Logo
Vaadatav -92 tundi

SEAL Team

Jason ja SEAL-i meeskond peavad päästma CIA salaagendi pärast seda, kui radikaalsed terroristid naise kinni võtavad, et teda läbirääkimistel ära kasutada. Clay läbib viimase ränkraske ülesande esimesele astmele kandideerimiseks.
USA
2017
Osa 12 - Nähtamatud asjad
Bravo meeskond sõidab Türki päästma noort ameeriklannat, kes on vabatahtlikult abiellunud ISIS-e juhiga.
Osa 11 - Tagurpidi kõrgetel kontsadel
Bravo meeskond teeb koostööd Briti erilennuteenistusega, et päästa terroristide poolt pantvangi võetud kaaperdatud lennuki reisijad.
Osa 10 - Vangi dilemma
Jaht Andres Dozale lõpeb, kui SEAL-i meeskond teeb veel viimase jõupingutuse, et leida ja tabada Mehhiko ühe võimsaima ja ohtlikuma narkokartelli juht.
Osa 9 - Santa Muerte
Varitsusele sattudes hakkab SEAL-i meeskond kahtlustama, et keegi seestpoolt lekitab teavet kartellile.
Osa 8 - Parallaks
Jason ja Mandy lähevad salaja puhkusel viibiva paarina Mexico City peenesse ööklubisse, et saada jälile ühele Andres Doza kartelliliikmele.
Osa 7 - Eravestlused
Bravo meeskond otsib vihjeid, mis viiks nad Mehhiko ühe võimsaima ja ohtlikuma narkokartelli juhi Andres Dozani.
Osa 6 - Hoia seda, mis sul on
Bravo meeskond teeb koostööd Mehhiko merejalaväega, jahtides Mehhiko ühe võimsaima ja ohtlikuma narkokartelli juhte.
Osa 5 - Ütle uuesti
Mumbais pantvangis olnud Ameerika üliõpilaste päästeoperatsiooni ajal, saavad Bravo meeskonna liikmed eluohtlikke vigastusi.
Osa 4 - Kõik mis loeb
Bravo meeskond on Mumbais päästmas USA välisteenistuse ohvitseri, keda radikaalid pantvangis hoiavad. Jason hindab ümber oma kasvatusstiili ja leiab viisi oma lastega kontakti saamiseks.
Osa 3 - Halvimad tingimused
Pärast traagilisi rünnakuid seisab Jason silmitsi raske otsusega, mis puudutab tema tulevikku koos Bravoga.
Osa 2 - Ära iial ütle sure
Jason ja Bravo meeskond reisivad Saudi Araabiasse, kus äärmuslased on enda kätte haaranud maa-aluse veehoidla ja ähvardavad veevarustussüsteemi siberi katku lasta. Ray kaalub teise meeskonnaga liitumist.
Osa 1 - Relvad maha
Jason ja Bravo meeskond suunduvad Guinea lahte, et päästa ameeriklastest pantvangid naftaplatvormi üle võtnud relvastatud rühmituse käest.
Osa 22 - Äri hind
Jason valetab oma peapõrutuse tõsiduse kohta, et saada tõend oma lahingukõlbulikkuse kohta, sest ta plaanib koos SEAL-i meeskonnaga viimast missiooni, et maksta kätte Echo meeskonna hukkumise eest enne, kui nad lähetusest koju naasevad.
Osa 21 - Impeeriumide surnuaed
Pärast helikopteriõnnetust kui vaenlased on nad alla tulistanud, peab SEAL-i meeskond missiooni jätkama ning vigastada saanud Jason läheb üksi nende sihtmärgile järele.
Osa 20 - Minu vaenlase vaenlane
Jasoni ja SEAL-i meeskonna elud on ohus, kuna riskantne missioon väga tähtsa sihtmärgi tabamiseks võib tegelikult osutuda lõksuks.
Osa 19 - Rajalt maha
SEAL-i meeskond saadab Ray salaja elavale vürtsiturule hea kursiga raha vahetama ning Jason üritab rajalt maha võtta terroristi, kes teadaolevalt kannab enesetapuvööd.
Osa 18 - Tõsine oht
Jasoni ja SEAL-i meeskonna ülesandeks on kaitsta kongresmenide ja kaitseministeeriumi ametnike delegatsiooni, kes suunduvad visiidile Jalalabadi, ehkki nende aadressil on tehtud tõsiseltvõetavaid ähvardusi.
Osa 17 - Ainult nime poolest
Kui Jason ja SEAL-i meeskond jõuavad lähedale kättemaksule Echo meeskonna kaotuse eest, võtab Mandy ohjad enda kätte pärast seda, kui tema ülemus ei luba tal nende põhilist sihtmärki vahele võtta. Jason pole kindel, milline on praegu tema suhe Amyga.
Osa 16 - Ära astu kunagi paadist välja
Jason juhib SEAL-i meeskonda ohtlikul päevasel missioonil, mille käigus saab Sonny haavata ja ta peab nüüd oma elu päästmiseks lootma Clayle ja tema vendadele. Jason näeb nüüd tihedamini Amyt ja Clay on hädas oma kaugsuhtega Stellaga.
Osa 15 - Eikellegimaa
Jasoni meeskond on lähedal kättemaksule Echo meeskonna eest, kui nad avastavad lähedal asuva moonifarmi, mis rahastas nende mõrva. Jason kohtub baasis huviäratava naisega.