Logo
Vaadatav 21 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Doktor imetegija

Haiglas planeeritakse heategevusõhtut, et rahalisest august välja tulla. Ali satub jälle patsientidega sekeldustesse, kui teda suudleb naine, kelle vennad Alile kallale tulevad.
Türgi
2019
Osa 46
Ali ja Nazli tantsivad ballil. Acelya palub Nazlil endale tunnistada, et tal on Ali vastu tunded tekkinud. Beliz keeb armukadedusest, sest usub, et Fermani ja Nazli vahel on midagi. Adil hoiatab Alid armuvalu eest.
Osa 45
Arstid lähevad ballile ning ka Ali paneb smokingu selga. Kui ta peab laval kõnet pidama, läheb ta endast nii välja, et tal tuleb hoog peale. Kivilcim nõuab, et Ali läheks siiski lavale, sest juhatus ootab seda.
Osa 44
Ali on endast väljas ja kaotab oma skalpelli. Haiglas sooritatakse edukalt keeruline südameoperatsioon. Beliz valmistub balliks.
Osa 43
Beliz on otsustanud doktor Fermanist kindlalt lahkuda, kuid on sunnitud siiski investeerijatega korraldatavale ballile tulema. Vanemõde Selvi ei nõustu heasüdamliku kirurgi Adiliga peole tulema. Rindkerevälise südamega Guli otsustatakse hakata siiski opereerima, et paigaldada see elutähtis organ ta rindkerre.
Osa 42
Ferman ja tema meeskond opereerivad härra Yusufi. Nazli aitab Yusufi perekonnale valetades Ali kimbatusest välja. Ferman meenutab, kuidas ta õde hooldekodusse sattus. Ta lubab Alile, et seekord ta alla ei anna ning aitab Alil tõeliseks arstiks saada.
Osa 41
Ali püüab mõista, millal on tõe rääkimine kohane ja millal mitte. Pankreasevähi diagnoosi saanud haiglatöötaja otsustab oma pere survel minna riskantsele operatsioonile. Belizi ja Fermani tüli kogub tuure. Acelya üritab Nazlile selgeks teha, et tal on Fermani vastu tunded.
Osa 40
Beliz avastab Fermani saladuse. Ali kaob ning teised on tema pärast mures. Haiglas on mees, kellel on kerged sümptomid, kuid Ali sõnul viitavad need haigusele, mis mehe aastaga tapab.
Osa 39
Haiglas planeeritakse heategevusõhtut, et rahalisest august välja tulla. Ali satub jälle patsientidega sekeldustesse, kui teda suudleb naine, kelle vennad Alile kallale tulevad.
Osa 38
Ferman ei usalda endiselt Ali diagnoose. Selgub aga, et Ayla poeg Can on tõsiselt vägivaldse käitumisega. Probleeme on ka proua Seleniga, keda kasvaja on takistanud normaalselt käituma. Acelya on aga ainus, kellel õnnestub vihahoos Cani vaigistada.
Osa 37
Tanju ja Nazli opereerivad autoavariisse sattunud naist ning avastavad tal emakavälise raseduse, kuid naise abikaasa on viljatu. Ali on kindlalt otsustanud, et just täna on see päev, kus ta kedagi puudutab. Esimene katse Selviga ei õnnestu ning ta küsib puudutamiseks luba Nazlilt.
Osa 36
Günes ja Nazli pääsevad noomituse ja hoiatusega. Beliz ootab Fermanilt abieluettepanekut, kuid solvub hingepõhjani, kui Ferman tunnistab talle üles, et soovitas Nazlil enda päästmiseks süü haigla peale ajada.
Osa 35
Nazli astub komitee ette ja otsustab kõik ausalt ära rääkida. Ali üritab Nazlit kaitsta. Opereeritud noorel neiul tekivad tüsistused ning arstid on veendunud, et tal on ajusurm. Alil on aga teine idee.
Osa 34
Beliz tunnistab Fermanile, et haiglal on raha otsas. 14aastane haige tüdruk keeldub operatsioonist, kuna tema isal ei ole raha ning Tanju üritab tal aidata rahalist tuge leida. Nazli ootab komitee ette kutsumist.
Osa 33
Kõik õnnitlevad peol Alid kirurgiaosakonda tagasituleku puhul. Gunes ja Gulin teatavad, et hakkavad ametlikult käima. Beliz on otsustanud, et võiks Fermaniga lapse saada. Ali tahab konsulteerida isa, kes soovib, et ta tütar opereeritaks taas naeratama.
Osa 32
Alil tekivad kahtlused ja ta tahab tillukese Nazi vereanalüüse veel kord üle kontrollida. Kasvaja eemaldamise operatsioonil tekivad komplikatsioonid ja doktor Tanju palub appi kutsuda Ali. Sotsiaaltöötaja tuleb ära viima Sebnemi arvatavasti väärkoheldud last. Doktor Ferman võtab Ali kirurgia osakonda tagasi.
Osa 31
Beliz läheb oma hea sõbrannaga tülli, sest arstid arvavad, et sõbranna beebit on väärkoheldud. Demir võidab Acelyaga tehtud kihlveo. Nazli tuleb ideele, kuidas teostada ülisuure kasvaja eemaldamise operatsioon.
Osa 30
Ali jäetakse operatsioonilt välja ning ta otsustab leppida oma saatusega patoloogiaosakonnas. Haiglasse saabub harukordne patsient, kellel on 50 kilogrammi kaaluv kasvaja. Belizi sõbranna on oma imikuga haiglas.
Osa 29
Autistist patsiendil on haiglas hoog ning ta keeldub ravist. Ali suudab ta maha rahustada ning poisi vanemad nõuavad, et just Ali opereeriks poissi. Dr Tanju otsustab Ali patoloogiaosakonnast tagasi kirurgiaosakonda kutsuda.
Osa 28
Ali diagnoosib motoorse letargiaga patsiendi olukorra teiseks. Osakonda tuuakse patsiendina autistlik noormees. Adil muretseb püsivalt Ali pärast, kes tõesti ei sobi patoloogias töötama vaid on eeskujulik kirurg. Otsustatakse, et Selimi on vaja laproskoopiliselt uurida, kuna ta ei peaks autistina vastu 45 minutit magnettomograafi uuringuid.
Osa 27
Ali kutsutakse haigla juhatuse ette aru andma intsidendi kohta kaubanduskeskuses. Doktor Ferman kutsub ta sealt ära keerulisele operatsioonile, millega loodetakse ratastooli aheldatud mehele tagasi anda liikumisvõime. Juhatus jätab küll Ali karistuseta, kuid Ferman teatab talle, et viib ta üle patoloogia osakonda.
Osa 26
Adil ja Nazli aitavad Alil valmistuda koosolekuks, kus otsustatakse noore residendi saatus. Tanju palub Demiril veenda meest, kes pole nõus oma ajusurmas naise elundidoonorlusega, ent kõige mõjuvamaks osutuvad Ali sõnad.
Osa 25
Ajalehes ilmuvad inetud artiklid Ali kohta. Haiglasse saabub 38aastane mees kaelavaluga, kes on pärast aastate tagust mootorrattaõnnetust halvatud. Mees hakkab tundma jalgades valu ning Ali tõdeb, et ta võib uuesti kõndima hakata.