Logo
Vaadatav 13 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Keelatud vili

Kumru tunneb, et Altay hindab teda ning talle hakkab noormees üha rohkem meeldima. Kõik ärkavad häärberis üles kohutava peavaluga. Asuman ei leia oma tütreid üles. Peagi saabub koju Zeynep, kes ütleb, et ta rööviti. Kuid Yildiz jääb kadunuks. Teda hakkab taga otsima Dogan, ent talle öeldakse, et Yildiz on surnud. Ka Ender muretseb, et Yildiziga võis midagi juhtuda. Handan otsib oma vennale sobilikku sekretäri.
Türgi
2022
Osa 429
Kumru tunneb, et Altay hindab teda ning talle hakkab noormees üha rohkem meeldima. Kõik ärkavad häärberis üles kohutava peavaluga. Asuman ei leia oma tütreid üles. Peagi saabub koju Zeynep, kes ütleb, et ta rööviti. Kuid Yildiz jääb kadunuks. Teda hakkab taga otsima Dogan, ent talle öeldakse, et Yildiz on surnud. Ka Ender muretseb, et Yildiziga võis midagi juhtuda. Handan otsib oma vennale sobilikku sekretäri.
Osa 428
Hilal tunnistab Doganile, et armastab teda. Ender soovitab oma vennal Kumrule ehted kinkida, ent Caner peab pettuma, kui näeb Kumrut koos Altayga õhtustamas. Saffet külastab Dogani ja palub tema abi. Kui Dogan keeldub, pöördub Saffet maffia poole. Mehed röövivad häärberist Zeynepi, kuid jäävad Yildizile vahele. Yildiz saab haavata ja mehed viivad mõlemad õed minema.
Osa 427
Dogan saab teada, et Kumru on kasutanud suure summa ettevõtte raha. Ender, Yildiz ja Asuman annavad Zeynepile nõu, kuidas Saffetilt enne lahutust raha välja pinnida.
Osa 426
Caner ja Emir vabanevad vanglast, kuid tänu kellele nad vabanesid, see jääb saladuseks. Rikas Ameerika ärimees Saffet palub Enderi abi rutaka abielu sõlmimise tõttu. Ta soovib, et ta naine kirjutaks alla abieluvaralepingule. Kui naine Istanbuli jõuab, selgub, et tegu on Yildizi õe Zeynepiga. Zeynep olevat Alihanist lahku läinud ja paari kuu eest Saffetiga abiellunud.
Osa 425
Enderi ja Yildizi plaan õnnestub ja nad saavad oodatud tasu, kuid sellest ei piisa Caneri ja Emiri vangist vabastamiseks. Õige pea pakutakse Enderile järgmist tööotsa. Dogan läheb endast välja, kui teda tänaval rünnatakse. Yildiz tõestab Doganile, et Tarcan ei olnud rünnaku taga, nagu ründaja väitis. Samuti veendub mees, et Yildizi ja Tarcani vahel pole midagi.
Osa 424
Yildiz ja Ender otsivad lahendust, kuidas vangi sattunud Emirit ja Canerit vabastada. Ender läheb Handani venna Engini juurde ja palub end tema nõustajana tööle võtta. Seda kuuldes nõuab ka Handan endale Engini firmas kohta. Altay palkab vanema naise, kes kehastaks tema surevat ema. Kumrul on naisest kahju ja valetab talle, et on Altay kihlatu.
Osa 423
Dogan teatab Yildizile, Handanile ja Enderile, et Kuyu Holding on pankrotis ja naised on ettevõttega seotud raha kaotanud. Nad on sunnitud oma aktsiate juhatamise Dogani kätte usaldama. Kõige kehvemas seisus on Handan ja Ender. Handan kolib Dogani ja Kumru poole, Ender aga Yildizi juurde elama. Asuman soovitab Yildizil taas Doganiga abielluda.
Osa 422
Hilal saab aru, et Doganil on endiselt Yildizi vastu tunded. Ender saab uuesti ähvarduskõne ja ta mõistab, et ähvarduskõnede taga polnud Murat. Hilali abiliseks saab uus Dogani parem käsi Mete. Enderil ei jää märkamata, et Tarcan tunneb Kumru vastu huvi. Ender ja Engin lähevad koos välja sööma. Handanile see vaatepilt kohe üldse ei meeldi.
Osa 421
Ender, Handan ja Yildiz kardavad, et Murati mõrvas võidakse süüdistada neid. Dogan võtab Altay tööle. Kumru otsustab oma isa juurde tagasi kolida, sest soovib Hilali tegemistel silma peal hoida. Hilal ostab Tarcani mänedžeri ära, et popstaari seostataks Yildiziga.
Osa 420
Tarcan palub oma maine säilitamiseks Yildizilt vabandust ja kutsub ta kohvile. Dogan näitab naistele, mil moel ta neile kätte maksab, ent Yildiz Su hooldusõiguse saamise usaldab ta Hilali kätte, kel on hoopis teised plaanid. Kumru pakub Altayle oma isa ettevõttes tööd. Ender, Yildiz ja Handan tahavad Muratile kätte maksta. Samal ajal saavad nad Hilalilt teate, et Murat on surnud.
Osa 209
Yildiz ütleb Nadirile ära. Haavunud Nadir ähvardab Enderit ja nõuab, et ta Yildizi ümber veenaks. Ender teeb kõik, et Halit Leylas kahtlema hakkaks. Yildiz saab õunapüree tootmiseks pakkumise.
Osa 208
Nadir korraldab Yildizile üllatussünnipäevapeo. Yildiz on žestist tõeliselt liigutatud. Haliti ja Leyla suhe tasapisi jaheneb. Sahika ütleb Yildizile, et Leyla ootab last, mispeale langetab Yildiz vale otsuse.
Osa 207
Erim saabub tagasi koju. Leyla tuleb Haliti koju perekondlikule õhtusöögile, kuid kogu tähelepanu röövib hoopis Haliti väike poeg Halit Can. Haliti jõukus satub tõsisesse ohtu.
Osa 206
Enderit häirib Yigiti uue tüdruksõbra tavatu käitumine. Leyla mängib Haliti südametunnistusega ja püüab Haliti lastega häid suhteid luua. Yildizi etteaste ilmateadustajana tekitab uue sensatsiooni.
Osa 205
Halitile mõjub poegadest eemalolek rängalt. Ta tunneb end üksikuna. Yildiz asub poja ja emaga elama Haliti pojale ostetud majas. Lila läheb Yigitile lennujaama vastu ja teda ootab ees halb üllatus. Nadir pakub kanalis Yildizile tööd ja teeb talle abieluettepaneku. Nadir palub Yildizi veenmisel Enderilt abi. Halit on üllatunud, kui kuuleb Leylalt, et too ootab temalt last.
Osa 204
Yildizit hakkab lahutuse asjus esindama Kaya. Erim kolib ema juurde elama. Yildiz läheb Leylale kallale, kui teda Haliti kabinetist väljumas näeb. Yildiz ja Halit kirjutavad abielulahutusprotokollile alla. Nadir kasutab kohe võimalust Yildizile lähenemiseks.
Osa 203
Ender annab Yildizile nõu, kuidas Halitile kätte maksta. Leyla on Halitis pettunud, et too nende suhet ei tunnistanud, kuid Sahika julgustab Leylat mitte alla andma. Halitile pööravad selja ka ta lapsed.
Osa 202
Zerrinil jätkub julgust Yildizile enne ärasõitu öelda, et Halitil on keegi teine. Yildiz pakib asjad ja lahkub Haliti juurest koos pojaga. Halit mõtleb, kuidas Yildizit koju tagasi meelitada. Sahika lööb Kaya ja Enderi puhkuseplaanid pea peale.
Osa 201
Leyla paneb Haliti valiku ette. See muudab Haliti veelgi närvilisemaks ja ta elab end Yildizi peal välja. Haliti käitumise muutumine äratab Zerrinis tähelepanu. Yigit otsustab välismaale õppima minna. Enderil hakkab Yildizist kahju ega suuda Yildizile Haliti ja Leyla suhtest rääkida.
Osa 200
Nadir näitab järjest selgemalt üles huvi Yildizi vastu. Leyla kuuleb, et Halit ostab Yildizile hinnalisi kingitusi ja korraldab Yildizile sünnipäevapidu. Leyla tunneb, et see on hoop ta väärikuse pihta ja otsustab selle takistamiseks midagi ette võtta. Ender päästab Emiri suurest häbist.