Logo
Vaadatav 224 päeva

Noor meister

Kui su auto saab parklas või tänaval kriimustada, siis tulevad appi just autoplekksepad, kes kõik kriimud ja mõlgid justkui mängleva kergusega välja toksivad. Nii on tänase võistluse ülesanded võetud elust enesest ning ei tohiks seepärast võistlejatele raskusi valmistada, kuid üllatusi tuleb kolmes võistlusvoorus siiski ohtralt. Tartu Rakenduslikus Kolledžis toimuvat võistlust tuleb üllatuskülalisena vaatama autofänn Juss Haasma. Saadet juhib Andrei Zevakin.
Eesti
2023
Osa 3 - Automaalrid
Kui varem oli automaalrite eriala eriti populaarne just noormeeste seas, siis nüüd on selle enda jaoks avastanud ka üha enam tütarlapsi. Automaalrite kutsemeistrivõistlus toimub Tallinna Tööstushariduskeskuses, kuhu on võistlema tulnud kaheksa noort kuuest erinevast koolist. Tiitlit läheb püüdma kolm poissi ja viis tüdrukut. Nende tegemisi tuleb jälgima Eesti üks suurimaid autofänne muusik Koit Toome, kes saab koos saatejuht Andrei Zevakiniga ka ise katsetada, kuidas värvimisega hakkama saada.
Osa 2 - Mööblitislerid
Sel nädalal selgub Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskuses, kes saab Eesti parimaks nooreks mööblitisleriks. Pealinna poiss Mart osales võistlusel ka aasta tagasi, saavutades enda suureks pettumuseks alles neljanda koha. Ta on aasta aega tublisti harjutanud, et sel korral kaugemale jõuda, kuid ka tema konkurendid pole papist poisid. Saadet juhib Andrei Zevakin, üllatuskülaliseks on sel korral puutööhuviline meelelahutaja Kalle Sepp.
Osa 1 - Floristid - Uus hooaeg!
Eesti ühe edukaima sisulooja Andrei Zevakini juhtimisel võistlevad järgnevatel nädalatel Eesti parimad kutseõpilased, et võita Noore Meistri ihaldusväärne karikas. Teiste seas selguvad vabariigi parimad juuksurid, forvarderioperaatorid, automaalrid, CNC metallilõikepinkide operaatorid, mööblitislerid ja plaatijad. Avasaates sõidame Räpina Aianduskooli, kus võistlevad noored floristid. Võistlustulle astuvad taas nii tiitlikaitsja Jarko kui ka eelmisel aastal teisele kohale tulnud Mirle-Merlin. Kas uutel võistlejatel on üldse nende vastu mingitki šanssi?
Osa 7 - Hooldustöötajad - Viimane!
Hooaja viimases võistluses selguvad vabariigi parimad hooldustöötajad ehk tegusad noored, kes optimismi, innu ja muidugi ka esmaklassiliste oskustega hoolitsevad nende eest, kes enam ise omal käel hakkama ei saa. Võistlejatele esitab ehk kõige suurema väljakutse ülesanne, kus täidab olulist rolli meistermoondujast näitleja Henrik Normann, kes astub sel korral täiesti uude rolli. Võistlusetapp toimub Valgamaa Kutseõppekeskuses, saadet juhib Andrei Zevakin.
Osa 6 - Keevitajad
Selle nädala võistluses lendab sädemeid rohkem kui kunagi varem, sest Noore Meistri võidutiitlit jahivad noored keevitajad. Napisõnaliste, aga kindla käega noormeeste tegemisi tuleb Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli üllatuskülalisena jälgima näitleja Marko Matvere, kes asus keevitamist õppima koroonaajal ja kes fännab tänaseni innukalt seda ala. Kas tal õnnestub keevituspisikuga nakatada ka saadet juhtivat Andrei Zevakinit, kes seni pole keevitamise laia maailmaga kokku puutunud?
Osa 5 - Iluteenindajad
Esimest korda Noore Meistri kutsemeistrivõistluste ajaloos saavad oma oskusi näidata Eesti parimad noored kosmeetikud ja spaateenindajad, kes valdavad perfektselt hoolitsemise peent kunsti. Saatejuht Andrei Zevakin pole sel korral võlutud mitte ainult saate tähtkülalisest ja Eesti seksikaimast naisest Grete Paiast, vaid ka iluprotseduuridest, mida ta võistluse käigus omal nahal katsetada saab. Võistlus toimub Tartu Rakenduslikus Kolledžis.
Osa 4 - Elektrikud
Noore Meistri tänasel võistlusel on õhus elektrit, sest võistlema asuvad just nimelt elektrikud. Võistluse selgeteks favoriitideks on tiitlikaitsja Vladislav ja mullu tema järel teiseks jäänud Sten. Kas üks neist võidab ihaldatud võidukarika või hingab neile kuklasse hoopis mõni muu võistleja? Viljandi Kutseõppekeskuses toimuva võistluse üllatuskülaliseks on Mulgimaa oma laulumees Stefan, kes peab saatejuht Andrei Zevakiniga valmis saama töötava pistikupesa. Pealtnäha lihtne ülesanne osutub kahele mehele kontimurdvaks ettevõtmiseks.
Osa 3 - Graafilised disainerid
Tänases võistluses peavad Eesti parimad noored graafilised disainerid piiratud ajaga looma efektse logo, tegema vägeva plakati ning lõpuks monteerima kokku ka pilkupüüdva videoklipi, mis läheks lendu sotsiaalmeedias. Võistlejatele tuleb Kuressaare Ametikooli kaasa elama laulja Karl-Erik Taukar, kes muusikuna teab, kui tähtsat rolli mängib ühe artisti imidži kujundamisel graafiline disain. Saadet juhib Andrei Zevakin.
Osa 2 - Autoplekksepad
Kui su auto saab parklas või tänaval kriimustada, siis tulevad appi just autoplekksepad, kes kõik kriimud ja mõlgid justkui mängleva kergusega välja toksivad. Nii on tänase võistluse ülesanded võetud elust enesest ning ei tohiks seepärast võistlejatele raskusi valmistada, kuid üllatusi tuleb kolmes võistlusvoorus siiski ohtralt. Tartu Rakenduslikus Kolledžis toimuvat võistlust tuleb üllatuskülalisena vaatama autofänn Juss Haasma. Saadet juhib Andrei Zevakin.
Osa 1
Eesti kõige andekamate noorte võistlus Eesti edukaima suunamudija Andrei Zevakini juhtimisel. Sel hooajal võistlevad Noore Meistri karika nimel vabariigi parimad autoplekksepad, graafilised disainerid, elektrikud, iluteenindajad, keevitajad ja hooldustöötajad. Avasaates saame muuhulgas teada, mis ootab noori võistlustel ees ning millist rahvusvahelist tähelendu on teinud varasemate aastate võitjad.