Logo

Mida vanemad sulle ei rääkinud

Kas suurus loeb, on meeste jaoks ilmselt üks põletavamaid seksiküsimusi. Suurus pole oluline, oluline on see, mis sa sellega teha oskad, on vastus, mis ajab ilmselt veel suuremasse segadusse. Saatejuht Epp Kärsin lahendab koos avameelsete külalistega segadusi keha teemadel.
Eesti
2020
Osa 9 - Kas suurus loeb? Viimane osa!
Kas suurus loeb, on meeste jaoks ilmselt üks põletavamaid seksiküsimusi. Suurus pole oluline, oluline on see, mis sa sellega teha oskad, on vastus, mis ajab ilmselt veel suuremasse segadusse. Saatejuht Epp Kärsin lahendab koos avameelsete külalistega segadusi keha teemadel.
Osa 8 - Kuidas äratada jahtunud kirge?
Mida teha, kui ühel või teisel partneritest äkki seksiisu kaob? Mis seda põhjustab, mis olukorda lahendada aitab, kuidas madalseistust välja tulla ja armastus ning lähedus uuele tasemele viia? Triin kaotas antidepressantide mõjul ootamatult seksiisu. Kristiina tundis end külma naisena ning pidi kire endas ise leidma ja äratama läbi koolituste. William otsib tasakaalu suure kire ja väheste võimaluste vahel. Raivo julgustab mehi end naiste ees ausalt avama ja nii oma elukirge leidma. Saatejuht Epp Kärsin.
Osa 7 - Mängud magamistoas
Võimalusi seksuaalelu huvitavamaks muuta on piiritult! Elu on avastamiseks ja nautimiseks! Julgete saatekülaliste abiga võtame teemaks kõik seksikatest kostüümidest, fantaasiate ja tehnikateni. Oliver tutvustab svingerklubisid, Renata õpetab naisi magamistoas kontrolli haarama, Roza jutustab lõppematutest mängudest aastakümneid kestvas suhtes. Saatejuht Epp Kärsin
Osa 6 - Rinnad - armastuse keskus
Ülipõnev, paljastav ja vaatemänguline saade, mis õpetab rindasid armastama. Saame teada, mis on rinnaorgasm, milline on elu suurte, väikeste ja kunstrindadega. Epp Kärsini juhtimisel seletame lahti, miks just rinnad armastuses maailma naba on.
Osa 5 - Kas beebi tapab kire?
Kui inimene on armunud, on kirg kallima suunal suur. Mis saab aga siis, kui perre sünnib beebi? Lapsed on armsad, selge see, aga vähe räägitakse tõsiasjast, et imiku kõrval hääbub mehe-naise omavaheline suhe. Kui inimene on stressis, väsinud või tal on rahamured, on seks esimene, mis ära jääb. Kuidas jääda naiseks oma mehele, kui kogu tähelepanu nõuab laps? Kas pisipere saabudes tuleks esikohale seada laps, partner või hoopis iseennast? Õpime teiste vigadest! Oma elumuutvaid kogemusi jagavad Sven, Tanel, Marju ja Dagmar. Saatejuht Epp Kärsin.
Osa 4 - Võrgutamise meistriklass
Miks mõned mehed ja mõned naised mõjuvad vastassugupoolele kui magnetid? Igapäevane flirt, võrgutamine ja romantika ei kuulu vaid suhete loomise faasi, sel on ülitähtis osa ka paarisuhte sees. Stuudios vestleme teemale pühendunud Teelega ja Rauliga, kelle elus on võrgutamine olulisel kohal. Õpime üheskoos kuidas tulemuslikult flirtida ja milliseid saatuslikke vigu vältida. Avame võrgutamise meistriklassi!
Osa 3 - Mida naised tahavad?
Mida naised tahavad, näib kohati olevat vastuseta küsimus, mille ümber keerleb kogu armuelu. Meie vaatame aga asja teistpidi ning vabastame mehed ainuvastutusest naiste orgasmide ees. Miks ei tohiks mitte kunagi orgasmi teeselda ja mida me saaksime ise teha, et suudaksime kogeda tõelisi naudinguid? Kui sa arvad, et oled seksi jaoks juba liiga vana, siis oota kuni kuuled 70 aastase Helgi lugu, kes hakkas seksi nautima alles 60 aastaselt.
Osa 2 - Mida mehed tahavad?
Kogu maailm keerleb vastuseta küsimuse ümber: mida mehed tahavad? Miks me aga nii harva küsime meestelt, mida tahavad nemad? Seekord on Epu külaliseks 40 tugevama soo esindajat, kes saavad lõpuks ilma naiste vahele segamata oma suu seksi teemadel puhtaks rääkida. Kas seisab või ei seisa on üks, aga mitte kõige olulisem küsimus meeste seksuaalsuse kohta. Naised saavad teada, milliste sõnadega teevad nad meestest impotendid ning kuulevad, mida mehed neilt tegelikult ootavad. Saates õnnestub kummutada nii mõnigi levinud seksimüüt.
Osa 1 - Miks me ei räägi seksist?
Eesti kõige kirgi kütvam naine Epp Kärsin saatejuhina ja produtsent ning usalduslike saadete meister Tuuli Roosma alustavad täna selle telehooaja kõige oodatumat saadet, mille kaudu plaanivad leevendada häbi ja hirme ning parandada eestlaste armuelu. Avameelne vestlussaade jagab lugusid otse elust ning annab praktilisi nõuandeid, mida kasvõi kohe ise kasutusele võtta. Esimeses saates vaatame, kuidas minnakse vastu oma elu esimesele vahekorrale olukorras, kus keegi seksist ei räägi.