Logo
Vaadatav 18 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Esmakohtingute hotell

Popstaar Duncan James mõistab, et tegelikult ta tunneb juba varasemast oma kohtingukaaslast. Lahutusest toibuv Ulrika Jonsson otsib meest, kes suudaks ta taas naerma ajada. Pete Wicks tahab vabaneda oma pahapoisi mainest ning tutvub moedisainer Emilyga. Teletäht AJ Odudu tunneb ennast flirtimises ebakindlalt ning seab ohtu ka oma seekordse kohtingu.
Suurbritannia
2018
9. august 2023 - Richard ja Emilia (H6O2)
Tundlikul veteranil Ricahrdil on olnud raskusi naiste mõistmisega, kuid Emiliaga tekib tal sügav side. Hotellipidaja Andy läheb esimesele kohtingule mehega vaatamata sellele, et ta on tegelikult kihlatud. Politseinik Angie võlub automüüja Tomi oma glamuursuse ja iseloomuga.
8. august 2023 - Thalia ja Jack (H6O1)
Suudlemist kartva Thalia kohting Jackiga võtab lootustandva suuna, kui nad avastavad ühise huvi. 79-aastane kireva minevikuga Tony loodab leida endale seltsilise, kuid erinevad poliitilised vaated ähvardavad kohtingu luhta ajada. Külamees Winston on üllatunud, et tal õnnestub minna kohtingule teise väikekohast pärit geiga.
Osa 30 - Zoe ja Joseph (H5O6)
Ärevusega maadlev Zoe kardab, et talle vaadatakse viltu, kuna ta on üksik inimene, kellel on kass. Õnneks on tema kohtingukaaslane Joseph umbes sama närvis. Hiljuti kapist välja tulnud James otsib oma esimest tõelist armastust. Korrafriik George loodab leia õnne koristamisfänni Caraga. Hooaeg lõpeb Vanessa ja Juliani kahe kooseluaasta romantilise tähistamisega.
Osa 29 - James ja Jamie (H5O5)
62-aastane Fiona otsib kedagi erilist, kes suudaks läbi murda tema karmist esmamuljest. Kokk James soovib vürtsitada oma armuelu ning kohtub näitleja Jamiega, kes on tüdinenud teatrimaailma pealiskaudsusest. Hooldekodu juhataja Hayley unistab enesekindlast viikingist, kuid tema ebaharilikud küsimused võivad mõjuda potentsiaalsetele kaasadele eemaletõukavalt.
Osa 28 - Breeny ja Bavoray (H5O4)
Suhteguru Breeny on ise armastust otsimas. Pulmafännist lesk Lisa otsib endale pikaaegset kaasat. Meikar Kiera ihkab olla kellegi esimene valik, kuid ta kardab, et tema perekondlik taust mõjub potentsiaalsetele kaaslastele peletavalt.
Osa 27 - Reece ja Chelsea (H5O3)
Stacey on tüdinenud pahadest poistest ning läheb kohtingule meditsiinitarvikuid müüva Pauliga, kes üllatab teda oma peenetundelisusega. Muusik Jonathan otsib omale muusat. Reece püüab võluda energilist Chelsead, kuid punane vein ja austrid ei too talle edu.
Osa 26 - Rachael ja Blain (H5O2)
Juhuslikult kohtunud Rachael ja Georgia lähevad küll kohtingutele ettenähtud meestega, kuid nad ei suuda vastu panna ka omavahelisele sidemele. Vanavarakaupmees Alex otsib ooperilauljanna Hannahist arusaajat kaasat. Taksojuht Josie ja torumees Martini kohting läheb suurepäraselt, kuniks ootamatu ülestunnistus muudab kogu dünaamikat.
Osa 25 - Geoff ja Alexandria (H5O1)
Clare reisib Itaaliasse, et leida endale romantiline mees, kellega koos tantsupõrandaid vallutada. Reisihimuline seenior Alexandria läheb kohtingule Geoffiga, kes meenutab talle ta suurimat iidolit Sean Conneryt. Kinnisvaramaakler Georgia otsib mitmekülgset partnerit, kuid talle jääb silma hoopis Rachael, mis tähendab armukolmnurga potentsiaali.
Osa 24 - Kuulsuste eri (H4O6)
Popstaar Duncan James mõistab, et tegelikult ta tunneb juba varasemast oma kohtingukaaslast. Lahutusest toibuv Ulrika Jonsson otsib meest, kes suudaks ta taas naerma ajada. Pete Wicks tahab vabaneda oma pahapoisi mainest ning tutvub moedisainer Emilyga. Teletäht AJ Odudu tunneb ennast flirtimises ebakindlalt ning seab ohtu ka oma seekordse kohtingu.
Osa 23 - Daniel ja Maddie (H4O5)
Kaks korda lahutanud üksikema Jessica loodab leida mehe, kes armastaks teda tema iseloomu pärast. Itaalias sündinud Maddie otsib nohiklikku poiss-sõpra ning läheb kohtingule matemaatik Danieliga, kes on saanud uue võimaluse eluks. Saate üllatusosalejaks on Duncan James, kes otsib oma esimest peikat pärast avalikult kapist välja tulemist. Teda ootab baaris šokeeriv üllatus.
Osa 22 - Kurt ja Amie (H4O4)
Juuksur ja üksikema Amie otsib kaaslast, kes muudaks ta pere täielikuks. Tema kohtingukaaslane paistab kui taeva kingitus ja nad leiavadki kohe ühise keele. Müügimees Matt otsib sihikindlalt armastust, kuid tema otsekohesus võib turundusspetsialist Dania eemale peletada. Giid Simon loodab leida oma unistuste printsi häbelikus näitlejas Jamesis.
Osa 21 - Rev ja Maisie (H4O3)
83-aastane Dorit otsib endavanust täkku ning leiab potentsiaalse silmarõõmu ajaloohuvilises Johnis. Finni, Georgia ja Jana armukolmnurk jõuab lõpplahenduseni. Poemüüja Maisie ja raamatupidaja loodavad leida teineteises tõelise armastuse.
Osa 20 - Sia ja Lianne (H4O2)
Raadiojaama juht Paul varjab oma minevikku kohtingul kruiisilaeva tantsijanna Annaga. Oma välimuse pärast põdev jurist Lianne loodab Sias leida enda esimese päris tüdruksõbra. Filosoofiatudeng Finn armub õpetaja Georgiasse, kuid viimane suundub kohtingule ärindust õppinud Oliga. Tekkinud armukolmnurk osutub tõeliselt plahvatusohtlikuks.
Osa 19 - Richard ja Carly (H4O1)
Kuningliku pere fänn Perry otsib meest, kes meeldiks ta emale ja koerale. Ehitajast üksikisa Richard otsib vaimset sidet algkooliõpetaja Carlyga, kuid ootamatu paljastus võib lõhkuda nende tõmbe. Vastuvõtuadministraator Robyn kohtub ragbimängija Michaeliga. Kas ta suudab armumänguga kaasa minna?
Osa 18 - H3O6
Hotelli saabub 27-a Othello, et leida oma Desdemona. Pärast oma juuste kaotamist pole Othello kindlusest enam midagi järel ja kõik on ta kaaslase Julieti kätes. Dean oli 25 aastat abielus naisega, kuid armus siis mehesse. Kuna geikohtingute maailm on talle uus, loodab Dean leida mehe, kes ta pingetest vabastaks.
Osa 17 - H3O5
Francesca üritab armastust otsima tulnud memmepoeg Ashist tõelist Casanovat teha. Võrgutamiseks on valmis Rachel, kes otsib meest, keda julgeks oma pirtsaka ema ette viia. Oma saatusega kohtuma tuleb elukaaslase kaotanud 43-a sekretär Sharon ja teda ootab sõnaosav automüüja Kenny Essexist.
Osa 16 - H3O4
Hotelli saabub 23-a perfektsionist Sophie, kelle nõudmiste nimekiri ideaalmehele on väga pikk. Nägus endine sõjaväelane Daryl aga ei anna esialgu Sophie arvates mõõtu välja. 68-a kinnisvaramaakler Ruth on 25 aastat üksi olnud. Ta otsib kunstihuvilist meest ja on valmis õnne proovima alfaisasest kunstniku Martiniga.
Osa 15 - H3O3
Pärast jahmatavat avastust, et Lauren ja Pat on vanad sõbrad, otsustab Lauren sel nädalal võita Pati südame. Essexi farmer George otsib naist, kes ei kardaks talutööd. Ta kaaslaseks on 27-a maamõõtja Louise, kel pole kunagi armsamat olnud. Glamuurne vanaema Ros otsib meest, kes oleks valmis ka magamistoas möllu tegema.
Osa 14 - H3O2
Itaalia palava päikese alla on armastust otsima tulnud 28-a sarmikas pirukamüüja Paul, kelle kohtingukaaslaseks on blondist sekspommist koertehooldaja Kimmy. Pärast 17 a. pikkuse abielu lagunemist vaatab 40-a kinnisvaramagnaat Michelle, kas õnnestub alustada otsast peale investeerimisjuhi ja endise sõjaväelase Rudyga.
Osa 13 - H3O1
Hotelli saabub glamuuritarist naispolitseinik Emma, kes pärast rasket lahutust endale tõelist viikingit otsib. Temaga kohtumiseks on valmis hiiglasekasvu habetunud puusepp Luke. Õhkutõusuks valmistub ka 54-a lennusaatja Andrew, kes pärast abikaasa enesetappu on viimaks valmis Itaalias uue armastuse leidma.
Osa 12 - H2O6
Noorsootöötaja Tom ei lase end häirida, et teel Itaaliasse kadus ta kohver koos paremate riietega. Kelner Sam aitab ta hädast välja ja Tom on valmis kohtinguks tantsija Francescaga. DJ Jo ja ta moefanaatikust sõbranna Sara on harjunud nooremate meeste tähelepanuga, kuid otsivad nüüd tõsisemat suhet.