Logo
Vaadatav 15 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Minu kodu on parim

Pärast ränka võidujooksu ajaga lasevad meeskonnad oma objektid kohtunikel üle vaadata, et selgitada välja selle emotsionaalse ja elumuutva heategevusliku renoveerimisprojekti võitja.
Austraalia
2020
Osa 30
Pärast ränka võidujooksu ajaga lasevad meeskonnad oma objektid kohtunikel üle vaadata, et selgitada välja selle emotsionaalse ja elumuutva heategevusliku renoveerimisprojekti võitja.
Osa 29
Meeskonnad rabavad mitmel rindel, et saada valmis oma objektide kui ka heategevusliku renoveerimistööga, mis annaks kodutule mehele võimaluse elu tagasi joonele saada.
Osa 28
LLB, Kylyl ja Saul võtavad meeskondade objektid luubi alla, et otsustada, kes on heategevusliku renoveerimisprojekti võitja.
Osa 27
Algab tõeline võidujooks ajaga – meeskonnad kiirustavad, et oma objekte valmis saada ja renoveerimistöödele viimane lihv anda.
Osa 26
Tasmaania kaksikud on tippdisainerid, kuid nende rivaalid võivad vastata Kimmy kõrgetele nõudmistele või alistuda survele.
Osa 25
Kuulutatakse välja Tasmaania renoveerimisprojekti võitja; kaks madalaima tulemusega tiimi saadetakse aga koju.
Osa 24
Meeskonnad sõidavad Tasmaaniasse, et muuta Kimmy kodu sajandi keskpaiga stiilis moodsaks vintage-hõnguga elamuks, kust ei puudu ka koera mänguväljak.
Osa 23
Meeskondi kas premeeritakse või noomitakse nende töö eest Lenore majas – nende üldtulemused arvestatakse kokku ja kuvatakse tulemustabelile.
Osa 22
Lenorel on tundeid täis kojujõudmine, pärast oma äsja ümber kujundatud maja nägemist; meeskonnad mõtisklevad, kas Lenore on tänulik või hoopis kangesti pettunud.
Osa 21
Meeskonnad loovad valgusküllast Hamptoni-stiilis kodu Lenore'i majas, kelle ainsaks sooviks on lastetuba lapselaps Aidenile.
Osa 20
Lenore ja Bradley pääsevad lõpuks väljateenitud puhkusele, kui meeskonnad hakkavad Greystanesis Lenore'i maja renoveerima. See maja vajab hädasti armastust ja tähelepanu.