Logo
Vaadatav 30 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Igavene armastus

Önder pääseb haiglast koju. Ta ütleb tütrele, et kahtlustab, et tema õnnetuse taga on Emir. Kemalile tuleb külla ta pere ja Asu. Nihan vihastab, kui sellest teada saab. Ozan ütleb Salihile, et Zeynep armastab Salihit vaid kui oma venda. Tarik hakkab Emiri heaks tööle.
Türgi
2015
Osa 34
Önder pääseb haiglast koju. Ta ütleb tütrele, et kahtlustab, et tema õnnetuse taga on Emir. Kemalile tuleb külla ta pere ja Asu. Nihan vihastab, kui sellest teada saab. Ozan ütleb Salihile, et Zeynep armastab Salihit vaid kui oma venda. Tarik hakkab Emiri heaks tööle.
Osa 33
Önder viiakse pärast auto alla jäämist operatsioonile. Tarik lubab nähtust vaikida. Kemali majja murtakse sisse.
Osa 32
Salih kardab, et Zeynep on abielu osas ümber mõelnud. Nihan näeb Asut Kemali juurest lahkumas. Nihan saab Kemaliga Emiri farmis kokku, aga naine ei taha mehele rääkida, mis seal viis aastat tagasi juhtus.
Osa 31
Kemal ja Nihan kohtuvad taas ning Kemal annab teada, et ta ei esita Nihani venna vastu süüdistust. Emir ja Zeynep tulevad kontserdilt tagasi ja Zeynep tunneb, et ta hakkab Emirisse ära armuma.
Osa 30
Emir ütleb Ozanile, et Kemal ihkab kättemaksu. Ajal, kui Zeynep Emiri kingitud kleidi üle rõõmustab, teatab Kemal vanematele, et Salih ja Zeynep kavatsevad abielluda. Önder tahab välja selgitada, mis saatuslikul ööl juhtus. Önderi plaanidest kuuldes laseb Emir avalikustada salvestise, kus kahtlusaluseks on Ozan.
Osa 29
Nii Nihan kui Kemal püüavad omal moel saatuslikul ööl juhtunusse selgust tuua. Nihan külastab Banut, kellele saadetud foto näib viitavat Emiri kuriteole.
Osa 28
Nihan teeb Emiri dokumentidest koopia ja viib Kemalile. Kemal ei võta neid vastu, sest kardab, et Nihan saab karistada. Ta lahendab probleemi oma võtetega. Emir asub tegutsema Kemali venna ja õe kaasabil, tahtes talle sel moel kätte maksta.
Osa 27
Kemal ähvardab Önderit tema maine hävitamisega, kui Önder hagiga ei lepi, mispeale Önder püüab Nihanit veenda. Emir meelitab kavalusega Kemali dokumente allkirjastama.
Osa 26
Salihi laev pandi põlema ja ta kahtlustab selles Emiri. Kui Nihan sellest teada saab, arvab ta, et süütamise taga on hoopis tema vend Ozan.
Osa 25
Emir otsib paaniliselt taga Kemalit ja Nihanit, kes peatuvad majakeses metsa sees. Ta kuuleb lastekodust, kus Nihan oli käinud ja läheb sinna kohale.
Osa 24
Salih valmistab Zeynepile üllatuse. Zeynep on rahulolematu. Kemal kohtub Emiri teadmata Nihaniga. Ära sõites eksivad nad teelt ja on sunnitud jala jätkama.
Osa 23
Nihan palub Leylal Kemali hoiatada. Galip kahtlused tugevnevad. Salih avaldab Kemalile saladuse.
Osa 22
Nihan külastab Kemalit tolle uues kodus ja puhkeb nutma, räägib, kui hirmsad on olnud viimased 5 aastat tema elus. Emir näeb neid koos ja annab Kemalile mõista, et kui too Nihaniga suhtlemist ei lõpeta, ootavad tema peret tagajärjed.
Osa 21
Kemal teatab Leylale, et ei kavatse oma plaani Emiri osas pooleli jätta. Kui ta saab teda, et Ozan ei ole Zeynepiga suhtlemisest loobunud, räägib ta sellest Nihanile. Ehitusplatsil toimub õnnetus.
Osa 20
Tarik otsustab koha Emiri juures üles öelda ja Kemal püüab temaga suhteid parandada, ent vennad satuvad veel rohkem konflikti. Kemal saab teada Önderi ja Leyla minevikust.
Osa 19
Leyla käib Vildaniga rääkimas, seda näeb eemalt Kemal. Nihan hakkab pärast Ozaniga rääkimist Emirit tagamõtetes kahtlustama. Nihan võtab vastu pakkumise osaleda sotsiaalprojektis.
Osa 18
Soyderete peres lahvatab suur skandaal. Kinnisvara põhjustab pingeid. Kemal muretseb oma pereliikmete mõjutatavuse pärast.
Osa 17
Kemal teeb Emirile ebameeldiva üllatuse. Zeynepi süda on murtud. Asu tegutseb aeglaselt ja sihikindlalt. Kas Tarik teeb õige otsuse?
Osa 16
Kemal saab teada, et Zeynep liitus näitlemisagentuuriga. Nihan annab Ozanile nõu.
Osa 15
Emir ärgitab Ozanit elul sarvist haarama. Kemal püüab Tarikut Emiri eest hoiatada, kuid ägestub ja läheb kogu oma perega tülli. Fehime teeb külaskäigu Vildani juurde, tal on Nihani kohta paar krõbedat sõna öelda.
Osa 14
Nihanil ja Asul tekib lahkarvamusi sisekujunduse osas. Emir kutsub Kemali enda juurde ärikohtumisele, et talle üllatus teha. Kemali perekond on Asust võlutud, kui neiu nende juurde õhtusöögile tuleb.
Osa 13
Emiril on Tarikule tööalane pakkumine. Ozan ei suuda Zeynepit unustada ja kutsub neiu kohtamisele. Nihan otsustab Kemali juurde tööle minna, Kemal kutsub Asu oma vanematekoju õhtusöögile.