Logo
Vaadatav -1440 tundi

Keelatud vili

Halit soovib Yildizi tuju tõsta ja ostab Asumanile Bursasse korteri. Ender teeb Alihanile ettepaneku Halitile koos kätte maksta. Yildiz on taas suures hädas, kui Halit avastab, et osa ehteid on võltsitud.
Türgi
2019
Osa 123
Ender räägib Yildizile tõe ta isa kohta. Mustafa seab viimaks sammud Zeynepi juurde. Zeynep on suures šokis, kuid Alihan ja Yildiz on talle toeks. Zehra ja Caner lähevad kohtingule.
Osa 122
Ender avaldab Canerile suure saladuse, mida ta seni vaid enda teada hoidnud on. Ta kardab, et Yildiz võib ta saladusele jälile saada. Zeynep ja Alihan usuvad, et on jõudnud välja teenitud õnneni, ent see jääb üürikeseks, kui uutes võlgades siplev Mustafa tutvustab end kättemaksuhimulise Enderiga.
Osa 121
Alihan valmistab Zeynepile unustamatu üllatuse. Ender on murtud, et Kaya tema eest salaja isadustesti tegi. Suur pettumus avab Enderi minevikuhaavad, millega ta on sunnitud silmitsi seisma.
Osa 120
Yildiz pingutab Kaya ja Enderi suhte tõestamise nimel, et Ender ettevõttest minema saata. Caner hoiatab Enderit, et ta uuesti Kayasse ära ei armuks. Zeynep on tõsiselt mures ja arvab, et Alihan võib teda petta.
Osa 119
Alihani käitumine tekitab Asumanis ja Yildizis kahtlusi. Need kahtlused kanduvad vaikselt üle ka Zeynepile. Kaya on otsustanud teha isadustesti, et välja selgitada, kas Erim on ta poeg.
Osa 118
Kuigi Alihan kinnitab, et Elifil on vaid head kavatsused, pole Zeynepi hing siiski rahul. Asuman soovib, et Zeynep ja Alihan abielluksid enne, kui nende vahel uus tüli puhkeb. Ender kuuleb, et Kaya suhtleb endiselt Erimiga ning kaotab enesevalitsuse.. Kaya tunnistab Enderile, et usub, et Erim võib olla tema poeg. Ender aga vannub talle kättemaksu.
Osa 117
Alihan ja Zeynep kihluvad taas. Ender püüab küll Kayast eemale hoida, ent see ei õnnestu. Yildiz otsib infot Enderi ja Kaya mineviku kohta. Caneril tekib huvi Zehra vastu.
Osa 116
Mustafa lubab Asumanile, et pärast raha kättesaamist jätab ta tema ja ta tütre rahule. Zeynep peab Elifit kahepalgeliseks. Kaya plaanib Erimi kontserdile kutsuda, et teda paremini tundma õppida.
Osa 115
Dündar sunnib pantvangi võetud Zeynepi endaga abielluma. Seekord on Asumani elu Dündari pärast ohus. Zeynepi põgenemiskatsed ebaõnnestuvad, kuid Alihan lahendab kriisi, rääkides juhtunust Dündari isale.