Logo
Vaadatav 13 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Minu kodu on parim

Meeskonnad kiirustavad Tamara ja Rhysi kodus oma tsoone lõpetama.
Austraalia
2020
Osa 30
Pärast ränka võidujooksu ajaga lasevad meeskonnad oma objektid kohtunikel üle vaadata, et selgitada välja selle emotsionaalse ja elumuutva heategevusliku renoveerimisprojekti võitja.
Osa 29
Meeskonnad rabavad mitmel rindel, et saada valmis oma objektide kui ka heategevusliku renoveerimistööga, mis annaks kodutule mehele võimaluse elu tagasi joonele saada.
Osa 28
LLB, Kylyl ja Saul võtavad meeskondade objektid luubi alla, et otsustada, kes on heategevusliku renoveerimisprojekti võitja.
Osa 27
Algab tõeline võidujooks ajaga – meeskonnad kiirustavad, et oma objekte valmis saada ja renoveerimistöödele viimane lihv anda.
Osa 26
Tasmaania kaksikud on tippdisainerid, kuid nende rivaalid võivad vastata Kimmy kõrgetele nõudmistele või alistuda survele.
Osa 25
Kuulutatakse välja Tasmaania renoveerimisprojekti võitja; kaks madalaima tulemusega tiimi saadetakse aga koju.
Osa 24
Meeskonnad sõidavad Tasmaaniasse, et muuta Kimmy kodu sajandi keskpaiga stiilis moodsaks vintage-hõnguga elamuks, kust ei puudu ka koera mänguväljak.
Osa 23
Meeskondi kas premeeritakse või noomitakse nende töö eest Lenore majas – nende üldtulemused arvestatakse kokku ja kuvatakse tulemustabelile.
Osa 22
Lenorel on tundeid täis kojujõudmine, pärast oma äsja ümber kujundatud maja nägemist; meeskonnad mõtisklevad, kas Lenore on tänulik või hoopis kangesti pettunud.
Osa 21
Meeskonnad loovad valgusküllast Hamptoni-stiilis kodu Lenore'i majas, kelle ainsaks sooviks on lastetuba lapselaps Aidenile.
Osa 20
Lenore ja Bradley pääsevad lõpuks väljateenitud puhkusele, kui meeskonnad hakkavad Greystanesis Lenore'i maja renoveerima. See maja vajab hädasti armastust ja tähelepanu.
Osa 19
Pärast Rhysi ja Tamara minimalistliku ja moodsa unistuste maja renoveerimise hindamist selgub, milline meeskond võistlust juhib.
Osa 18
Meeskonnad jätkavad renoveerimistöid Rhysi ja Tamara minimalistlikus unistuste kodus, kus on lisaks ka jõusaal.
Osa 17
Meeskonnad kiirustavad Tamara ja Rhysi kodus oma tsoone lõpetama.
Osa 16
Meeskonnad sõidavad Queenslandi, et aidata Rhysil ja Tamaral oma äsja ostetud maja renoveerida, et muuta see kaasaegseks ja minimalistlikuks koduks, millisest nad on alati unistanud.
Osa 15
Kui kohtunikud on Tanya ja Dave'i majas tehtud töö eest oma hinded andnud, saavad meeskonnad teada, kes on edetabeli tipus ja kes on lõpus.
Osa 14
Ümberkujundamine jõuab lõpule ning Tanya, Dave ja nende kaunis perekond saabuvad koju, et muutusi näha.
Osa 13
Meeskonnad saabuvad Lääne-Austraaliasse, et renoveerida Tanya ja Dave'i Perthi maja, mille viimine 21. sajandisse nõuab suurt uuendust.
Osa 12
Laurence Llewelyn-Bowen, Kyly Clarke ja Saul Myers hindavad kõiki tsoone ja nende hinded liidetakse majaomanike antud hinnetega.
Osa 11
Meeskonnad võistlevad ajaga, et anda Laithi poissmehekodule viimane lihv enne, kui tema ja George koju jõuavad.
Osa 10
Lääne-Sydney eeslinnas alustavad meeskonnad renoveerimistöid parimate sõprade Laithi ja George'i maja luksuslikuks poissmeeste pesaks muutmiseks.
Osa 9
Kohtunikud jagavad oma tagasisidet Kayne'i ja Aimee maja kohta ning annavad sellele vastavalt hinde. Üks meeskond tõuseb, teine langeb.