Logo
Vaadatav -57 tundi

Keelatud vili

Erim kolib ema juurde, kuniks Halit Yildiziga arved ära klaarib. Ender saab teada põhjuse, miks Erim endast nii väljas on. Halitil on plaan Kerim ja Yildiz kokku viia, et saada neist pildid, mida kohtule esitada, ent juhus ei soosi teda.
Türgi
2021
Osa 477
Julia hoiatab Doganit Yildizi eest. Ender tahab Juliale kätte maksta. Seekord tahab ta teda kõigi ees häbistada. Zeynep ja Handan korraldavad koos Engini mälestusürituse. Julia annab Tugcele mõtte kutsuda Emir nende tallu tööle. Dogan hakkab Yildizis kahtlema, arvates, et naine ajab vaid raha taga.
Osa 476
Selim on pettunud, kui näeb, et Kumru talle endiselt valetab, kuid Kumrul on mehele üllatus varuks. Paraku saab ta ise üllatuse osaliseks, kui näeb Zeynepit Selimi pool ja tal jääb lapseootuse uudis Selimile rääkimata. Yildiz lepib Doganiga ära ja paar otsustab taas abielluda. Asuman on uudisest seitsmendas taevas.
Osa 475
Kumrul saab kõrini, et Selim teda edasi süüdistab ning nende vahel puhkeb tüli. Dogan otsustab minna oma sõbraga Ata ööklubisse, et mehe kohta infot hankida. Julia kasutab võimalust seal Doganiga kohtuda. Dogan hoiatab Handanit, et ta Selimile kätte maksmisega hoogu veidi maha võtaks.
Osa 474
Selim tunnistab oma poolõele Juliale, et armastab Kumrut endiselt ega süüdista teda enam nii väga, kuid ta soovib ta vanematele kätte maksta. Yildiz on mures Halit Cani pärast, keda lasteaias taga kiusatakse.
Osa 473
Ender palub oma ehteäri jaoks Zeynepi abi, kuid Zeynep keeldub teda abistamast. Yildiz saab teada, et Julia ja Selim on omavahel seotud. Emir ja Tugce lepivad ära. Dogan soovib üht vaest pere aidata. Rahahädas Ender pakub koostööd Juliale. Yildiz näeb Juliat ja Dogani kallistamas. Dogan palub uurida Ata kohta, kellega Yildiz laste pärast läbi käib. Yildiz palub Emiril Tugcega ettevaatlik olla.
Osa 472
Yildiz kardab, et Dogan võib teda taas petta. Ta ei saa oma hirmust üle. Julia soovitusel võtab Selim Kumruga ühendust ja teeskleb, et soovib temaga ära leppida. Selim palub, et Kumru hoiaks nende suhet kõigi eest saladuses. Emir läheb sõpradega välja ning valetab Tugcele, et on kodus haige, ent Tugce saab õige pea tõe teada. Zeynep on pettunud, kui Selim talle helistab ja ütleb, et on segaduses.
Osa 471
Ender otsib oma ehteärile uut sponsorit. Zeynep ütleb Selimile, et nende sõprus võib edasi areneda suhteks. Yildiz on Dogani peale armukade. Ta otsustab Dogani uue sekretäri vallandada. Zeynep soovib Engini pärandusest loobuda, kuid Asuman ei taha sellest midagi kuulda. Selim vannub Handanile tema pere maine kahjustamise pärast suurt kättemaksu. Ta kohtub Handaniga.
Osa 470
Julia avaldab Selimile, et Kumru ema Handan on see, kes Selimile kätte maksta tahab. Selim on šokeeritud, kui saab teada, et Handan on Kumru ema. Julia plaanib Handanist vabaneda, ent see saab saatuslikuks hoopis Enginile. Julia soovitab Selimil Kumruga ära leppida, kuid ainult näiliselt. Dogan survestab Yildizit kiirelt otsustama, kas ta tahab uuesti temaga suhet.
Osa 469
Yildiz ja Zeynep lähevad Selimiga ööklubisse lõbutsema. Dogan on Yildizi peale armukade. Tugce ja Emir lähevad tülli, kui Tugce soovib Emiri perega tutvuda. Sedaist ja Canerist saavad tutvumissaate fenomenid.
Osa 468
Selgub, et Julia ja Selim on poolõde ja poolvend. Kui Julia veendub, et Dogan loobub temast, otsustab ta kätte maksta nii Yildizile kui ka neile, kes ta poolvenda taga kiusavad. Julia palub Aslani abi, et leida, kes Selimi haiglat põhja lasta tahab.
Osa 257
Cagatay puistab Yildizile südant. Hasan Ali palub pojal Cagatayl tulla tema ettevõttesse tööle, kuid Cagatay peab isa vastu juba aastaid vimma. Yildiz tutvub Hasan Aliga. Cagatay ema Feride hoiatab oma poega Yildizi eest. Asumanile hakkab Hasan Ali meeldima. Yildiz avab oma äri.
Osa 256
Uue osanikuna võõrustab Hasan Ali Kuyucu Enderit, Sahikat ja Merti. Yildiz kolib poja ja emaga uude korterisse. Yildiz on seitsmendas taevas, kui satub elama Cagatayga samasse kortermajja. Cagatay aitab Yildizi ta pojaga hädast välja. Mert lööb Sahikaga käed.
Osa 255
Argun Holdingi käekäik pole kiita ja Mert näeb ainsa pääseteena müüa enamik aktsiad suurärimehele Ali Hasan Kuyucule. Ender ei püüagi teeselda, et selle mehega on tema jaoks koostöö võimatu. Yildiz loodab kohtuda linna nõutuima poissmehe Cagatayga. Sahika teeb Mertile riskantse pakkumise.
Osa 254
Mert osutub kõvemaks pähkliks, kui Sahika osanuks arvata. Kaya jätab Enderile hüvastijätukirja. Halit usaldab Merti täielikult. See aga muudab Enderi ja Sahika valvsaks ning nad näevad Mertis tõsist ohtu. Suur õnnetus viib Enderi, Sahika ja Yildizi kokku.
Osa 253
Haliti abiellumine Enderiga tegi haiget paljudele osapooltele, mistõttu on Sahikat ja Yildizit valmis aitama nii mõnigi tegelane. Sahika plaan läheb läbi – Halit lahutab Enderist. Möödunud on kolm kuud ja Mertist on saanud Zehra abikaasa. Sahika üritab Merti ära võrgutada. Ender mõistab, et tema ja Kaya lahutuseni viis Sahika. Ender on valmis Kaya ja laste nimel kõigest loobuma, kuid Kayal on teised kavatsused.
Osa 252
Yildiz tunneb end lootusetult, kuid just siis pakub talle abikäe täiesti ootamatu inimene, kellega ta lööb käed. Sahika otsustab Yigiti Enderile kätte maksmiseks ära kasutada. Yigiti häärberisse kolimine tekitab Enderi ja Haliti vahel pingeid. Mert reedab Kerimi ja politsei vahistab mehe. Mert aga pälvib Haliti heakskiidu. Sahikal on uus plaan – Mert ja Zehra kokku viia.
Osa 251
Yigit vihastab Enderi isekuse peale niivõrd, et otsustab teda enam mitte oma emaks pidada. Halit lubab Mertil ettevõttes edasi töötada. Kerim pakub Yildizile oma tuge. Yildiz mõistab, et temaga juhtunu taga on Ender ja tõotab talle kätte maksta, kuid ta teeb suure vea.
Osa 250
Yildiz läheb ema ja pojaga ühe tuttava poole elama. Ender naudib taas elu Ender Argunina. Halit võtab Halit Cani enda juurde. Asuman julgustab Yildizit oma poja eest võitlema. Kerim loodab tänu Sahikale ettevõttesse tagasi tulla. Välismaalt saabunud Yigit saab Sahikalt teada, et ta ema on vahepeal abiellunud.
Osa 249
Halit on tõotanud maksta kätte kõigile, kes teda narrinud on, ja šokeerib kõiki ootamatu käiguga. Halit annab külalistele edasi uudise, et on juba abielus. Yildiz on sunnitud häärberist koos emaga lahkuma. Halit tahab iga hinna eest Halit Cani hooldusõigust endale saada. Sahika püüab end pärast Haliti lööki uuesti koguda. Halit vallandab ka Kerimi.
Osa 248
Kerim ja Mert plaanivad käivitada oma pettuse plaani, kuid ootamatult saavad nad teada, et Kerimilt on allkirjaõigus ära võetud. Nad otsustavad õiget hetke ootama jääda. Sahikaga käed löönud Halit üritab Sahikalt fotosid kätte saada. Yildiz tegeleb pulmade ettevalmistustega, nagu ka Sahika.