Logo
Vaadatav -179 tundi

James Martin: kodused maitsed

James valmistab oma Hampshire'i kodus pidulike õhtusöögilaudade krooniks sobivaid roogi, mis on leidlikud selle osas, et lasevad ka tal endal pidu nautida, ning garanteerivad, et külalised saavad unustamatu maitseelamuse.
Suurbritannia
2016
Osa 15 - Reedene õhtueine
Et mõnusa, rahuliku õhtusöögiga sõprade seas ei kaasneks liiga palju köögis rabelemist, toob James lauale ainulaadse pitsa ja kiirelt valmiva rannakarbiroal.
Osa 14 - Pühapäevane brunch
James valmistab roogi, mis sobivad ideaalselt lõõgastumiseks tassitäie kuuma kohvi ja pühapäevase ajalehe kõrval. Mõnus brunch koduste või-sarvesaiade ja klassikalise spargliga on küll pealkirju väärt.
Osa 13 - Toekas ja toitev
Viska kasukas varna ja võta saapad jalast - Jamesi koduses köögis Hampshire'is on valmimas soojendavad talvised road.
Osa 12 - Ürdid ja vürtsid
Jamesi Hampshire'i köök täitub basiiliku, lavendli ja India vürtside hõrkude aroomidega, kui seal valmivad värskete ja erksatega maitsetega road.
Osa 11 - Aeglaselt küpsenud
Oma Hampshire'i kodu hubases keskkonnas valmistab James aeglaselt küpsevaid hõrgutisi, mis on ootamist väärt.
Osa 10 - Seikluse maik
Oma koduses Hampshire'i köögis kutsub James meid seiklema kulinaarsetel radadel, valmistades eksootilistest koostisainetest lihtsaid roogi.
Osa 9 - Õhtusöögid peenralt
James paneb otse omaenda köögiviljaaias grilli püsti. Värsked road, mis panevad suu vett jooksma, jõuavad peenralt taldrikule vaid minutitega.
Osa 8 - Kogu pere lemmikud
Inspireerituna enda pere lemmiktoitudest 1970ndatel, annab James paljudele retroroogadele nagu rullbiskviit ja krevetikokteil uue hingamise.
Osa 7 - Luksuslikud jäägid
James valmistab toidujääkidest maitsvaid roogi, mis on teisel korral veelgi paremad. Aitab küll lödidest lihavõileibadest pühapäeva õhtul.