Logo
Vaadatav 1036 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Armastuse hind

Kazim on uudise peale marus ja läheb otsejoones Korhanite häärberisse. Ferit ja ta pere väidavad Kazimile ja Halisile, et tegu on vana fotoga, mis on tehtud ajal, kui Ferit veel abielus polnud. Seyran näeb oma isa ja Yusufit rääkimas ning see ajab ta segadusse. Ferit näeb neid kõiki koos ja kaotab enesevalitsuse. Kazim ei tea Seyrani ja Yusufi vahelisest suhtest midagi ja palub Yusufil häärberis toimuval silm peal hoida.
Türgi
2022
Osa 36
Kazim on uudise peale marus ja läheb otsejoones Korhanite häärberisse. Ferit ja ta pere väidavad Kazimile ja Halisile, et tegu on vana fotoga, mis on tehtud ajal, kui Ferit veel abielus polnud. Seyran näeb oma isa ja Yusufit rääkimas ning see ajab ta segadusse. Ferit näeb neid kõiki koos ja kaotab enesevalitsuse. Kazim ei tea Seyrani ja Yusufi vahelisest suhtest midagi ja palub Yusufil häärberis toimuval silm peal hoida.
Osa 35
Kui Ferit palub Seyranilt teenet, et ta tuleks kõmuajakirjanikuga rääkima, siis lähevad nad tülli. Järgmisel päeval on Seyran meelt muutnud ja paar kohtub Taylaniga, et veenda meest uudist mitte avaldama. Taylan lubab paarile, et uudist ei avaldata, kuid peagi on uudis siiski leheveergudel. Korhani häärberis käib sagin selle nimel, et Halis uudist ei näeks, aga Kazim on juba uudisest teadlik. Halis ja Hattuc saavad kokku ja vestlevad minevikuhaavadest.
Osa 34
Gülgün kutsub Pelini häärberisse. Seyranit solvab Gülgüni käitumine hingepõhjani. Gülgün palub Pelinil Feritiga suhe lõpetada, kuna ta poeg on nüüd abielus ja nende suhte jätkumine kahjustaks kõiki osapooli. Orhanil õnnestub kõmuajakirjanik nõusse saada, et ta Feriti kohta uudist ei avaldaks, ent peagi on Feriti pere maine taas ohus. Ferit ja Seyran viivad Suna osturetkele. Pärast poodlemist kutsub Abidin Suna jäätist sööma.
Osa 33
Feriti õhtu lõpeb Pelini ja kahe tüdruku vahelise kaklusega. Kõmuajakirjanik Taylan jäädvustab juhtunu. Ferit teab, et ta on suures hädas, kui fotod peaksid uudistesse jõudma. Ta teeb endast kõik oleneva, et Taylani veenda uudist mitte avaldama. Ta räägib oma murest ka mõnedele oma pereliikmetele, kes kõik püüavad juhtunut Halisi eest varjata. Sultan vihastab, kui näeb oma tütart Diclet Yusufiga flirtimas.
Osa 32
Ferit on vapustatud, kui saab teada, kuidas Kazim sundis Seyranit temaga abielluma, aga ta surub oma tunded alla. Lauatennise võistluse kaotab Seyran. Kui paar koju tagasi jõuab, kasutab Ferit uuesti võimalust Seyranile läheneda, aga ta saab aru, et Seyran ei taha teda. Ferit hakkab Seyranilt küsima ta mineviku kohta Yusufiga. Yusufi vale rikub Feriti tuju. Ta helistab Abidinile, et minna välja rahunema.
Osa 31
Halis külastab Kazimit ja tõstatab Suna teema. Koos Ifakatiga teeb ta Kazimile ettepaneku, millest ta ei suuda keelduda. Pärast sellist uudist saabub Suna koju taas mõneks ajaks rahu. Fuat ja Asuman veedavad Feriti ja Seyraniga koos aega. Ferit ja Seyran lähevad lauatennise võistlust lõpetama, kuid lähevad külla ka Kazimile. Ferit kuuleb Kazimilt, et Seyranil polnud vähimatki soovi temaga abielluda.
Osa 30
Suna saabub koju hirmununa. Hattucil õnnestub Kazim ümber veenda, et ta oma tütart ei karistaks. Ferit räägib Halisiga ja palub tema abi, et Suna päästa. Halis lubab teda aidata ja otsustab rääkida Kazimiga. Ferit viib Seyrani välja ja nad satuvad Pelini, Buraki ja nende sõpradega samasse restorani. Burak soovib Pelinile tutvustada üht noormeest Serterit. Ferit muutub Pelini peale armukadedaks.
Osa 29
Suna päästab Seyrani elu, kui Kazim oma tütart ründab. Kazim siiski ei leia Sunat ning Feritil õnnestub ta koju saata. Suna ei soovi Seyrani elu oma probleemidega rikkuda ja läheb vastu hommikut tagasi koju. Ent Sultan näeb Sunat häärberist põgenemas ja annab sellest kohe Ifakatile teada. Lõpuks saab ka Halis juhtunust teada. Ifakat läheb endast välja, kui tunneb enda õlul liiga palju vastutust.
Osa 28
Hommikul asuvad Seyran ja Ferit tegutsema. Nad ostavad suure vaiba, et Suna sinna sisse peita ja ta Korhani häärberisse tuua. Kui Suna helistab isale, et anda teada, et temaga on kõik korras, palub Kazim Orhanil tema tütar üles otsida. Orhan kahtlustab, et Ferit võib salaja Suna nende häärberisse tuua. Esme kaotab enesevalitsuse, Hattuc aga astub ta kaitseks välja. Kazim läheb õhtul häärberisse Sunat otsima.
Osa 27
Abidin viib Suna Pelini koju, kus kõik noored hiljem kokku saavad. Õhtusöögi ajal tuleb Feritil pöörane idee viia Suna salaja Korhanite häärberisse. Kui Seyran ja Ferit tagasi koju lähevad, leiab Seyran oma toa terrassilt kutsumata külalise. Seyran hoiatab Yusufit veel kord. Kazim on marus, kui saab teada, et Sunat pole kodus ja elab end Esme peal välja. Hattuc on Suna pärast mures. Abidin on Sunast huvitatud.
Osa 26
Ferit üllatab Seyrani Suna päästmisega. Hommikul lähevad nad koos Kazimi koju, et aidata Sunal põgeneda. Suna on algul kahtleval seisukohal, aga lõpuks on ta nõus. Seyran ja Ferit üritavad Kazimi ja Hattuci tähelepanu eemale tõmmata, kui Suna põgeneb. Abidin aitab neid. Neil õnnestub Suna majast välja saada, ent Seyran tunneb end ärevalt, kui saab teada, millise peidukoha Ferit Suna jaoks leidnud on.
Osa 25
Kui Gülgün helistab Seyranile, et Feriti kohta küsida, mõistab Seyran, et Ferit on Peliniga, kuid ta ei anna teda välja. Ta räägib Sunaga tema ja Feriti vahelisest juhtumist. Kazim kuuleb nende vestlust ning otsustab panna Suna mehele lesele ja saata ta Antepisse. Suna palub Seyranilt abi. Seyran räägib juhtunust Feritile ja palub tal Suna päästa. Ferit lubab aidata, kuid tal on üks tingimus.
Osa 24
Sunale leitakse uus peigmehe kandidaat ja Seyran kutsutakse koju õhtuks ettevalmistusi tegema. Suna on isa otsusest väga nördinud. Ka Esme on endast väljas. Meister Necip tunnustab Feritit sõrmuse disani eest, mille ta Seyraniga joonistas. Ferit läheb Pelini juurde, kui Seyran on oma pere juures. Ta läheb Peliniga välja, aga õhtu ei lõppe hästi, sest Ferit jääb purjus peaga autojuhtimisega vahele.
Osa 23
Suna, Seyran ja Ferit saabuvad häärberisse ja näevad Feriti ja Seyrani toas Pelinit. Ka Asuman pole Suna kohaloleku üle ülemäära rõõmus. Sultani tütar Dicle flirdib Yusufiga. Ferit tunneb end eelmise õhtu pärast halvasti ja räägib Seyranile tõtt. Sunal on nii piinlik, et ei suuda oma õele otsagi vaadata. Seyran ei usu, et Ferit on süütu ja nad lähevad tülli. Kazimil on Suna jaoks omad plaanid.
Osa 22
Halis otsustab Kazimit külastada, kuid kohtub hoopis Hattuciga. Halisi ja Hattuci vestlus muutub emotsionaalseks. Ferit, Fuat, Suna ja Seyran lähevad õhtul koos välja ja veedavad meeleoluka õhtu. Seyran üllatab Feritit suurepärase klaverimänguoskusega. Pelin üritab Feriti tuppa hiilida, kui ta Yusufile vahele jääb. Suna joob end purju ja suudleb Feritit. Abidin näeb seda pealt ja saab Feriti peale vihaseks.
Osa 21
Kui Seyran ja Ferit lepivad kokku, et heidavad Yusufi ja Pelini oma elust välja ja teevad kõike koos, palub Ferit Ifakatilt luba, et koos Seyraniga terve päev häärberist väljas veeta. Paar alustab päeva mereäärses kohvikus hommikusöögiga, seejärel lähevad nad trenni tegema, kus nad aga satuvad sekeldustesse. Suna veedab päeva Fuatiga, kui saabub uudis Seyranilt. Fuat tõttab vennale appi.
Osa 20
Suna on Fuatile tööasjus abiks, kui ta hakkab järsku maha aetud kohvi pärast nutma. Fuat püüab teda lohutada, kui sisse astub Asuman. Kazim väljendab oma rahulolematust korteriga Halisile. Lahkudes kuuleb ta oma tütreid Yusufiga rääkimas ja läheb juhtunu peale raevu. Seyran kardab, et ta isa võib ta õele midagi kodus teha. Feritil hakkab Seyranist kahju ja ta hirmutab Kazimit, et Sunat kaitsta.
Osa 19
Kui Yusuf palub Halisilt abi, öeldes, et ta on Seyrani kauge sugulane, annab Halis talle häärberis tööd. Seyran ja Ferit on sellest otsusest väga löödud. Ferit ei toeta Seyrani ülikooli mineku mõtteid. Ferit palub oma emal Yusuf kuidagi minema ajada. Seyran on murelik, kuna ta isa ja Suna tulevad häärberisse ja Kazim võib Yusufi ära tunda. Burak üritab Pelinit veenda, et ta suhte Feritiga lõpetaks.
Osa 18
Pelin paneb Seyrani kannatuse proovile, kui tuleb nende õhtusöögilaua juurde. Suna ähvardab Pelinit. Pärast prantsuskeelset telefonivestlust tärkab Fuatis huvi Suna vastu. Kõik laua ääres on Sunast vaimustatud ja Kazim on oma tütre üle uhke. Kazim tõstatab õhtusöögil ka majateema. Seyran ja Ferit sõlmivad Pelini ja Yusufi suhtes kokkuleppe, kuid Seyran ei tea, et see läheb talle maksma ta ülikoolihariduse.
Osa 17
Ferit jääb Pelini poole ööseks, ent jääb hommikul koju hiljaks. Seyran ja Abidin aitavad tal märkamatult häärberisse jõuda. Ferit lubab Peliniga 3. koosveedetud aastat tähistada, kui selgub, et tal tuleb minna välja õhtustama Seyrani perega. Pelin saabub samasse restorani ja kuuleb pealt Seyrani ja Suna vestlust. Nii saab ta teada Yusufist ja sellest, et Feritil võivad olla tekkinud Seyrani vastu tunded.
Osa 16
Halis kuuleb Latifilt, et häärberi uksele koputanud Yusuf on Seyrani ekskallim kodulinnast ning ta otsustab Feritilt ja Seyranilt selle kohta küsida. Ferit päästab Seyrani hädast. Ferit vajab oma haiguse tõttu kiirelt süsti ja Seyran näitab talle, kui väga ta Feritist tegelikult hoolib. Ifakat annab teada, et ta ei mõtlegi lasta Seyranit ülikooli õppima. Ferit kahtlustab, et Pelin petab teda.
Osa 15
Kazimi lärmakas pidu jõuab Orhani kõrvu. Esme, Hattuc ja Suna saabuvad Gülgüni kutse peale häärberisse. Fuatile hakkab Seyrani õde Suna silma. Pärast pikki aastaid kohtuvad taas kunagised armunud Halis ja Hattuc. Ferit on kaotanud usalduse Seyrani vastu ning palub teda jälitada. Ta ründab Yusufit, kui näeb teda taas oma naisega koos. Latif annab Halisile teada olulise uudise.
Osa 14
Yusuf ei jäta Seyranit rahule. Kuigi nad on lahus ja Seyran on nüüd abielus, on ta endiselt lootusrikas ja usub, et Ferit sunnib teda millekski. Seyran muretseb aga seepärast, et mõni pereliige saab juhtunust teada. Kui Ferit kuuleb, et Seyran on talle valetanud, ei suuda ta oma viha talitseda. Tema ja Seyrani vahel puhkeb nii suur tüli, et selle tagajärgede tõttu kannatab kogu pere.
Osa 13
Seyran lepib õega ära. Ta räägib Sunale, et Feriti ja tema vahel pole midagi ning Feritil on kallim, kellega ta edasi suhtleb. Ferit keelab Seyranil Yusufiga kohtuda, ent Seyran kohtub sellegipoolest Yusufiga. Yusuf teeb Seyranile ettepaneku põgeneda, ent Seyran ütleb, et see on võimatu. Ferit leiab eneselegi üllatuseks, et on Seyrani peale armukade. Halis näeb Gülgünit ja Ifakati vaidlemas.
Osa 12
Feritile läheb ilma loata Seyrani tema pere juurde viimine kalliks maksma. Ferit saab Halisilt kõva peapesu ja põgeneb Pelini juurde. Seyran hoolitseb Feriti eest, kui too öösel purjus koju saabub. Asumanile tehakse operatsioon. Seyranit tabab kohutav üllatus, kui Yusuf koputab häärberi uksele. Ferit aitab Seyrani hädast välja. Seyran on Feritiga aus ja räägib talle tema varasemast suhtest Yusufiga.
Osa 11
Kazim on Istanbuli luksuskorterist vaimustatud. Ta soovib kohe Halisit näha, kuid peab pettuma, kui teda ei võeta Korhanite häärberis nii soojalt vastu, kui on lootnud. Samuti räägib Kazim Halisile Feriti haigusest, mida nii kiivalt Halisi eest saladuses hoiti. Ferit viib Seyrani tema pere juurde külla. Suna saab teada põhjuse, miks Ferit valis tema asemel Seyrani ja ta hakkab juhtunus süüdistama oma õde.
Osa 10
Seyran üritab siluda suhteid Sultaniga ja saab lähedasemaks Asumaniga. Feriti töö aga pälvib Necipi tähelepanu. Feriti suhtumine Seyranisse muutub, kui too teda esimese ehte eest kiidab. Asuman satub pealt kuulma Ifakati ettepanekut, kuidas Fuatist Asumani terviseprobleemidest hoolimata isa saaks. Seyran on Pelini häärberisse tungimisest väga häiritud. Seyran saab teada, et Orhanil ja Ifakatil on salasuhe.
Osa 9
Halis annab hommikusöögilauas kõigile teada Feriti uuest töökohast. Ferit pole uudisest vaimustatud, aga tal ei jää muud üle, kui oma vanaisale kuuletuda. Gülgün ja Seyran veedavad päeva koos. Asuman ja Fuat käivad uue arsti juures, kuid saavad paraku halva uudise. Suna annab Seyranile teada, et ta sõidab koos perega peagi neile Istanbuli külla. Suna nõuab, et Yusuf tema ja ta õe rahule jätaks.
Osa 8
Päev algab hinnaliste kingituste jagamisega pere uuele pruudile Seyranile. Ta saab võimaluse lähemalt häärberi ja sealsete elanikega tutvuda. Sultan vihastab Seyrani peale, kui too tema poja Firatiga mängib, mis viib Sultani ja Feriti vahelise konfliktini. Halis kohtub ühekäelise ehtemeistriga Necipiga, et Ferit tema õpipoisiks saata. Gaziantepis kuhjuvad pinged, kui Hattuc annab Kazimile edasi halva uudise.
Osa 7
Seyran tutvub Feriti teiste pereliikmetega. Kui ühed võtavad ta soojalt vastu, siis teised vihkavad Seyranit enne, kui on ta nägugi näinud. Kuigi Seyran on ka kodulinnas harjunud hierarhiaga, näeb ta, et selles peres käib kõik teisiti. Istanbuli ilust lummatud Seyranil pole aimugi, et Antepi jäänud õde on masenduses, sest ta kohta levivad linna peal inetud kuulujutud. Yusuf vannub Korhanitele kättemaksu.
Osa 6
Seyran ja Ferit abielluvad ja noorpaar suundub hotelli. Seyran on pulmaöö eel väga närvis, kuid tal pole muud valikut, kui astuda koos Feritiga nende jaoks ette valmistatud sviiti. Tema suureks üllatuseks ootab neid toas Pelin. Pärast Seyraniga kohtumist hakkavad Pelin ja Ferit jooma, ent Feriti diabeet ägeneb taas. Kui Seyran päästab Feriti, sõidab Korhanite pere tagasi Istanbuli häärberisse.
Osa 5
Feriti ema Gülgün suhtub Seyranisse väga hästi. Ta toetab Seyrani soovi minna ülikooli õppima, mis on Seyranile suureks kergenduseks, sest ta arvas, et tal tuleb oma tulevikuplaanid maha matta. Seyrani suhtumine Feritisse muutub, kui ta saab teada, et ka Ferit ei abiellu oma vabal tahtel. Kõik Seyrani kodus on nukrad, et Seyran lahkub kodust oodatust varem. Seyrani vanatädile Hattucile meenub oma ootamatu lõpuga armulugu.
Osa 4
Seyrani salajane kallim Yusuf kuuleb, et Feritiga abiellub hoopis Seyran. Ta kutsub neiu kohtumisele, ent Seyranil tuleb pettuda, sest Yusuf kardab temaga põgeneda. Korhanid soovivad, et abielu sõlmitaks võimalikult ruttu, seetõttu määratakse laulatuse päevaks ülejärgmine päev. Pinged Orhani ja Ifakati vahel kasvavad ja Ifakat sõidab tagasi Istanbuli. Suna tunneb end lootusetuna. Pelin teeb Feritile üllatuse.
Osa 3
Isand Kazim võtab Korhanite pereliikmed suurejooneliselt vastu. Pähklipoes satub Ferit kokku Seyraniga. Neiu jääb noormehele meelde. Peagi jõuab kätte kihlusõhtu, kus Suna kohtub esmakordselt Feritiga. Suna on külalistele kohvi serveerides nii närvis, et pillab kohvikandiku maha. Ferit märkab Seyranit ja palub vanematel paluda Suna asemel kihlatuks Seyran. Seyran ja Suna on juhtunust šokeeritud.
Osa 2
Naistemehe kuulsusega Ferit annab kallimale Pelinile teada, et teda sunnitakse abielluma, aga ta tahab salaja jätkata vallaliseluga. Pelin katsub asja võtta rahulikult, kuigi naine on ilmselgelt haavunud, et tema väljavalituks ei osutunud. Gaziantepi jõudnud Ifakat valib pruudina välja Suna. Neiu on elevil ja pere hakkab tegema kihlumiseks ettevalmistusi. Suna isa Kazim on uudisest seitsmendas taevas.
Osa 1 - UUS!
Uus Türgi sari! Gaziantepist pärit jõukas isand Halis Korhan elab perega Istanbulis. Kui ta pojapoeg Ferit taas pere mainet kahjustab, käsib perepea oma minial Ifakatil naasta kodulinna ja leida Feritile sobiv pruut. Suna ja Seyran on teise rikka Gaziantepi isandi tütred, kuid neid koheldakse kui orje. Vanema tütre Suna unistus on abielluda. Seyran aga soovib minna ülikooli, kuid ta unistuse ees seisab mitmeid takistusi.