Logo

Südamesoov

Malle on elanud kogu elu oma armsas Hermanni külas Järvamaal, kasvatanud seal üles oma lapsed ja saanud külavanemakski. On imetlusväärne kui palju hoolt jätkub naisel kõigile enda ümber, sest elu pole teda ennastki sugugi hellitanud. Ta kaotas ränga liiklusõnnetuse tõttu tütre, kasvatas üles tütretütre ja hooldas samal ajal oma eakat ema. Nüüd elab Malle juures ka järgmine lapselaps, kelle käekäigu eest tuleb hoolt kanda. Kõik, kes Mallet tunnevad, teavad - päriselt puhkamist ta endale ei luba.
Eesti
2023
Osa 9 - Hooaja viimane!
Jõulude eel saame kokku nende Südamesoovi kangelastega, kelle unustamatud lood on meieni jõudnud kõigi viie möödunud hooaja jooksul. Meenutame kohtumisi ja unistame koos veelgi paremast homsest.
Osa 8
Kui abikaasa otsustas pere juurest lahkuda, jäi 34aastane Tartumaa naine Relia üksi nelja lapsega ning sai kogu vastutuse enda kanda. Nüüd on tema suurim hirm: mis saab siis, kui minu tervis ei pea vastu ja lapsed jäävad emata? Nimelt vaevab Reliat tervisemure, mille ägenemist ta kardab, aga mille lahendamisele saab “Südamesoov” loodetavasti kaasa aidata. Saatejuht on Keili Sükijainen.
Osa 7
Kerli kolmelapseline pere unistas oma kodust juba aastaid. Kui nad eelmisel aastal lõpuks oma Jõgevamaa majja kolisid, pakkus elu neile aga kõike muud kui kodusoojust. Majja tulid hoopis lein ja külm, mida alati teistele abiks olev tubli pere polnud kuidagi ära teeninud. Saatejuht on Keili Sükijainen.
Osa 6
Kiviõli vanaema Jelena kasvatab üksi kolme last, kellele ta on nii ema, isa kui vanaema eest. Keerulise saatuse traumad on laste noortele eludele pitseri vajutanud, kuid vanaema oskusliku hoole all liigutakse iga päev selle poole, et neistki lastest kasvaks tublid täiskasvanud. On aga üks südamesoov, millest unistavad nii vanaema kui lapsed, kuid mille korraldamine neile endile üle jõu käib. Saatejuht on Keili Sükijainen.
Osa 5
Mia Maria oli vaid 23aastane, kui kuulis, et tal on 4. staadiumi vähk. Tal oli diagnoosiga väga raske leppida, sest vaid viis kuud varem sünnitas Mia kaksikud tütred. Pisibeebide kõrvalt astus naine karmi võitlusesse elu eest ning võitleb juba kümme aastat. "Südamesoov" asub täitma vapra ema suurimat unistust. Saatejuht on Keili Sükijainen.
Osa 4
Mis saab neist, kes jäävad maha? Tallinnas elava Eliise ja tema väikese õe Luise elu muutus jäädavalt, kui nende ema otsustas neli aastat tagasi endalt elu võtta. Eliise on nii õeks kui emaks olemise kõrvalt saanud nüüdseks kõrghariduse, loonud kodu ja käinud tööl, kuid oma tõelise kutsumuse poole püüdlemisest julgeb praegu vaid unistada. Hulk häid sõpru unistavad aga omakorda tema püüdlustele uue hoo andmisest. Saatejuht Keili Sükijainen.
Osa 3
Isadepäeva eel räägime kolme lapse isa ja sadu paare laulatanud Tartumaa pastori Peebu operatsioonile sattumise loo. Ajukasvaja diagnoosi saamine tõi eredalt esile, kui oluline on oma tervisel igakülgselt silma peal hoida ja kui habras see olla võib. Saatejuht Keili Sükijainen.
Osa 2
Sõidame täitma selle hooaja noorima kangelase, 16aastase Pärli südamesoovi. Pärli kukkus kaks aastat tagasi kodus kokku ja viidi erakorralisele ajuoperatsioonile. Arstid ei teadnud, kas neiu suudab enam iial rääkida või liigutada oma halvatud kehapoolt. Pärli, tema pere, sõbrad ja koolipere hakkasid kõik koos võitlema, et terviserike ei rööviks Pärli tulevikku. Üheskoos on nad suutnud korda saata midagi uskumatut. Saatejuht Keili Sükijainen.
Osa 1 - Uus hooaeg!
Jõgevamaalt pärit Ly oli vaid kuuekuune, kui temaga juhtus hirmus tuleõnnetus: pisike vend pani kogemata põlema voodi, milles tüdruk magas. Sellest päevast alates on Ly elanud armidega ja palja pealaega ning talunud kooliajal väga karmi kiusu. Hooaja avasaates asume täitma palju läbi elanud naise suurimat südamesoovi. Saatejuht Keili Sükijainen.
Osa 10 - Hooaja viimane!
Alati teisi abistava Tartumaa mehe Kristo peret tabas ootamatu kaotus - eelmise aasta lõpus suri ta abikaasa Moonika ja mees jäi 8 lapsega üksi. Emata jäänud lastest noorim oli siis vaid 1,5-kuune. Koos alustatud unistuste kodu ja lastele eraldi tubade rajamine on pidanud jääma määramatusse tulevikku, sest kogu kuldsete kätega Kristo hool kulub laste igapäevasele hakkamasaamisele. Hooaja viimane "Südamesoov" võtab ette saate ajaloo kõige suurema ja kallima projekti.  
Osa 9
Põlvamaa naine Anika kuulis 15 aastat tagasi arstikabinetis hirmsat uudist: tal on vähk. Rinnast sai kasvaja eemaldatud, aga tõeline põrgu siis alles algas. Anika pidi kuulma vähidiagnoosi veel kolm korda. Just siis, kui Anika oli enda kasvajatest jagu saanud, avastati vähk ta emal ning veidi hiljem ka tütrel. Palju läbi elanud Anika on igati väärt, et täidaksime täna tema südamesoovi.
Osa 8
Meelis on täna heal järjel, edukas ja hinnatud tippjuht, kuid vähesed teavad tema karmi ja väljakutseid täis minevikku. Tema vanemate alkoholism võttis talt turvalised koduseinad ja lahutas õdedest-vendadest. Ta on kogenud elu tänaval ning saanud õpetust Puiatu erikoolis. Kuid keerulise möödaniku on Meelis suutnud pöörata enda kasuks ja hoolitseb nüüd Tallinna Lastekodus selle eest, et sealsed lapsed tunneksid kodutunnet.
Osa 7
Sel nädalal püüame täita ühe vapra Viljandimaa pereema südamesoovi. 37aastane Karin ei mäleta, millal ta viimati julgelt naeratas. Viie lapse ema jättis hambad unarusse oma eelmise, vägivaldse abielu ajal. Karini esimene abikaasa pani naist luku taha, jälgis kaameratega ja läks ka kallale. 10 aastat kestnud mõnitamine ja rünnakud viisid Karini punkti, kus ta ei hoolinud endast üldse. Õnneks õpib ta end taas hindama ja unistab uuest naeratusest, mis annaks ehk veidigi enesekindlust juurde.
Osa 6
Suure-Jaanis asub kaheksa korteriga armas maja, mille elanike keskmine vanus on 72. Nad on elanud tubli ja väärikat elu, kasvatanud nendes samades korterites üles lapsed ja edendanud kohalikku elu. Kuid juba kümme aastat puudub enamikul neist võimalus end oma kodus voolava vee all üleni puhtaks pesta. Ühtehoidvad naabrid unistavad taas käia saunas, mis praegu nukralt ja katkiselt nende õue peal vanu aegu meenutab.
Osa 3
Malle on elanud kogu elu oma armsas Hermanni külas Järvamaal, kasvatanud seal üles oma lapsed ja saanud külavanemakski. On imetlusväärne kui palju hoolt jätkub naisel kõigile enda ümber, sest elu pole teda ennastki sugugi hellitanud. Ta kaotas ränga liiklusõnnetuse tõttu tütre, kasvatas üles tütretütre ja hooldas samal ajal oma eakat ema. Nüüd elab Malle juures ka järgmine lapselaps, kelle käekäigu eest tuleb hoolt kanda. Kõik, kes Mallet tunnevad, teavad - päriselt puhkamist ta endale ei luba.
Osa 2
Möödunud aasta lõpus oli noor Põltsamaa naine Sandra oma koduhoovis, kui kaks võõrast koera ründasid teda nii jõhkralt, et naine oleks peaaegu elu kaotanud. Ta pääses vaid tänu õnnelike juhuste jadale, kuid saatuslikku päeva jäävad igaveseks meenutama sügavad armid, vigastused ja valu. Oma lugu "Südamesoovis" rääkides loodab Sandra, et paneb kõiki mõtlema - kas oma lemmikloomade eest vastutamisega on Eestis ikka kõik korras?
Osa 1 - Uus hooaeg!
Hooaja avasaates räägib oma loo 38aastane Triin, kes kaotas täpselt aasta tagasi parema jala ning pidi õppima uuesti kõndima vaid 4kuuse poja kõrvalt. Südikas naine on üle elanud ka mitu varasemat tervisešokki, mille on põhjustanud teda saatev haigus, diabeet. Praegu unistab tahtejõudu täis Triin, et saaks jälle iseseisvalt liikuda ega peaks sõltuma kellestki teisest.
Osa 12 - Hooaja viimane!
“Südamesoovi” kolmandal hooajal oleme kohtunud heade inimestega meie endi hulgast. Nende lood on tihti olnud täis uskumatut kurbust, aga ka inspireerivat lootust ja usku helgemasse homsesse. Hooaja viimases saates kohtume nende kangelastega uuesti, sest nii mõnelgi neist on jagada rõõmsaid uudiseid.
Osa 11
Seekordne lugu viib meid Põlvamaale, kus kaheksat last kasvatava pereema Kristi suurim unistus on saada endale uued hambad. Pärast laste sündi muutus tema hammaste seisukord aasta aastalt halvemaks, kuid nende parandamiseks ei olnud Kristil piisavalt ressursse. Olukord muutus päris kriitiliseks aga 2016. aastal, kui tal tekkis lõualuus äge põletik, mis läks edasi põskkoopasse ja sealt silmakoopasse. Kahe nädala pärast tekkis põletik juba ajus.
Osa 10
Üksikema Kadil on kaks väikest imearmsat tütart, kellega koos on noor naine läbi elanud rohkem kui keegi uskuda võiks. Kaks aastat tagasi väga õnnetult hukkunud elukaaslane viis endaga koos loodud unistused ja nüüd otsib Kadi võimalusi, kuidas elus edasi minna ja taas unistama hakata.
Osa 9
Tartumaa noormees Janar suudab parandada kõike, mis liigub ja ehitada valmis iga masina, mida ta ema talus vaja võiks minna. Võiks arvata, et kuldsete kätega noort ja hakkajat meest oodatakse avasüli igal pool, kuid paraku peab ta igal sammul saama hakkama eelarvamustega, mis tekivad, kui selgub, et Janar ei kuule. Tõeliselt osavaks ja alati teiste aitajaks kasvamiseks ei ole kurtus aga tegelikult mingiks takistuseks.
Osa 8
Tänane saade viib Südamesoovi Viljandimaale Eda juurde, kes on üle Eesti tuntuks saanud kui odavaimate söökide pakkuja. Kuid tegelikult on Eda juba ligi 30 aastat pakkunud inimestele sööklas parimaid hindu ja võib vist öelda, et omal moel on ta olnud läbi elu Puiatu küla hing. Praeguseks on ta jäänud oma väikest sööklat vedama täiesti üksi ja püüab sõna otseses mõttes sente lugedes omadega plussi jääda ja sööklat nii kaua kui võimalik veel lahti hoida.
Osa 7
Südamesoov läheb isadepäeva eel appi Pärnu isale, kes on juba aastaid pidanud poega üksi kasvatama. Tagasihoidlik ja töökas Andrean on suure südamega meistrimees, kellel on elus üks suur eesmärk: tagada oma vaimupuudega pojale kindel tulevik.
Osa 6
Kui Rakvere noormees Dave pool aastat tagasi ühel kevadõhtul pärast sauna merre end värskendama hüppas, ei osanud ta aimata, et see muudab tema elu 100%. Õnnetu vettehüpe murdis mehe kaelalüli. Kuigi arstid ei andnud talle vähimatki lootust, otsustas tema elukaaslane Katre Dave kõrval jätkata. Tänaseks on Dave igapäevase sihikindla tööga teinud tublisid edusamme, kuid noore pere suurimaks väljakutseks on edasine hakkamasaamine pärast ühe sissetuleku kadumist.
Osa 5
Kui mõni inimene on sündinud justkui kuldlusikas suus, siis teine on pidanud iga võimaluse ja võidu nimel ebaausasse võistlusesse astuma. Tutvustame teile Võrumaal elavat Jane lugu. Tegemist on naisega, kes on pääsenud surmasuust, sattunud elu hammasrataste vahele ning suutnud omal jõul rasketest tingimustest välja ronida. Karm minevik on õpetanud pingutama ning Jane kõige suuremaks sooviks on anda enda lastele edukas tulevik ja paremad elutingimused.
Osa 4
Viljandimaal elab Esta, keda on kogu elu saatnud ihtüoos. Haruldane, kuid silmatorkav kalasoomustõbi on ravimatu ja nõuab katkematut hoolt, et elu oma nahas oleks elamisväärne. Haigus on Esta ja tema ema Eda igapäeva toonud katsumusi juba 20 aastat ning nüüd on aeg täita südamesoov, mis muudab nii noore naise elu kui leevendab ta ema pidevat muret tütre käekäigu pärast.
Osa 3
Liivia on nelja lapse ema Põlvamaalt, kellele elu kinkis lapsed, kuid siis võttis nad kõik temalt enneaegselt ära. Kui tema noorim poeg oli vaid aastane, sai pere arstidelt ootamatu diagnoosi - kõikidel lastel on progresseeruv geneetiline haigus, mille tagajärjel on nende elupäevad loetud. Kooliikka jõudes tekkisid seni tervetel lastel järjest tervisemured, mille tagajärjel jäid nad kõik lõpuks voodisse ning minetasid kõnevõime. Karmi diagnoosi tagajärjel pühendas Liivia oma elu täielikult nelja lapse eest hoolitsemisele ning püüdis ka kõige mustematel hetkel näha killukestki elurõõmu.
Osa 2
Kõikidel ei vea elus ühtmoodi ning mõne elu on tema eest otsustatud juba sünnihetkel. Kui Kadri Britt aastaid tagasi napilt autoõnnetusest pääses, tundis ta, et nüüd on aeg teha midagi nende heaks, kellel pole elus nii palju õnne. Mõttest sündis taaskasutuspood MTÜ Aarete Laegas, mis aitab juba üheksandat aastat päevast päeva neid kõige haavatumas seisus inimesi esmatarbekaupadega. Rasked ajad ja aina kasvav hädasolijate hulk on aga väikese MTÜ jätkamise viinud viimase piirini.
Osa 1 - Uus hooaeg!
“Südamesoovi” hooaja avasaade viib meid tagasi möödunud aasta 12. augustisse, mil Tartus Jaama tänava kortermajas kärgatas gaasiplahvatus. Mastaapses õnnetuses oli üks hukkunu ning viga sai viis elupäästjat. Kõige raskemini sai viga Mart, kelle elu rippus ligi kuu aega pärast õnnetust juuksekarva otsas ning kes jagab esmakordselt televaatajatega enda karmi ja elumuutvat lugu üleelamistest.
Osa 13 - Hooaja viimane!
“Südamesoovi” teine hooaeg on möödunud meie kangelaste uskumatute lugude seltsis, mis on tihti pisara silmanurka toonud. Igal lool on aga õnnelik lõpp, mille jälgedes me kokkuvõttesaates käime. Kuidas on läinud vapratel õdedel, kes said võimaluse uuele algusele? Millised on muutused uue naeratuse saanud Malle elus, kes veel paar kuud tagasi mõne toidu söömisest vaid unistada võis? Kohtume nendega taas, et hooajale rõõmus punkt panna.
Osa 12
Kolm aastat tagasi sai Pärnu mees Revo saatusliku diagnoosi - tal avastati maovähk. Et raske haigusega võidelda, pidi Revo hakkama oma keha treenima ning muutma kogu elustiili. Loobuda tuli äridest, sissetulekust ning alustada täiesti algusest, teadmata, milliseks tema võitlus kujuneb. Tänaseks on Revo magu asendatud uue, peensoolest ehitatud organiga. Kahe väikese lapse isa muutis täielikult oma eluteed ning nüüdseks on ta kutsumise leidnud kogemus- ja toitumisnõustajana.
Osa 11
Teel Tartust Põlvasse on haruldase aardena säilinud Eevi pood, mille perenaine on klientidele rõõmu valmistanud juba 55 aastat. Külapoode nagu see ei ole enam kuigi palju järel ja Eevigi ei ole kindel, kas pood kevadel oma uksed avab. Püsikunded aga teavad - ilma poeta poleks siinne elu enam kunagi sama.
Osa 10
Suurpere isa Siimu elu muutus pöördumatult, kui perre sündis habraste luude haigust põdev poeg Karmo. Erilise lapse kasvatamine avas mõlema vanema südamed, mistõttu suur osa nende ajast kulub vabatahtlikena teiste aitamisele. Pere kõige suurem mure on aga seotud pojaga. Pidevad luumurrud on aheldanud esimese klassi poisi ratastooli ja koduseinte vahele, kuid vanemate südamesoov on, et nende laps saaks käia koolis nagu kõik teised temaealised.
Osa 9
Jaanika on neeruhaigete inimeste hea ingel, kes on kõikide abivajajate jaoks olemas ööpäev läbi. Kui ta ise 21 aastat tagasi sama diagnoosi sai ja talle esimene neer siirdati, ei teadnud ta veel kui keeruliseks tema elu selle haigusega kujuneb. Täna on ta igapäevaselt ligi kümme tundi ööpäevast elupäästva dialüüsimasina külge aheldatud ja ootab vapralt juba kaheksandat aastat uut neeru, mis sõna otses mõttes tema elu päästaks!
Osa 8 - Heategevuslik erisaade!
Ka kõige halvemas unenäos ei osanud keegi ette näha, et 21. sajandil puhkeb Euroopas sõda, mis sunnib miljonid inimesed lahkuma oma kodust ja kodumaalt. Kolm Ukraina ema räägivad oma põgenemise loo. Südamesoov soovib sel korral täita kasvõi ühe sõja jalust Eestisse pagenud laste unistusest, mistõttu avame koostöös Eesti Pagulasabiga annetusliini pagulaslaste toetuseks.
Osa 7
Südamesoov läheb seekord appi vaprale Viljandimaa hooldaja Veerale, kellest kirjutasid meile tema lapsed. 15 aastat tagasi purunes perekonna elu kildudeks: Veera kaotas oma abikaasa vähile ning pidi päevapealt hakkama saama leina ning kolme lapse kasvatamisega. Saatus aga üllatab enda keerdkäikudega ning kaheksa aastat tagasi sai Veera endale sama vähidiagnoosi, mis ähvardas nüüd juba lastelt teise vanema röövida.
Osa 6
Kui Briti sündis, andsid arstid talle lootust elada vaid kaks nädalat. Ta jäi elama, kuid sünnitrauma oli niivõrd suur, et käima ta ei hakanudki. Elu ratastoolis oli tema jaoks korralik põrgu. Täna teeb ta järjekindlalt tööd selle nimel, et kõndida oma jalgadel. Ta lõpetas Tallinna Ülikoolis ajakirjanduse eriala ja unistab sellest, et tema lood ja mõtted jõuaksid vaatajate ja kuulajateni.
Osa 5
Lood lähisuhtevägivallast on lood, mida ei tohiks olemas olla. Need on lood, mis avavad kasti valusaid mälestusi ning mille ohvrid tunnevad tihti põhjendamatut häbi ja kardadvad neid rääkida. Avame Merli loo, kelle eeskuju ja abi raskete kogemuste jagamist innustab.
Osa 4
Südamesoovile kirjutas Malle tütar Liisi, kes soovib oma ema ellu tuua tagasi natukenegi enesekindlust, mis kadus järk-järgult juba 36 aastat tagasi koos tema hammastega. Täna hooldajana töötava Malle elu keerleb oma laste, lastelaste ja poeg Marko ümber, kes 37-aastase mehena on ränga õnnetuse tagajärjel igavesti justkui kolme aastane.
Osa 3
Oma elu loomade aitamisele pühendanud Lee on võtnud oma missiooniks mitte kunagi ära öelda, kui abi palutakse. Aastate jooksul sadadele väiksematele ja suurematele metsloomadele uue eluvõimaluse andmine on olnud Leele vabatahtlik töö, millega täituvad kõik vabad hetked ja millele kuluvad kõik vabad vahendid.
Osa 2
Seekord täidame Sandri südamesoovi, kes on muutunud sõna otses mõttes pätist pühakuks. Sander oli tubli ehitusettevõtja kui pankrot ta halvale teele viis. Temast sai tegija narkomaailmas ja kiire raha teenimise nimel ei valinud ta vahendeid. Vangi sattudes otsustas ta aga kogu oma senise elu jätta ja tegi oma elus täieliku kannapöörde. Praeguseks on ta juba 5 aastat pühendunud kodutute aitamisele ja jagab neile keskturul toitu ning püüab neid tagasi reele aidata.
Osa 1
Saatejuht Keili Sükijainen toob vaatajateni lood inimestest, kes on näinud elu kõiki värve, kuid kes sellest hoolimata ei ole alla andnud ning pingutavad igapäevaselt parema homse nimel. Tänases saates avame õdede Kaisa ja Elisabethi loo, milles kohtuvad keerulised eluteed, rasked valikud ning olukorrad, millest pääsemine näib võimatu. Selles õpetlikus loos täituvad südamesoovid, mis annavad õdede elule uue alguse.
Osa 13
Saatejuht Keili Sükijainen vaatab tagasi esimesele Südamesoovi hooajale ning külastab ekraanilt tuttavaks saanud ja vaatajatele südamesse pugenud inimesi. Saame teada, kas Gabriel toimetab endiselt saja kassiga, kuidas läheb Krootuse suurperel, millised on Marki edusammud arvutiga ning mitu peatükki on Pille vahepeal oma raamatusse kirjutanud.
Osa 12
Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.
Osa 11
Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.
Osa 10
Saatejuht Keili Sükijainen tutvustab inspireerivaid inimesi meie keskelt ning täidab nende südamesoovi. Need on lood inimestest, kes on eeskujuks meile kõigile. Sel korral läheme külla Viljandimaa mehele Peetrile, kes tõestab, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. Peeter on tõeline kogukonna hoidja, kes vaatamata raskele minevikule ja traagilisele liiklusõnnetusele, annab tasuta maadlustrenne kohalikele lastele ega lakka kuidagi teiste eest hoolitsemast.
Osa 9
Saatejuht Keili Sükijainen tutvustab inspireerivaid inimesi meie keskelt ning täidab nende südamesoovi. Need on lood inimestest, kes on eeskujuks meile kõigile. Sel korral räägivad oma loo tublid lapsevanemad Janika ja Nurmi. Kolmelapselist perekonda saadab kurb ja traagiline minevik ning igapäevaselt on mõlemad vanemad täiskohaga hooldajateks oma kõigile oma kolmele lapsele, kes kannatavad mitmete tervisemurede käes. Inspireerivas loos saab pere kaua unistatud ühise unistuste päeva.
Osa 8
Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.
Osa 7
Saatejuht Keili Sükijainen tutvustab inspireerivaid inimesi meie keskelt ning täidab nende südamesoovi. Need on lood inimestest, kes on eeskujuks meile kõigile. Sel korral räägime noorte tüdrukute Esteri ja Rebeka loo, kelle südameasjaks on eakate üksilduse vastu võitlemine. Ka nende südamesoov on kantud missioonist teha teistele head.
Osa 6
Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.
Osa 5
Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.
Osa 4
Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.
Osa 3
Saatejuht Keili Sükijainen tutvustab inspireerivaid inimesi meie keskelt ning täidab nende südamesoovi. Need on lood inimestest, kes on eeskujuks meile kõigile. Sel korral tutvustame Habaja aleviku lasteaiakasvataja Anu lugu. Tegemist on naisega, kes on enda elu jooksul läbi käinud tõelise maapealse põrgu, tundnud ränka kaotusvalu, kuid avanud seejuures enda südame paljudele. Viime ellu Anu unistuse, mis on jäänud tal elu keerdkäikude tõttu täitmata.
Osa 2
Saatejuht Keili Sükijainen tutvustab inspireerivaid inimesi meie keskelt ning täidab nende südamesoovi. Need on lood inimestest, kes on eeskujuks meile kõigile. Sel korral sõidame külla Vana-Vigalas elavale Gabrielile, keda võib kutsuda tõeliseks ingliks. Tegemist on noormehega, kes vaatamata oma tervisemuredele hoolitseb suure hulga hüljatud kasside eest.
Osa 1
Saatejuht Keili Sükijainen tutvustab inspireerivaid inimesi meie keskelt ning täidab nende südamesoovi. Need on lood inimestest, kes on eeskujuks meile kõigile. Lähme külla ühele väga erilisele Põlvamaa perekonnale ning räägime Inge ja Timo loo, kelle kodus kasvab kuus kasulast. Tegemist on perekonnaga, keda ühendab suur armastus, raske minevik ning kes unistab ühest väga praktilisest abivahendist.