Logo
Vaadatav -94 tundi

Keelatud vili

Cansu hoiab Kuyucu perel tegemistel silma peal ja tutvustab end Ömerile Mervena. Cagatay kahtlustab, et tema tehingu nurjumise taga on keegi ning vannub süüdlase üles leida. Sahika ei suuda uskuda, et esimest korda on ta mängu kaotanud. Hasan Ali saab kauaoodatud lahutuse.
Türgi
2021
Osa 318
Kaya ja Enderi armastus lööb uuesti lõkkele. Ender ja Yildiz märkavad, et nende eluloost on nende eest salaja tehtud seriaal. Cagatay lubab oma isa Feridega lepitamises aidata.
Osa 317
Yildiz otsustab valetamisest loobuda ja edaspidi kõigiga aus ja otsekohene olla. Kaya on Sahika surmast vapustatud, kuid püüab end koguda. Ender pakub talle tuge. Ometi on naine mures, sest Kaya soovib taas riigist lahkuda. Asuman suudab Hasan Ali korralikult välja vihastada. Hasan Ali otsustab Feride südame võita. Ühtlasi näeb Hasan Ali vaeva selle nimel, et Kayale jäänud aktsiad endale kahmata.
Osa 316
Enderis tekivad Kaya suhtes kahtlused. Ta ei suuda Kayat täielikult usaldada. Cansu haub suurt kättemaksuplaani ja ilmub püstoliga Hasan Ali korraldatud peole. Cansu käe läbi saab surma Sahika. Yildiz saab haavata, mistõttu ta rasedus katkeb.
Osa 315
Rahvuslikke kombeid austav Hasan Ali tahab rõõmsa uudise puhul oinast ohverdada, kuid satub pahuksisse loomakaitsjatega. Yildiz saab teada, et ootabki tegelikult last. Cansu ees lüüakse kõik uksed kinni. Emir jääb oma rumaluse tõttu taas ilma võimalusest endale tüdruksõber leida.
Osa 314
Ömer ja Sahika võtavad Cansu vahele. Sahika mõnitab Cansut Ömeri ees, mispeale lubab Cansu talle kibedat kättemaksu. Yildiz mõistab, et võib Cagatay kaotada ja mõtleb tema tagasivõitmiseks välja uue plaani. Ta valetab Cagatayle, et ootab last. Cagatay on uudise üle nii rõõmus, et soovib seda kohe oma perega jagada. Kaya ja Ender lepivad ära.
Osa 313
Sahika hoiatab Ömerit Cansu eest, kes end talle hoopis Mervena esitleb. Enderis tärkab lootus Kayaga taas ära leppida ja ta loobub oma plaanidest Hasan Aliga. Hasan Alis tekivad pärast Enderi maalimüügijuttu kahtlused ning ta saab teada, et kõige taga on ta minia Yildiz. Hasan Ali võtab Yildizi ette, ent sel korral astub Cagatay oma naise kaitseks välja.
Osa 312
Yildiz on järjekordse vale ilmsiks tuleku tõttu sunnitud lööma käed Enderiga. Sahika annab oma aktsiad venna Kaya juhtida. Hasan Alile hakkab silma, et Ender läheb Kayaga kohtudes endast välja ning palub Sedaill naise mineku kohta kõik välja uurida. Juhused viivad Sahika Ömeriga kokku. Cansu tuhnib Hasan Ali kodus asju läbi.
Osa 311
Ender veab Sahikad alt. Sahika haub uue plaani. Ta maksab Enderile kätte tema minevikuhaavade lahtikiskumisega ning kutsub tagasi oma venna. Kaya tagasitulek pöörab kõik Enderi plaanid pea peale. Sahika tahab oma venda ära kasutades Enderit võita. Yildiz ja Asuman jäävad oma tegudega haledalt Cagatayle vahele.
Osa 310
Cagatay näeb läbi ka järgmist isa katset tema tehing nurjata. Ka sel korral pakub Hasan Alile abikätt Ender. Ta veenab koos Yildiziga Cagatayd, et too annaks oma isale uue võimaluse. Asumani ja Yildizi sekeldustel pole otsa ega äärt.
Osa 309
Asuman kaotab Yildizi hinnalise kaelakee, mille ta ämm talle kinkis. Feride saab kohe leitud kaelakeest teate, kuid tahab anda Yildizile ja ta emale õppetunni. Yildiz üritab oma ema tehtud suurt viga lahendada nii, et Feride midagi ei aimaks, ent leiab end veelgi suurema segaduse seest.