Logo
Nähtav ainult Eestis.

Kokk tuleb!

Seekord uurib telekokk Jan, mis toimub ürgsete laante keskel Siiri Sisaski köögis. Ürgsetel teemadel ka vesteldakse. Kindlasti on valminud toiduski peidus ürgne jõud.
Osa 10
Seekord uurib telekokk Jan, mis toimub ürgsete laante keskel Siiri Sisaski köögis. Ürgsetel teemadel ka vesteldakse. Kindlasti on valminud toiduski peidus ürgne jõud.
Osa 9
Seekord on kokk kaugel Eestimaast, külas sitsiilia pätil. Valmistatakse spagette ja kakeldakse.
Osa 8
Kokk tuli Viinahauale ja kallas Hillar Kohvile kulbitäie õnne. Nüüd pole Hillari elu enam endine.
Osa 7
Selles saates kohtume Võrtsjärve kaldal seksikirjanik Kati Murutariga. Mida tegi Kati eelmisel õhtul Pärnu hotellis? Palju sekeldusi, isegi arusaamatusi. Kallid sõbrad, varuge kannatlikku meelt.
Osa 6
Miks ei lasknud Jana Hallas telekokk Jani oma koduuksest sisse? Palju arusaamatusi! Kas võib olla, et oleme külas Kadri Kõusaarel? Või Tiina Ristimetsal?
Osa 5
Sedapuhku on telekokk Jan külas Jaanus Raidalil. Mis rooga Otepää Prominendiga vaaritakse?
Osa 4
Mida dirigeerib DJ Peeter Saul ja soleerib MC Heli Lääts? Telekokk Jan kulinaarses peohoos.
Osa 3
Rein Lang, kuulus poliitik ja raadiomees. Mis tal meie jaoks varuks on? Seda uurib telekokk Jan.
Osa 2
Kokk Jan tegutseb endiselt ja seekord on ta sõitnud kaugele Tallinnast, Mulgimaale. Astume sisse muusikaprodutsent Gunnar Loho majapidamisse. Kust võtab inspiratsiooni produtsent Loho, et sünnitada Arnoldid ja N Eurod. Meie saime sealt küll oma annuse inspiratsiooni ja sündis ka uus saade.
Osa 1
Suvine saatesari, kus näidatakse lubatud asju täiesti tasuta! Esimeses osas tuuseldab agar telekokk Jan härra Heimar Lengi koduses majapidamises. Muuseas valmivad hõrgud road ja kindlasti vesteldakse ka päevakajalistel teemadel. Ära maha maga! Saate autorid Ken Saan ja Jan Uuspõld.