Logo
Vaadatav 6 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Keelatud vili

Kui Ender rahalõhna ninna saab, otsustab ka tema Enginiga tutvust teha. Kõrvalhäärberi uuteks üürilisteks osutuvad Dogan ja tema advokaat Hilal, kes esitlevad end kihlatupaarina. Ender on pabinas kokkuleppe pärast, mille Doganiga sõlmis. Dogan kohtub esimest korda oma tütre Yildiz Suga. Hilal teeb Muratile selgeks, et tal on Doganiga omad kavatsused.
Türgi
2022
Osa 424
Yildiz ja Ender otsivad lahendust, kuidas vangi sattunud Emirit ja Canerit vabastada. Ender läheb Handani venna Engini juurde ja palub end tema nõustajana tööle võtta. Seda kuuldes nõuab ka Handan endale Engini firmas kohta. Altay palkab vanema naise, kes kehastaks tema surevat ema. Kumrul on naisest kahju ja valetab talle, et on Altay kihlatu.
Osa 423
Dogan teatab Yildizile, Handanile ja Enderile, et Kuyu Holding on pankrotis ja naised on ettevõttega seotud raha kaotanud. Nad on sunnitud oma aktsiate juhatamise Dogani kätte usaldama. Kõige kehvemas seisus on Handan ja Ender. Handan kolib Dogani ja Kumru poole, Ender aga Yildizi juurde elama. Asuman soovitab Yildizil taas Doganiga abielluda.
Osa 422
Hilal saab aru, et Doganil on endiselt Yildizi vastu tunded. Ender saab uuesti ähvarduskõne ja ta mõistab, et ähvarduskõnede taga polnud Murat. Hilali abiliseks saab uus Dogani parem käsi Mete. Enderil ei jää märkamata, et Tarcan tunneb Kumru vastu huvi. Ender ja Engin lähevad koos välja sööma. Handanile see vaatepilt kohe üldse ei meeldi.
Osa 421
Ender, Handan ja Yildiz kardavad, et Murati mõrvas võidakse süüdistada neid. Dogan võtab Altay tööle. Kumru otsustab oma isa juurde tagasi kolida, sest soovib Hilali tegemistel silma peal hoida. Hilal ostab Tarcani mänedžeri ära, et popstaari seostataks Yildiziga.
Osa 420
Tarcan palub oma maine säilitamiseks Yildizilt vabandust ja kutsub ta kohvile. Dogan näitab naistele, mil moel ta neile kätte maksab, ent Yildiz Su hooldusõiguse saamise usaldab ta Hilali kätte, kel on hoopis teised plaanid. Kumru pakub Altayle oma isa ettevõttes tööd. Ender, Yildiz ja Handan tahavad Muratile kätte maksta. Samal ajal saavad nad Hilalilt teate, et Murat on surnud.
Osa 419
Dogani vangist vabanemisega tunnevad Handan ja Ender, et neil on Engini näol tugevat seljatagust vaja. Yildiz uhkeldab oma sõbrannade ees, et tal on popstaarist sõber, kuid staar ei tee temast väljagi. Yildiz maksab mehele kätte sotsiaalmeedias.
Osa 418
Kui Ender rahalõhna ninna saab, otsustab ka tema Enginiga tutvust teha. Kõrvalhäärberi uuteks üürilisteks osutuvad Dogan ja tema advokaat Hilal, kes esitlevad end kihlatupaarina. Ender on pabinas kokkuleppe pärast, mille Doganiga sõlmis. Dogan kohtub esimest korda oma tütre Yildiz Suga. Hilal teeb Muratile selgeks, et tal on Doganiga omad kavatsused.
Osa 417
Kumru tutvub uue noormehe Altayga, kes esitleb end investorina, ent mehe kavatsused on kõike muud kui head. Yildizil tekib probleeme kõrvalhäärberi üürnikega, mille lahendamiseks palub ta appi Enderi. Yildiz on veendunud, et ei soovi oma pisitütart vanglasse saata vaid selleks, et Dogan teda näha saaks.
Osa 416
Cagatayle saatuslikuks osutunud autoõnnetusest on möödas 2 aastat ning Dogani ettevõtet on asunud juhtima Yildiz, Ender ja Handan. Dogan on aga Yildizi süüdistuse tõttu vangis. Yildizil on sündinud vahepeal tütar Yildiz Su, keda ta isa Dogan kunagi näinud pole. Yildiz elab endiselt koos ema ja lastega häärberis. Ent Yildizi rahulikku elu ähvardab rikkuda kättemaksu ihkav Dogan.
Osa 204
Yildizit hakkab lahutuse asjus esindama Kaya. Erim kolib ema juurde elama. Yildiz läheb Leylale kallale, kui teda Haliti kabinetist väljumas näeb. Yildiz ja Halit kirjutavad abielulahutusprotokollile alla. Nadir kasutab kohe võimalust Yildizile lähenemiseks.
Osa 203
Ender annab Yildizile nõu, kuidas Halitile kätte maksta. Leyla on Halitis pettunud, et too nende suhet ei tunnistanud, kuid Sahika julgustab Leylat mitte alla andma. Halitile pööravad selja ka ta lapsed.
Osa 202
Zerrinil jätkub julgust Yildizile enne ärasõitu öelda, et Halitil on keegi teine. Yildiz pakib asjad ja lahkub Haliti juurest koos pojaga. Halit mõtleb, kuidas Yildizit koju tagasi meelitada. Sahika lööb Kaya ja Enderi puhkuseplaanid pea peale.
Osa 201
Leyla paneb Haliti valiku ette. See muudab Haliti veelgi närvilisemaks ja ta elab end Yildizi peal välja. Haliti käitumise muutumine äratab Zerrinis tähelepanu. Yigit otsustab välismaale õppima minna. Enderil hakkab Yildizist kahju ega suuda Yildizile Haliti ja Leyla suhtest rääkida.
Osa 200
Nadir näitab järjest selgemalt üles huvi Yildizi vastu. Leyla kuuleb, et Halit ostab Yildizile hinnalisi kingitusi ja korraldab Yildizile sünnipäevapidu. Leyla tunneb, et see on hoop ta väärikuse pihta ja otsustab selle takistamiseks midagi ette võtta. Ender päästab Emiri suurest häbist.
Osa 199
Yildiz ja Ender langevad Sahika õnge, uskudes, et Leylal on suhe hoopis Argun Holdingi teise töötajaga. Halit ähvardab Nadirit, ent Nadir on selleks valmis ja surub Haliti nurka. Yildiz saab hakkama järjekordse prohmakaga.
Osa 198
Sahikal tuleb Kaya ja Enderi suhte jätkumisega leppida. Yildizit häirib Haliti tõrjuv käitumine üha enam. Halit vabandab end pingelise tööga pidevalt välja, et õhtuid Leyla seltsis veeta. Halit saab teada Nadiri suure saladuse.
Osa 197
Yigit ütleb oma vanematele, et nad ei pea enam tema pärast abielus olema, kuid Kaya ja Ender on juba otsustanud oma suhtele võimalus anda. Zerrin räägib oma kahtlustest Leyla suhtes Enderile. Sahika teeb kõik, et Haliti ja Leyla suhet saladuses hoida ning Canerit ja Emirit eksitada.
Osa 196
Nurka surutud Halit leiab lohutust uue armukese Leyla juurest. Yildiz ja Haliti lapsed on Haliti muutunud käitumise pärast mures. Sahika viib Yigiti ja Lila taas kokku, kuid Yigit ja Lila otsustavad lahku minna. Kaya tunnistab, et soovib Enderiga abielu jätkata.
Osa 195
Halit alandab Yigiti kõigi ees, väites, et too pole Lilale piisavalt vääriline kaaslane. Murtud Yigit teeb vea, mis paneb Lila nende suhtes tõsiselt kahtlema. Sahika näeb selles võimalust Yigitiga taas lähedasemaks saada. Nähes, et tööpakkumise teinud kanali uus omanik on Nadir, loobub Yildiz pakkumisest. Halit seisab silmitsi maksuvõlaga.