Logo
Vaadatav -84 tundi

Keelatud vili

Dogan nõuab Cagataylt kogu firma müümist temale, ent Cagatay pole nõus, mispeale vannub Dogan talle kättemaksu. Cagatay palub Feyzal Arzuga lähedaseks saada. Caner murrab Arzu koju sisse, et tema majast tõendeid leida.
Türgi
2021
Osa 354
Feyza korraldab Cagatay jaoks Halit Caniga kohtumise, millest Aysel teada saab. Feyza kaotab enesevalitsuse ja räägib Cagatayle, et soovib temaga suhet ning et Atlas on tegelikult tema poeg. Ender kolib remondi ettekäändel Yildizi poole, et end tema tegemistega paremini kursis hoida.
Osa 353
Dogan vihastab Arzu peale ja naine jääb kahe tule vahele. Kumru pakub Enderile koostööd. Feyza keerab omakorda Cagatayd Yildizi vastu üles. Dogan ei luba Cagatayl enam ettevõttesse tulla. Cagatay vannub Doganile kättemaksu. Yildizil hakkab kõigest hoolimata Cagatayst kahju.
Osa 352
Yildiz on Cagatay kohtus öeldu pärast šokeeritud. Cagatay süüdistab Yildizit teda Doganiga petmises. Dogan usub, et juhtunu ei saa olla vaid juhus ning leiab viisi, et Cagatay ja Yildiz abielu ei lahutaks. Enderi järjekordne vingerpuss paneb Arzu ülikeerulisse olukorda. Kumru kaotab Arzu suhtes usalduse.
Osa 351
Emir hoiatab Yildizit Dogani eest. Yildiz otsustab Halit Cani aktsiaid ise juhtima hakata. Cagatay hakkab Kumru sõnade tõttu kahtlustama, et Yildizi ja Dogani vahel võib päriselt midagi olla.
Osa 350
Dogani ja Yildizi õhtusöök tekitab kõigis osapooltes uusi küsimusi. Cagatay on maruvihane, kui näeb haiglas Yildizi ja Halit Cani kõrval Dogani. Kumru haub uue plaani, mis lööb kõik senise pea peale.
Osa 349
Emiri ja Caneri jõupingutused Kumru telefonist tõendeid leida ei kanna vilja. Seekord tuleb Doganil Arzus pettuda. Yildiz pole nõus lahutama, kui Kumru talle kohtus tunnistajaks on. Kumru aga tahab, et Cagatay ja Yildiz võimalikult ruttu lahutaksid.
Osa 348
Cagatay võitleb Yildizi tagasivõitmise nimel. Kumru ja Ömer muutuvad üha lähedasemaks. Arzu ja Ender on mõlemad käivitanud teineteise hävitamise plaani. Yildizil on Emirile uus palve – koguda Kumru telefonist tõendeid Kumru ja Cagatay armusuhte kohta.
Osa 347
Pärast Doganiga lahkuminekut vannub Ender Arzule kättemaksu. Ta tahab temast lõplikult vabaneda. Arzule on uudis Enderi ja Dogani lahkuminekust meeltmööda. Dogan räägib Yildizile, mis Kumruga aastaid tagasi juhtus, ent Yildiz ei tea, kas tal tasuks meest uskuda. Cagatayl õnnestub valedega lahutus edasi lükata.
Osa 346
Dogan selgitab Enderile, et ei soovi temasuguse sepitsejaga suhet. Enderile on see suur hoop. Kumru saab haiglatöötajalt Denizilt teada, et Yildiz käis Kumru saladuse kohta infot hankimas. Seepeale otsustab Kumru Yildizit eksitada. Feyza kavatseb Cagatayle oma poja kohta tõtt rääkida, ent satub armukolmnurga keskele.
Osa 345
Ömer ütleb Feyzale, et teab tema tegelikke kavatsusi. Yildiz püüab koos Emiriga Kumru suurele saladusele jälile saada. Ender ja Caner ühendavad jõud Arzu valede teada saamiseks. Cagatay jaoks on Yildizi järjekordne kättemaks uus külm dušš. Yildiz vihastab, kui saab teada, et ta sõbranna Ender pole sugugi Kumruga distantsi hoidnud.