Logo
Vaadatav -5807 tundi

Keelatud vili

Halit alandab Yigiti kõigi ees, väites, et too pole Lilale piisavalt vääriline kaaslane. Murtud Yigit teeb vea, mis paneb Lila nende suhtes tõsiselt kahtlema. Sahika näeb selles võimalust Yigitiga taas lähedasemaks saada. Nähes, et tööpakkumise teinud kanali uus omanik on Nadir, loobub Yildiz pakkumisest. Halit seisab silmitsi maksuvõlaga.
Türgi
2020
Osa 378
Õnnetu juhtum lähendab ootamatult Kumrut ja Yildizit. Kumru palub Yildizilt andestust. Yildiz kuulab enda südant ja lubab Kumrule, et ta ei räägi tema saladusest kellelegi.
Osa 377
Kui vastasmaja korteriühistu juhataja surnuna leitakse, tekivad Emiril Ekini suhtes kahtlused. Meric palub Cagatayl Kumruga rääkida. Kumru otsustab viimasel hetkel, et ta ei tee aborti.
Osa 376
Cagatay ja Enderi kihluse uudis šokeerib Yildizit ja Dogani. Kumru on aga löödud, et ei saanud Cagatayle rääkida, et ootab temalt last. Aysel leiab põrandalt positiivse rasedustesti ja usub, et hoopis Yildiz on rase.
Osa 375
Ender töötab selle nimel, et Cagatayl poleks muud võimalust, kui ta ettepanek vastu võtta. Dogan võtab Merici Kuyu Holdingusse tööle. Cagatay ajab Halit Caniga kohtumise ettekäändel Dogani armukadedaks.
Osa 374
Kõik üritavad oma meetoditega võtmeisiku Ekinini jõuda. Kumru ponnistused Dogan ja Yildiz lahku ajada annavad hoopis vastupidise efekti. Yildiz vihastab Enderi järjekordselt välja.
Osa 373
Cagatayd üllatab Enderi ettepanek, ent ta ei soovi naisega koostööd teha ja loodab Dogani vaenlase poja Ekini peale. Ekin pole aga sugugi selline mees, keda Cagatay ette oli kujutanud. Kumrule on toeks ta hea sõbranna Meric, kes saabub välismaalt.
Osa 372
Dogani kodus on alanud Kumru ja Yildizi vaheline sõda. Asuman on veendunud, et Doganil on Yildizi vastu tunded. Ender aga otsib endale uut koostööpartnerit. Ender ei soovi esialgu Yildizile oma viha välja näidata ja käitub, nagu oleks endiselt tema sõbranna.
Osa 371
Yildizi ja Dogani abiellumine on kõigile osapooltele valus hoop. Ender seda reetmist ei andestada ei kavatse, sest tema hea maine on talle kõige tähtsam. Ta valetab ajakirjanikele, et on leidnud uue kallima. Kumru hea sõbranna Meric saabub välismaalt ja on naisele toeks.
Osa 370
Enderile pole sugugi meeltmööda, kui kuuleb, et Dogan tõttas helikopteriga Yildizit päästma. Cagatay tunnistab Feyzale, miks ta tegelikult Kumruga abiellub ja väärtuslik info satub Enderi kätte. Käes on Cagatay ja Kumru pulmapäev. Enderi pulmakink toob tõe päevavalgele ja Kumru loobub Cagatayga abiellumast, ent kodus ootab naist veelgi suurem šokk.
Osa 369
Ender haub uut plaani, millega Doganile muljet avaldada. Ta usub, et suudab Cagatay ja Kumru pulmad nurjata. Asuman kavatseb aga oma tütre Doganiga kokku viia.