Logo
Vaadatav 30 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Igavene armastus

Leyla kolib Emiri ja Nihani poole. Tal on raske oma koduga hüvasti jätta. Emir teeb omakorda ettevalmistusi, et Kemal lapserööviga politseile vahele jääks, kuid Kemal on temast sammu võrra ees ja tal õnnestub ikka Deniz röövida. Emir läheb selle peale pööraseks ja ähvardab Soyderede maja maha põletada.
Türgi
2015
Osa 179
Leyla kolib Emiri ja Nihani poole. Tal on raske oma koduga hüvasti jätta. Emir teeb omakorda ettevalmistusi, et Kemal lapserööviga politseile vahele jääks, kuid Kemal on temast sammu võrra ees ja tal õnnestub ikka Deniz röövida. Emir läheb selle peale pööraseks ja ähvardab Soyderede maja maha põletada.
Osa 178
Nihan nõuab Emirilt salakaamera kohta selgitust. Paanikas Nihan annab Kemalile teada, et Emir teab kõiki nende plaane. Kemal rahustab teda. Asu kohtub Tarikiga. Asu lubab meest aidata. Ettevõttes toimub hääletamine, kus Emir kaotab Kemali tõttu juhatuse esimehe koha. Nihan saab teada, et Emir kavatseb Denizi välismaale viia.
Osa 177
Hakan kutsub Zeynepi enda juurde elama. Leyla annab oma maja Emirile. Nihan räägib Kemalile, et Emir ähvardas Denizi tappa.
Osa 176
Zehir ajab Zehra jälgi. Ayhan ei taha, et Leyla oma majast loobuks. Emiri ema räägib Nihaniga.
Osa 175
Nihan tuleb haiglas teadvusele. Emir saab teada, et Asu valetas, ja karistab teda selle eest.
Osa 174
Emir soovib välja selgitada, mis Nihaniga tegelikult juhtus, ja avastabki, et mängus oli kellegi kuri käsi. Nihani seisund stabiliseerub ja ta viiakse tavapalatisse.
Osa 173
Nihan toimetatakse kiirabiga haiglasse, olukord on kriitiline. Kemal ei lase end Emiri tulekust heidutada. Nihani verekaotus on suur ja talle leitakse viimasel hetkel ootamatu doonor. Vildan palub Kemalil saladust edasi varjata.
Osa 172
Kemalil on raske leppida mõttega, et Nihan ja Deniz elavad endiselt Emiriga. Nihan on murelik ja hirmul ja kutsub Leyla appi. Asu kuri plaan viiakse ellu. Nihan teeb autoga avarii.
Osa 171
Kemal loeb Nihani päevikut. Emir laseb ema haiglasse viia ja palub neil teda mitte Galipiga kahekesi jätta. Kemal ja Nihan tülitsevad, sest Kemal tahab Denizi ära viia. Asu sõidab maamajja ja näeb Kemali ja Nihani koos. Nihan palub Kemalil kannatlik olla, kuni nad Emiri üle võidu saavad. Hakan lubab Zeynepil aidata tööd leida.
Osa 170
Vildan teatab Nihanile, et Kemal on nende poole teel. Galip annab firmas oma kabineti Asule. Asu läheb aktsionäridega kohtuma ja saab teada, et Kemal ei tulegi kohale. Vildan teatab Nihanile, et Kemal teab lapsest on nende poole teel. Nihan proovib lapsega koos põgeneda, aga Kemal jõuab enne kohale ja on väga vihane. Emir jõuab tagasi ja Nihan palub Kemalil salaja lahkuda. Ta annab Kemalile oma päeviku, mille ta tema jaoks on kirjutanud.
Osa 169
Kemal saab teada, et Deniz on tema tütar ja hakkab neid otsima. Emir sõidab Nihani juurde maamajja. Fehime kuuleb pealt Banu telefonikõnet pangaülekande kohta. Tarik hakkab kahtlustama. Kemal uurib Nihani asukoha välja ja korraldab nii, et Emiril on vaja Istanbuli tagasi sõita. Zeynep lastakse töölt lahti. Leyla ja Vildan on Nihani pärast mures.
Osa 168
Nihan tahab koos Deniziga puhkama sõita. Kemal mõtleb välja plaani, kuidas Denizilt juuksekarva saada. Zehir saab teada, et Zehra on teda taas alt vedanud. Ta lahkub Zehra juurest. Möödub nädal. Nihan on puhkusel. Kemal saab DNA analüüsi vastused ja teab nüüd, et Deniz on tema tütar.
Osa 167
Asu vahetab Denizi luti välja. Kemal märkab, et teda jälitatakse ja arvab, et lutiga pole kõik korras. Ta mõtleb välja uue plaani. Ayhan räägib ise Leylale oma minevikust. Fehime tuleb tütrele appi ja ravib ta terveks.
Osa 166
Leyla uurib Ayhani tausta. Kemal ütleb Nihanile, et Deniz on tema tütar. Kemal palub Leylal Denizi lutt enda kätte tuua. Emir püüab selle plaani ära rikkuda. Hakan näeb, et Zeynep on haige. Zeynep keeldub arsti juurde minemast. Hakan helistab Fehimele ja kutsub ta Zeynepi juurde.
Osa 165
Leyla leiab Denizi isikutõendi ja palub Kemalil leppida sellega, et Deniz on Emiri tütar. Zeynep mõistab Denizi pilti vaadates, et Deniz on hoopis Kemali tütar ja läheb sellest oma vennale rääkima. Nüüd on Kemal endas kindel, ent ta ei usalda Zeynepit. Fehime palub Nihanilt vabandust. Emir karistab Nihanit kohutaval moel. Nihan palub Fehimel mitte kellelegi rääkida, et Deniz Kemali tütar on.
Osa 164
Nihan ütleb Emirile, et ei lähe enne kuhugi, kui pole Ozani mõrvarit teada saanud. Tarik teatab Emirile, et ei tööta enam tema heaks, kuid Emir ähvardab teda vangisaatmisega. Kemal maksab oma õe hotelliarve. Emir kiindub Denizisse üha enam. Vildan soovitab Nihanil Kemalile kõik ära rääkida. Nihan nõustub ja helistab Kemalile, kuid Emir kuulab seda kõne pealt.
Osa 163
Kemal kahtlustab, et Deniz on tema tütar. Tarik mõistab viimaks Zeynepi kohta tõde. Emiril on uued plaanid.
Osa 162
Kemal üritab Denizi veregruppi teada saada. Asu loodab, et ta ema ärkab peagi. Galip saadab Ayhanile maksuameti kaela.
Osa 161
Zeynep visatakse kodust välja. Nihan ja Kemal saavad järjekordse vihje Ozani surma kohta. Kemalil tekivad Denizi suhtes kahtlused.
Osa 160
Kemal saadab Nihanile sentimentaalse kingi. Kemal annab Zehirile ülesande välja uurida, kes võidi Ozani surma asjus ära osta. Hakan soostub Zeynepi pere ees tema peigmehena esinema.
Osa 159
Ajakirjandus saab teada, et Asu on Emiri õde. Kemal demonstreerib suurt pettumust ja viskab Asu veel enne pulmapäeva õhtut välja. Tufan paneb Ayhani auto põlema. Zeynep palub Hakanilt teenet.
Osa 158
Kemal saabub Kozcuoğlude firma juhatuse koosolekule ja teatab, et on nüüdsest üks omanikest. Asu ütleb Emirile, et tal on Ozani mõrva kohta tõendeid. Tarik mängib endiselt topeltmängu.