Logo

Võsavinkel suvitab

Vōsavinkel suvitab on jōudnud finaalsaateni. Sel korral avab Peeter Võsa Eesti väikesaarte saladustelaeka - eetrisse jōuavad seni rääkimata lood Eesti väikesaartelt.
Eesti
2022
Osa 8 - Eesti väikesaared
Vōsavinkel suvitab on jōudnud finaalsaateni. Sel korral avab Peeter Võsa Eesti väikesaarte saladustelaeka - eetrisse jōuavad seni rääkimata lood Eesti väikesaartelt.
Osa 7 - Aksi saar
Võsavinkel võtab ette reisi Aksi saarele, kus võtab meid vastu Jaanus. Pealtnäha ilusat ja looduskaunist Aksi saart ootab ees suur lõpp. Erinevad ametkonnad on Jaanuse saarelt välja puksinud ja on andnud käsu kõik ehitised maatasa lõhkuda. Peeter Võsa asub asja uurima!
Osa 6 - Prangli
Peeter Võsa külastab sel korral Prangli saart, mis on täis ootamatusi ning üllatusi! Ees ootab ajalooline ja hariv ringkäik läbi saare parimate palade!
Osa 5 - Hiiumaa
Sel korral seikleb Peeter Võsa saladuslikul ja legende täis Hiiumaal. Ette vōetakse suur avastusretk ning kõige tipuks sōidame hülgevaatlusretkele.
Osa 4 - Piirissaar
Peeter Võsa suvereportaaž jätkub Piirissaarelt, mis on Peipsi järve suurim saar ja kus on juba sadu aastaid elanud mitmed rahvad ja kultuurid käsikäes. On aeg selle saladusi täis saare argielu pulkadeks võtta!
Osa 3 - Paldiski ja Pakri poolsaar
Seekord võtame luubi alla pöörase Paldiski linna peidetud aarded. Kuid Paldiski on vaid üks Pakri poolsaare pärlitest. Sõidame külla ka Kristjanile, kes ehitas võimsa imemasina, mis poolsaare parimad liivarannad käega katsutavaks teeb!
Osa 2 - Saaremaa
Tõenäoliselt pole inimest, kes poleks kuulnud midagi Saaremaast või seda külastanud. Küll aga on Saaremaal terve rida müstilisi saladusi, mida teavad vaid vähesed. Milliseid müsteeriume peidab endas Eestimaa suurim saar? Peeter Võsa läheb Saarele ja teeb ühe silmiavava reportaaži!
Osa 1 - Osmussaar - UUS!
Peeter Võsa heatujulise ja hariva suveseikluse esimeses episoodis läheme avastama maagilist Osmussaart! Saarel elabki ainult 2 inimest - Rita ning tema abikaasa. Kuidas käib elu saarel, millega pererahvas siin igapäevaselt tegeleb ja kuidas leib lauale tuuakse? Seda kõike oma suvises seikluses Peeter Võsa uurima asubki!