Logo

Meeste võrkpalli Balti liiga

Vastasseis, kus teine teiselpool võrku võtavad üksteiselt mõõtu Eesti võrkpalli tõelised legendid Andrus Raadik ja Kristo Kollo.
Eesti
2023
17. veebruar 2024 - Pärnu VK - Selver/TalTech
Cronimet liiga vastasseisus kohtuvad Pärnu VK - Selver/TalTech.
9. veebruar 2024 - Bigbank Tartu - Pärnu VK
Cronimet liiga seekordses vastasseisus võõrustab Bigbank Tartu - Pärnu Võrkpalliklubi. Kahes varasemas selle hooaja kohtumises on peale jäänud liigatabelis teist kohta hoidev Tartu meeskond tulemusega 3:1
18. jaanuar 2024 - Barrus Võru VK - Bigbank Tartu
Cronimet liiga vastasseisus võõrustab Barrus Võru VK värsket Aadu Luukase nimelise karika võitnud Bigbank Tartu meeskonda.
21. detsember 2023 - Barrus Võru VK - Selver/TalTech
Cronimet liiga vastasseisus kohtuvad Barrus Võru VK - Selver/TalTech.
3. detsember 2023 - Selver/TalTech - Pärnu VK
Kuu aega tagasi Pärnus kohtunud meeskonnad on taas omavahel mõõtu võtmas. Pärnu meeskonnal oma koduseintest abi ei olnud ning vastu tuli võtta koguni 0:3 kaotus. Tänane mäng peetakse Selver/TalTech meeskonna kodusaalis.
19. november 2023 - Pärnu VK - Barrus Võru VK
Vastasseis, kus teine teiselpool võrku võtavad üksteiselt mõõtu Eesti võrkpalli tõelised legendid Andrus Raadik ja Kristo Kollo.
2. november 2023 - Bigbank Tartu - Barrus Võru VK
Cronimet liiga Lõuna-Eesti rivaalide vastasseisus kohtuvad Bigbank Tartu – Barrus Võru VK.
1. oktoober 2023 - Selver/TalTech - Bigbank Tartu
Meeste võrkpalli klubihooaja esimeses mängus on suur vastasseis, kui vastamisi lähevad Eesti meister Selver/TalTech ja Balti liiga eelmise hooaja võitja Bigbank Tartu. Tallinna meeskonna peatreener Andres Toobali sõnul oli eelmisel hooajal Tartu meeskond kõikidest teistest natukene üle. Kas jõudude vahekord on suve jooksul võrdsustunud või hoopis suurenenud? Tartu meeskonna peatreener on Alar Rikberg, kes on samal ajal ka Eesti rahvusmeeskonna peatreener. Tema kõrval on alates kevadest abitreeneriks mitmeid tiitleid võitnud Andrei Ojamets.