmis võtma endale kohustuse ja jätkama oma suhet väljaspool Paradiisi, või oli see vaid suvine seiklus, mis järgmise tõusuga minema uhutakse.
Austraalia
2020
Osa 13
Paarid peavad otsustama, kas nad on valmis võtma endale kohustuse ja jätkama oma suhet väljaspool Paradiisi, või oli see vaid suvine seiklus, mis järgmise tõusuga minema uhutakse.
Osa 12
Paarid peavad otsustama, kas nad on valmis oma uut partnerit oma perele tutvustama. Kas nende sõprade ja pere arvamus nende armastatu kohta toob nad puhkuseromansilt tagasi reaalsusesse?
Osa 11
Ülejäänud paarid seisavad silmitsi uudisega, et Paradiisi ei saabu enam ühtegi uut vallalist, mis paneb nad sügavalt juurdlema, kas nad ikka on vastastikku pühendunud armusuhtes.
Osa 10
Üks sihikindel vallaline kaunitar avaldab survet oma segaduses olevale väljavalitule, püüdes nii kindlustada temalt roosi saamist ja endale aega Paradiisis.
Osa 9
Üks kohtingkaardi saanud vallaline kaunitar otsustab oma silmarõõmu teiste uudishimulike pilkude eest kaugemale viia. Uustulnukate pilgud on kindlalt auhinnale suunatud ning aega raiskamata asuvad nad Paradiisi poissmeestega tutvuma.
Osa 8
Võitlus roosi pärast kahe kaunitari vahel jätkub, sest mõlemad on silma heitnud sama poissmehele. Üks vallalistest teeb roositseremoonial võimsa ülestunnistuse, muutes ülejäänud sellega sõnatuks.
Osa 7
Uus kosilane saabub Paradiisi ja satub otse armukolmnurga keskele, põhjustades segadust, mille tagajärjel hakkavad teised oma territooriumi kaitsma. Sellele järgneb kaos, sest võitlus käib tähelepanu ja lõppkokkuvõttes ikkagi roosi pärast.
Osa 6
Kui Paradiisi uustulnukal on käes kohtingukaart ja ta sihikul on keegi kindel, hakkavad liikuma kuulujutud, mis panevad ühe vallalise kaunitari kõiges kahtlema.
Osa 5
Suhted Paradiisis jõuavad pärast plahvatusohtlikku Bula banketti keemistemperatuurini ja keegi ei hoia enam end tagasi. Kaheldakse teiste kavatsustes, esitatakse süüdistusi ja õhtu lõpeb pisaratega.
Osa 4
Kui Bula banketilt alguse saanud draama hoogsalt edasi areneb, tunneb üks poissmees, et on läinud liiga kaugele ja kaalub Paradiisist lahkumist.
Osa 3
Samal ajal kui kaks vallalist tormiliselt flirdivad, on Paradiisis taas tõusmas järjekordne torm, kuna üks inimene ähvardab siit lahkuda ja teinegi pole enam kaugel tema eeskuju järgimast.
Osa 2
Üks vallaline kaunitar saab kohtamiskaardi ning kaota hetkegi aega, et oma unistuste mees ära võluda. Kuid tema silmarõõm on Paradiisis üsna populaarne mees. Kas naine võidab tema tähelepanu või hakkavad mehe silmad teisi otsima?
Osa 1
Igaüks väärib teist (või kolmandat!) võimalust armastuseks ja meie õnnelike vallaliste jaoks algab uus peatükk Paradiis. Niisiis, avage mõned kookospähklid, sest „Poissmees paradiisis“ on tagasi.