Logo
Vaadatav 2 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Walker - Texase korravalvur

Kurjategija ähvardab röövitud miljonäri tütre tappa ja mõrva Interneti otseülekandes näidata, kui tema nõudmisi ei täideta. Walkeril ja korravalvuritel on tüdruku leidmiseks kõigest mõned tunnid.
USA
2000
Osa 24 - Viimane lahing, 2
Kogu sarja viimases osas on Walkeri ülesandeks vabastada oma sõbrad kurikuulsa kurjategijate jõugu käest, kes vannub korravalvuritele kätte maksta. Alex toob ilmale Walkerite pere esimese lapse.
Osa 23 - Viimane lahing, 1
Kogu sarja eelviimases osas põgeneb kurikuulus kurjategijate jõuk vanglast ja tahab Walkerile kätte maksta. Walker peab korraga kaitsema oma sõpru kurjategijate rünnakute eest ja olema Alexile sünnituse juures toeks.
Osa 22 - Korravalvurid võtteplatsil
Korravalvurid juhtuvad kogemata filmivõtetele, kus neist saavad juhuslikult staarid. Walker ja Trivette osalevad heategevuslikul mootorratta sõidul. Walker ja Alex valmistavad oma esimese lapse sünniks.
Osa 21 - Verised teemandid
Walker ja korravalvurid üritavad takistada ebaseaduslikku teemantide relvade vastu vahetamist. Alexile muutub ohtlikuks ebola viiruse puhang.
Osa 20 - Täielik vaikus
Gage kaotab kõrvakuulmise ja õpib Sydney abiga toime tulema. Kui autovargad tapavad Gage'i kooliaegse kallima, asuvad korravalvurid mõrtsukaid otsima.
Osa 19 - Ohtlik kiirus
Gage ja Sydney kehastavad ennast ümber mootorratturiteks, et tabada narkootikumidega kauplevat tsiklijõuku.
Osa 18 - Legendid
Vahistatud maffiapealiku poeg maksab kätte isa tabamisele kaasa aidanud inimestele. Walker kohtub Dallases kickbox'i maailmameistrivõistlustel oma vanade sõpradega.
Osa 17 - Keskaegsed kuriteod
Walker ja korravalvurid jälitavad Texasesse saabuvad osavaid murdvargaid, kes päeval röövivad kallist kunsti ja kalliskive ning õhtuti esinevad kohalikus keskaegses restoranis.
Osa 16 - Kuus tundi
Kurjategija ähvardab röövitud miljonäri tütre tappa ja mõrva Interneti otseülekandes näidata, kui tema nõudmisi ei täideta. Walkeril ja korravalvuritel on tüdruku leidmiseks kõigest mõned tunnid.
Osa 15 - Õiglane karistus
Walker ja korravalvurid hakkavad otsima politseid kohtuga ähvardanud juristi mõrvarit, et politsei mõrvakahtlustest vabastada.