Logo
Vaadatav 30 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Minu kodu on parim

Meeskonnad kiirustavad Tamara ja Rhysi kodus oma tsoone lõpetama.
Austraalia
2020
Osa 17
Meeskonnad kiirustavad Tamara ja Rhysi kodus oma tsoone lõpetama.
Osa 16
Meeskonnad sõidavad Queenslandi, et aidata Rhysil ja Tamaral oma äsja ostetud maja renoveerida, et muuta see kaasaegseks ja minimalistlikuks koduks, millisest nad on alati unistanud.
Osa 15
Kui kohtunikud on Tanya ja Dave'i majas tehtud töö eest oma hinded andnud, saavad meeskonnad teada, kes on edetabeli tipus ja kes on lõpus.
Osa 14
Ümberkujundamine jõuab lõpule ning Tanya, Dave ja nende kaunis perekond saabuvad koju, et muutusi näha.
Osa 13
Meeskonnad saabuvad Lääne-Austraaliasse, et renoveerida Tanya ja Dave'i Perthi maja, mille viimine 21. sajandisse nõuab suurt uuendust.
Osa 12
Laurence Llewelyn-Bowen, Kyly Clarke ja Saul Myers hindavad kõiki tsoone ja nende hinded liidetakse majaomanike antud hinnetega.
Osa 11
Meeskonnad võistlevad ajaga, et anda Laithi poissmehekodule viimane lihv enne, kui tema ja George koju jõuavad.
Osa 10
Lääne-Sydney eeslinnas alustavad meeskonnad renoveerimistöid parimate sõprade Laithi ja George'i maja luksuslikuks poissmeeste pesaks muutmiseks.
Osa 9
Kohtunikud jagavad oma tagasisidet Kayne'i ja Aimee maja kohta ning annavad sellele vastavalt hinde. Üks meeskond tõuseb, teine langeb.
Osa 8
Kayne ja Aimee naasevad, et üle vaadata kaasvõistlejate kätetööd oma kodus. Nad jagavad oma tagasisidet ümberkujundamise kohta.
Osa 7
Meeskonnad lähevad Victoriasse, kus nad aitavad esimestel majaomanikel, Kayne'il ja Aimeel, nende kodu renoveerida.
Osa 6
Ühe meeskonna unistus puruneb, kui nad pärast esimest väljalangemisvooru koju saadetakse. Ülejäänud meeskonnad saavad oma unistuste kodu.
Osa 5
Meeskonnad näevad vaeva, et oma katusekorteri tsoonid lõpetada. Kohtunikud annavad teada mõningatest erakorralistest muudatustest.
Osa 4
Panused pole kunagi olnud suuremad, sest meeskondade ülesandeks on muuta vananenud 32-korrusel asuv korter Miami Beachi katusekorteriks.
Osa 3
Kohtunikud avaldavad katusekorteritele antud hinded. Laurence Llewelyn-Bowen üllatab meeskondi, kui suure haamriga ühe hoone seina kallale asub.
Osa 2
Üks meeskond lahkub võistluselt šokis, nähes, kuidas saatejuht Jamie Durie platsile tagasi tormab. Esimesed katusekorteri ruumid avalikustatakse.
Osa 1
Jamie Durie ja Abbey Way kutsuvad kaheksat paari välja teenima oma kohta konkursil, paludes neil selleks ümber kujundada katusekorter.