Logo
Vaadatav -156 tundi

James Martin: kodused maitsed

James leiutab kiireid retsepte, et valmistada pärast pikka tööpäeva kodus roogi, mis on riukalikult dekadentsed ning tulvil rikkalikke ja kosutavaid maitseid.
Suurbritannia
2016
Osa 15 - Reedene õhtueine
Et mõnusa, rahuliku õhtusöögiga sõprade seas ei kaasneks liiga palju köögis rabelemist, toob James lauale ainulaadse pitsa ja kiirelt valmiva rannakarbiroal.
Osa 14 - Pühapäevane brunch
James valmistab roogi, mis sobivad ideaalselt lõõgastumiseks tassitäie kuuma kohvi ja pühapäevase ajalehe kõrval. Mõnus brunch koduste või-sarvesaiade ja klassikalise spargliga on küll pealkirju väärt.
Osa 13 - Toekas ja toitev
Viska kasukas varna ja võta saapad jalast - Jamesi koduses köögis Hampshire'is on valmimas soojendavad talvised road.
Osa 12 - Ürdid ja vürtsid
Jamesi Hampshire'i köök täitub basiiliku, lavendli ja India vürtside hõrkude aroomidega, kui seal valmivad värskete ja erksatega maitsetega road.
Osa 11 - Aeglaselt küpsenud
Oma Hampshire'i kodu hubases keskkonnas valmistab James aeglaselt küpsevaid hõrgutisi, mis on ootamist väärt.
Osa 10 - Seikluse maik
Oma koduses Hampshire'i köögis kutsub James meid seiklema kulinaarsetel radadel, valmistades eksootilistest koostisainetest lihtsaid roogi.
Osa 9 - Õhtusöögid peenralt
James paneb otse omaenda köögiviljaaias grilli püsti. Värsked road, mis panevad suu vett jooksma, jõuavad peenralt taldrikule vaid minutitega.
Osa 8 - Kogu pere lemmikud
Inspireerituna enda pere lemmiktoitudest 1970ndatel, annab James paljudele retroroogadele nagu rullbiskviit ja krevetikokteil uue hingamise.
Osa 7 - Luksuslikud jäägid
James valmistab toidujääkidest maitsvaid roogi, mis on teisel korral veelgi paremad. Aitab küll lödidest lihavõileibadest pühapäeva õhtul.