Logo

Kümnest kümme

Kas igal kuriteol on motiiv? Saara on üllatunud oma paarilise põhjalikest teadmistest. Paul ja Kalev on eri meelt ning sõlmivad kihlveo. Staadionilt leitakse noormehe vägivalla tundemärkidega surnukeha ning uurijatel tuleb silmitsi seista ühe jalgpalliklubi varjatud saladustega. Peaosades Grete Konksi ja Stefan Hein, Meelis Põdersoo, Maarja Tammemägi ja Kristina Vähi.
Eesti
2021
Osa 10
Saara ja Paul uurivad surmajuhtumit, mis esmapilgul näib olevat enesetapp, kuid asja uurides hakkab selguma üha üllatavamaid asjaolusid, mis lõpuks viisid traagiliste tagajärgedeni. Evelin teeb Paulile ootamatu ettepaneku ning Inger paneb oma vanemad ootamatu fakti ette.
Osa 9
Tudengite ühiselamus pussitatakse noormeest ja kahtlus langeb kohe tema sõbrale, keda asub kaitsma tuntud advokaadist vanaisa. Lugu äratab Saaras valusad mälestused tema enda lapsepõlvest ja Paul kuuleb oma paarilise kohta nii mõndagi üllatavat. Kalev näeb juhtunut kui täiusliku kuriteo ideaalset valemit, ka Maida jaoks on antud uurimine märgilise tähendusega.
Osa 8
Jätkub eelmises osas alguse saanud uurimine, et tabada sarivaras, kes oma ohvrid seletamatul kombel uimastab. Saara initsiatiivil katsetab Paul omal nahal akupunktuuri mõju, Saara aga palub Evelini abi, et kaasata uurimisse tuttav hüpnotisöör. Võetud riskid kannavad vilja, ootamatu lahendus saabub Maida kaasabil.
Osa 7
Uurijad saavad ülesandeks tabada sarivaras, kes seletamatul moel uimastab oma ohvrid ning võtab endaga kaasa vaid teatud tüüpi ning kindlas väärtuses esemed. Kalev püüab noortele kolleegidele abiks olla. Saara leiab üles naise, kes võib teada vastuseid tema lapsepõlvega seotud valusatele küsimustele. Pauliga võtab ühendust lapsepõlvesõber Kanadast.
Osa 6
Noorte pidu renditud peomajas lõpeb traagiliselt, kui peojärgsel hommikul leitakse noore tütarlapse surnukeha. Kuna vägivallatundemärke pole ning terviseriket samuti, tuleb uurijatel välja selgitada, kuidas ja miks noor neiu oma elu kaotas. Tulemus on jahmatav. Paulil on sünnipäev ja kolleegid korraldavad talle üllatuse.
Osa 5
Uurijatel tuleb välja selgitada, kas lapseootel naise kadumise taga on kuritegu või midagi muud, avanevad keerulised peresuhted, mis viivad ootamatu tragöödiani. Saara on lõpuks valmis valusatele lapsepõlvemälestustele otsa vaatama ning palub oma vanematega juhtunu uurimiseks Evelini abi. Pauli vanematel on pojale ootamatu uudis.
Osa 4
Kirikuhoovist leitakse surnud mees, kuid tapmise tunnistajad ei soovi sündmuse tagamaid avada. Saara ja Pauli ülesandeks saab välja uurida, mida kergeusklike külanoorte kogunemised tegelikult kaasa tõid. Paul astub sammukese lähemale Saara hästi varjatud saladusele. Kalevil tuleb hakkama saada prokurörist eksabikaasa etteheidete ja teismelise tütre kapriisidega.
Osa 3
Jõest leitakse meesterahva surnukeha ja Saara ning Pauli ees koorub lahti ühe perekonna traagiline saatus. Kalev püüab ennetada Pauli huvi Saara vastu, samal ajal teeb Evelin kõik selleks, et uurija Hundi kohta rohkem teada saada. Peaosades Grete Konksi ja Stefan Hein, Meelis Põdersoo, Maarja Tammemägi ja Kristina Vähi.
Osa 2
Kas igal kuriteol on motiiv? Saara on üllatunud oma paarilise põhjalikest teadmistest. Paul ja Kalev on eri meelt ning sõlmivad kihlveo. Staadionilt leitakse noormehe vägivalla tundemärkidega surnukeha ning uurijatel tuleb silmitsi seista ühe jalgpalliklubi varjatud saladustega. Peaosades Grete Konksi ja Stefan Hein, Meelis Põdersoo, Maarja Tammemägi ja Kristina Vähi.
Osa 1
Saara Tammik on noor uurija, kes järjekordsel kuriteopaigal saab ootamatult teada, et talle on määratud uus paariline. Sarmikas uurija Paul Hunt on üles kasvanud Torontos, Kanada väliseestlaste peres ning otsustanud tõelise eestlasena oma juurte juurde naasta. Saara ja Pauli koostöös põrkuvad ühe traagiline saatus ja varjatud saladus ning teise muretu minevik ning sinisilmne kodumaa-armastus. Esimene ühine juhtum paneb mõlema oskused korralikult proovile. Peaosades Grete Konksi ja Stefan Hein, Meelis Põdersoo, Maarja Tammemägi, Kristina Vähi.