Logo

Ühikarotid

Kooliaasta on läbi. Enne veel kui ühikarotid pudenevad tagasi maale, küladesse ja alevitesse, on tarvis maha pidada viimane pidu. Niisiis korraldavad poisid segaduse, mille sarnast ei mäleta ei selle päevinäinud ühiselamu seinad ega ka kõike näinud ühikamutt.
Eesti
Osa 11 - Talumatu kergus - Hooaja viimane!
Tundub, et kõik hakkaks lõpuks justkui sujuma. Gregory leiab endale väikese ja karvase hingesugulase. Jaanika ja dr Tanuma suhtes puhuvad uued tuuled. Truudest saab tänu nõiajoogile elupäästja. Ariel lõpetab oma jälitajatega mängu, võidab see, kes ellu jääb. Kärdi ja Ardi unistus bändi teha saab tõeks ning hoolimata günekoloogi shokeerivatest uudistest raseduse kohta on isegi Salme kambas kui ühikarotid suure pauguga bändi alustavad.
Osa 10 - Rasked valikud
Sarinapsitaja Salme saab teada, et on rase ning peab nüüd hakkama tagajärgede eest vastutama. Kes on lapse isa ja kas jätta laps alles?
Osa 9 - Kõhutunne
Ariel uurib ühikasse toodud telekate hingeelu ja avastab, et tema kartus osutuski tõeks - ühikamutt ei sattunud telekasse juhuslikult. Ühikas on liikvel romantikabakter. Gregory ei suhtu sellesse hästi. Jaanika telefon on Raidu kõnedest ja sõnumitest punane. Hoolimata poisi püüdlustest Jaanikat kätte saada lõppeb neiu õhtu restoranis ja hoopis ootamatu kaaslasega. Mis Jaanika ja Raidu vahel toimub?
Osa 8 - Must auk
Loengus jagatakse eelmisel päeval tehtud arvestused kätte ja maksimaalse tulemuse saanud Salme ei mäleta, et oleks üldse selles loengus olnud. Jaanika väitel jõi ta ööklubis korgijooki, aga Salme suhtub sellesse skeptiliselt. Algab uus praktika, kus õpetatakse klistiiri läbiviimist. Õhtul löövad rotid ennast aga üles ja lähevad Kärdi bändi kuulama. Kellega läheb Kärt peale pidu käsikäes koju?
Osa 7 - Salasilm
Pärast ööklubi külastust on ärkab Salme riieteta Sandri voodis. Tüdruk ei mäleta eelmisest ööst mitte midagi ja Jaanika, kes teda kantseldada püüdis, aetakse viimse piirini. Kogu kursus läheb haiglasse ringkäigule ja tuleb välja, et peale Truude on rottide seas veel keegi, kellel on ülimad sensitiivsed oskused.
Osa 6 - Pidu! Pidu!
Sinimustvalge trio läheb IT-bussi missioonile, et Arieli aidata. Salme, Truude ja Kärt nõuavad vastuseid ja Ariel räägib neile oma loo. Pastor, kelle jutule Sander läinud on, arvab, et poiss on kindlasti homo. Sander läheb mänguga kaasa. Kursus saab uue asendusõpetaja - rinnakas blond Kairit. Naistemees Gregory on seitsmendas taevas ja loengu lõpuks lausa minestab.
Osa 5 - Rahvalikud laulud
Hommik ühikas algab väga isamaaliselt ja lõppeb hoopis tagaajamise ja kähmlusega. Lotta on valmis oma esimeseks tätoveeringuks. Salme räägib värvikalt tüdrukutele oma eelmise õhtu peost ja ilmub kooli respiraatoriga, et Kirke sõna otseses mõttes haisu ninna ei saaks. Gregory on koolis kuppude panemisel katsejäneseks ja kogu lugu lõppeb ootamatu plahvatusega. Tuleb välja, et Truude võtab omavoliliselt ühikas patsiente vastu.
Osa 4 - Jälitajad
Art vabandab oma "Hello Piggy" nalja pärast ja kutsub Lotta kohtama. Ühika kõvale pargib salapärane minibuss, justkui kellegi jälgimiseks. Kärdi vihased bändikaaslased hauvad kättemaksu. Kolm hirmuäratavat skinni piiravad Arieli koduteel sisse. Staff on ekraanil tagasi ja päästab Ühikamuti Kopli kollide käest. Gregory on hädas kolme pesuväel neiuga ja Art saab esimest korda ilusalongis tätoveerijana kätt harjutada.
Osa 3 - Sead
Ühikamuti kohtumine maakleriga lõpeb peksu ja nutuga. Sander jääb videokaamera lindile millegi väga ootamatuga. Ühikasse tuuakse pool siga, millest saab söönuks pool ühikat ning Art annab tätoveerimisnõelale valu, et kinkida Lottale "Hello Piggy".
Osa 2 - Mida uskuda?
Selles osas saame teada, kellele kuulub Ühikamuti poolt leitud käsi ja miks nooruke Salme arestimajja viidi. Kärt, Truude ja Lotta on tunnistajaks Arieli kahtlasele eluviisile. Ühikasse ilmub kutsumata külaline ja õhtu lõpuks nõutakse lausa verd.
Osa 1 - Midagi on siin mäda
Uued tegelased, uued seiklused ja uus ühikas! Ühikamutile pakutakse tööd medkooli ühiselamus, kus on ennast sisse seadmas ka uued ühikarotid - meditsiiniõeks õppivad neiud ja mõned naisteseltskonda eksinud poisid. Kuidas üksteisele täiesti võõrad noored esimest korda kohtuvad ja milliseid saladusi ühika seinte vahel peitub?
Osa 11 - Hooaja viimane!
Ühikarotid on end kolme kooliaastaga söönud sügavale vaatajate südameisse. Miks me neid armastame? Sest neil kukub kõik välja nii nagu alati, ehkki nad tahavad tavaliselt parimat. Siiski, kõik ei ole päris lõppenud - midagi saab alati veel viltu minna.
Osa 10
Tänases osas satub Iris manipulaatorist Kätlini mõju alla, Virgo ja Tibu päästavad ühiselamu ja Andri näeb oma idealiseeritud isa varjukülge.
Osa 9 - Pugejad
Ühikarotte ähvardab koolist väljaviskamine. Poisid seovad lipsud ette, löövad seitlid sirgeks ning kehastuvad esmaklassilisteks pugejateks.
Osa 8 - Lahutused
Ühikamuti ja tema kavaleri pulmad on ohus. Marion murrab Virgo südame. Andri vanemad lahutavad. Staf ja tema vend on endiselt jooksus. Poisse ähvardab Eesti kõige viletsamast koolist välja viskamine. Ühikamutt pannakse ühikarottide valvekoeraks ning kutid peavad ühiselamu trepikoja puhtaks küürima.
Osa 7 - Pereasjad
Ühikamutt Salme on romantilises meeleolus. Ta on oma kavalerile "jah" öelnud, uurinud infoliinist, ega abiellumisele pole ülemist vanusepiiri kehtestatud ning otsustanudki unistuse valgest kleidist teoks teha. Pruutkleidi moenõu annavad Vika, Iiris ja Marion.
Osa 6 - Pulmad ja matused
Neli ühikarotti ja üks beebi - ütlematagi on selge, kes kelle jõu ja oskused proovile paneb. Pärast pikka ja väsitavat võitlust õnnestub Andril, Kustavil, Tibul ja Virgol lõpuks titt seljatada. Uinuva beebi juures leiavad poisid aga üles oma õrnema poole ning usuvad, et neist kõigist saavad toredad isad.
Osa 5
Meeskokkasid hinnatakse rohkem ning alles kokakursustele läinud Tibule pakutakse tööd. Ühtlasi kutsub ta poisid kelneriteks. Segastel asjaoludel tuleb poistel kelneritöö asemel hoopis rahva ees hilbud seljast heita. Kohmaka stripi eest aga keeldutakse raha maksmast ning nii võtavad poisid palga välja toidus, sest kõht on niikuinii tühi.
Osa 4
Iiris murrab lõpuks Cosmo abiga Tibu saladuse lahti - kõik viitab sellele, et Tibu on gei. Samal ajal on aga poisid Tibu sünnipäevaks tellinud tantsutüdruku. Võimaluste puudumisel on tantsijaks ühika-Leena, kellelt Tibu tripperi sai. Pikantsele peole satuvad ka Tibu vanemad. Staff saab uue "legaalse" tööotsa ning Andri isa pakub tallegi teenistust. Ent poisid peavad otsustama, kas raha või sõbrad, sest tüdrukud vajavad kiiresti poiste abi. Nimelt uued kutid ühikas teevad kutsumata visiidi tüdrukute tuppa ning asjad lähevad käest.
Osa 3 - Tagasilöögid
Tibu ja Virgo on naiste peale kihla vedanud ning kaotaja peab suudlema ühikamutti. Kihlveo võiduks on Virgol vaja aga suudelda Tibuga. Tibu ei saa aru, et ta kaotab igal juhul ning tagatipuks jääb ta Iirisele Virgo suudlemisega vahele. Poisid ja Vika jäävad üksteisele vahele suguhaiguste dispanseris. Tibu otsustab tüdrukute kursusele üle minna, elektrikust saab kokk.
Osa 2 - Foobiad
Tibul on elektrifoobia, lisaks kardab ta, et kärsatas elektrilöögiga oma riista ära. Õnneks selgub, et see on tripper. Marionil on meestefoobia ning üks mees saab temalt kirja tou. Iiris arvab, et Tibul on suhtefoobia. Saame teada, et Salme kardab ämblikke. Iiris arvab aga, et ämblik toob õnne ning Salmele tuleb ilmselt armastus. Iiris ei eksi.
Osa 1
Menusarja viimase hooaja kordus. Ühikarottide kolmas hooaeg algab suure pauguga: Tibu saab elektrilöögi. Sellega seoses lisandub tema muudele foobiatele elektrifoobia. Kuidas leiaks tööd aga elektrifoobiaga elektrik? Seega otsustab Tibu, et lahkub elektrikute kursuselt ning läheb üle tüdrukute kursusele, kokaks. Ühikamutt Salmele tekib austaja. Armastus teeb imesid.
Osa 12 - Hooaja viimane!
Ühikarottide hooaja viimases osas mõistavad ühikamutt Salme ning noored, et nüüd ei aita muud kui "kõik ühe, üks kõigi eest", muidu lastakse Salme lahti ning noored jäävad koolikontroll Valve terrorit kannatama. Vika ei pea emotsionaalsetele pingetele vastu, joob end purju ning tunnistab kõigile, keda ta tegelikult armastab. Et Virgo kombed toakaaslasena ei parane, tõstetakse ta koos voodiga koridori. Seeläbi kohtub ta oma tõelise bändiga. Üllatuslikult on sel hooajal õnnelik lõpp!
Osa 11
Marion on juba mitu päeva kadunud. Ta kutsuti modelliks, ent pole siiani ühikasse tagasi tulnud ning tema telefon on välja lülitatud. Ühikarotid kahtlustavad, et midagi on juhtunud ning otsustavad ühise nõu ja jõuga Marion pättide käest päästa.
Osa 10
Andri, Kustav ja Staff lähevad televisiooni ilmapoisi konkursile. Nad usuvad, et võit on juba taskus ning kuulsus ootab, sest neid on eraldi kutsutud. Ent kohale jõudes selgub, et poistelgi tuleb ennast aluspükste väele koorida, seda nõuab sooline võrdõiguslikkus. Marion läheb modellide castingule, ent peab seal kõrgmoe asemel kandma prostituudi riideid. Virgo helistab kuulsatele lauljatele ning pääseb kitarristina bändiproovi ettemängule. Vika läheb kohtama, üksi jäänud Iiris lunib kaasa, lubades kogu aeg vait olla, aga teda ei võeta. Ühikamuti jalgealune on õõnes - koolikontroll püüab Salmet laimates tema töökohta endale saada.
Osa 9
Ülerahvastatud ühikatuba ähvardab lõhkeda. Pauli, kes ei mahu oma voodisse üksigi ära, plaanib öövõõraks võtta maalt külla sõitnud tüdruku Irma, kes on kehalt umbes Pauli mõõtu. Lisaks jätab Andri ema oma mehe maha ja tuleb Tallinna ning palub Andrilt öömaja. Staff leiab, et ema võiks ööbida ühikatoas, sest üks korralik "milf" teeb igale poistetoale ainult au. Kätlin esitab direktorile üha suuremaid nõudmisi ning klõpsib paar kompromiteerivat fotot.
Osa 8
Kustav ja Andri hakkavad suitsetamisest ja ropendamisest loobuma. Tibu on aga niigi muutunud mees - tõelise mehe tegi temast Irma. Ning nüüd mõistab Iiris, et tahab Paulit tagasi. Enne tuleb Paulist aga Irma paha vaim välja ajada. Kool on õppeedukuselt vabariigis viimane ning juhtkond paneb ühiselamusse kontrolli, kes hakkab vaatama, et noored õppimise asemel amoraalsustega ei tegeleks. Kontrollil tuleb aga tegemist teha ühikamutt Salmega.
Osa 7
Maal karastunud ühikarotid on nüüd linnas tagasi. Vana ühiselamu suleti varisemisohu tõttu, nüüd ootab neid ees kolimine uude, euroremonditud ühikasse. Poisid saadavad Neeme Saksamaale õppima, et alustada uut õppeaastat kolmekesi. Ent ühikasse tagasi tulles ootab neid ees üllatus - uus toakaaslane Virgo ehk Vigri.
Osa 6
Käes on ühikarottide praktika viimane päev ning asjad jooksevad lõplikult allamäge. Tüdrukud on oma praktikahinde lootusetuses veendunud ning korraldavad suure pahanduse, et halb hinne ka välja teenida. Poisid peavad töö saekaatris üle andma, et loodetud raha kätte saada, ent Kustav korraldab sõpradele sellise jama, mida enam heaks pöörata ei saa. Armastus on alt vedanud nii Paulit, Iirist, Neemet kui ka Kustavit, ent keegi ühikarottidest kaotab süütuse.
Osa 5
Marioni ja Vika duelli Andri pärast peab otsustama Andri ise - Marion kutsub ta selleks sõjaväeossa külla. Pauli tahab niikuinii tüdrukute juurde sõita, sest ta kardab, et Iirisel on keegi teine. Selles osas on tal õigus, Iiris on leidnud sõjaväelase Pauli Õige, kellele ta kavatseb end just sel ööl kinkida. Ent selgub, et küllakutsutud poisse ei lasta territooriumile sisse. Tuleb kasutada teisi teid. Siin tuleb kasuks Iirise isa poolt Paulile tehtud sõjaväeline drill.
Osa 4 - Tulgu, mis tuleb!
Staff armub ülepeakaela. Neeme ootab Elektrat külla, ehkki hirmus ökonarkootikumi jenkemi hais tema suus on tunda mitme versta peale. Poisid käivitavad lõbu pärast kombaini, aga ei leia pidurit. See on aga väikseim pahandus, millesse nad sel õnnetul päeval satuvad. Tüdrukud lähevad väliõppusele toitu jagama, ent nad visatakse kakluse pärast soomukist välja. Iris otsustab, et Pauli Õige on "see õige" ning kavatseb end talle kinkida. Tüdrukud arvavad, et Vika on lesbi ning ei julge temaga enam ühes toas ööbida.
Osa 3
Ühikarottide suvepraktika ei olegi nii lihtne - poistelt ähvardatakse osa lubatud rahast ära võtta ning tüdrukud ei saa köögis hakkama. Pauli ei saa Iirist telefonitsi kätte, ent Iiris on kätte saanud juba ühe teise Pauli, sõjaveteran Pauli Õige. Poisid käivad ühel korralikul küladiskol, mis algab kenasti ent lõpeb kakluse ning järelpeoga narkotalus - tehakse tutvust kohaliku ökonarkootikumi - jenkemiga.
Osa 2
Ühikarottidele on selge, et linnas on ainult staarfotograafid ja staarkokad ja staarkorstnapühkijad ja staarpudelikorjajad, poes müüakse staarjuustu ja staarsülti, staarvorsti ja staarnätsu, staarkama. Aga õnneks jõuavad Andri, Tibu, Neeme ja Staff nüüd maale, kolivad kabriolett-ühikasse ning elu saab hoo sisse! Vikat, Marioni ja Irist ootavad ees 400 näljast sõdurit.
Osa 1 - Ühikarotid lähevad suvepraktikale!
Ühikamuti kutsel lähevad poisid vallavanema peksupoisteks ning hakkavad saekaatris elektrit panema. Tüdrukud saavad ajateenijate juurde kokapraktikale - 400 meest ja kolm kaunist neidu - kõlab nagu paradiis! Küladisko, näkki ujumine, loomad-linnud-putukad, elektrikarjus ja lehmakook - kõik on juba aastaga linnastuda jõudnud noortele uus, huvitav ja hirmutav. Loomulikult hakkab kõik kohe esimesest päevast allamäge veerema.
Osa 12 - Kohtumised ja lahkumised
Kooliaasta on läbi. Enne veel kui ühikarotid pudenevad tagasi maale, küladesse ja alevitesse, on tarvis maha pidada viimane pidu. Niisiis korraldavad poisid segaduse, mille sarnast ei mäleta ei selle päevinäinud ühiselamu seinad ega ka kõike näinud ühikamutt.
Osa 11 - Kaardid lauale!
Staff on narkodiileri pantvangis, kes sunnib teda inimest tapma. Kogu jama alguseks saanud narkokott on aga leitud, see tuleb ainult ahne ja türanliku komandandi käest kätte saada. Andri, Neeme ja Tibu otsustavad Staffi aidata, et sõber saaks orjusest vabaks. Lõbus möll leiab aset kehalise kasvatuse tunnis, kus kuulus korvpallur õpetab noortele lõdvestumist. Ühikas seni sõnatult liikunud emopoiss laob kaardid lauale. Ülestunnistusi tuleb teisigi.
Osa 10 - Jää iseendaks!
Staff, kes on naisi vaid juttudes sebinud, kohtub tõelise tüdrukuga. Teistel poistel tuleb aga ise poest alkohol kätte saada, mis juhib nad otse MUPO-meeste käte vahele. Iiris disainib Tibu oma maitse järgi ümber. Neeme tunneb ennast täna julgena ja läheb Vikat võluma. Andri on nüüd vaba ja otsustab Marioni viisakalt välja kutsuda. Tõenäoliselt on ta hiljaks jäänud - Marion läheb kohtama kuulsa superkokaga ning loodab Kroonikasse pääseda.
Osa 9 - Vahelekukkumised
Ühiselamus toimub sanitaarhaarang - komandant ja ühikamutt koos haarangubrigaadiga konfiskeerivad kõike moraalitut - pornot, alkoholi, sigarette. Poiste toas ootavad avastamist aga Neeme veinitööstus, Staffi relv ja kõhulahtisusega kass Ändu. Andri saab sarja suurima üllatuse - üllatusena positiivse.
Osa 8 - Paranähtused
Ühikarotte kummitavad paranähtused. Ainus mõistlik asi kogu päeva jooksul on see, et G'Enka pakub Andrile tööd bändi transamehena. Nii ägedale tööle tahavad teisedki kutid kaasa minna. Aga kõik ei ole kaugeltki nii normaalne kui paistab. Kõige normaalsem kogu seltskonnast on poolest kehast paralüüsitu ehk ratastoolis ilus tüdruk.
Osa 7 - Kodumäng
Samal ajal kui noored otsustavad ühiselamu räämas tube kodusemaks kõpitseda, mängib Andri oma raseda pruudiga ühika privaattoas tõelist kodu. Tibul on sünnipäev, ta saab 17. Kuidas 120-kilost sõpra väärikalt 17 korda lae alla lennutada? Sünnipäevapeo kutsumata külaliseks on Andri alaealine, ent purjus pruut Kätlin, kes teeb häbi nii endale kui Andrile. Lagedale ilmub Vika minevikusaladus. Kooli kõige külastatavamaks tunniks kujuneb seksuaalkasvatuse tund, mis tekitab palju rõõmsat elevust.
Osa 6 - Käbid ja kännud
Kätlin saabub lõpuks Tallinna. Pruut tuleb salaja ühikasse smugeldada ja rahapuudusel poiste tuppa majutada. Ent elevus ei kesta kaua, sest tüdruk esitab rea kulukaid nõudmisi. Tibu ja Lotte avastavad, et naistele meeldimiseks peab kumbki kasutama oma meetodit - üks neist peab olema nunnu, teine kompromissitu macho. Staff saab kaks karmi käsku...
Osa 5 - Kotkad
Andri rase pruut jõuab Tallinna. Ees ootab teda aga löödud Andri, kelles jõuavad ühe päeva jooksul pettuda nii Marion, hiina vahetusõpilased, ühika komandant kui ka uus tööandja. Iiris viib Tibu teatrisse, millest saab Tibu järjekordne häbiretk. Pauli sõstardest Neeme poolt käima pandud vein ristitakse CaberNeeme Shavinjooniks ning saab väga hea. Ent lööb poistel põhjad alt. Mis omakorda tõukab ühikarotid rohketesse jamadesse. Pauli ei taha enam Tibu olla ning hakkab kotkaks. Kotkaks muutuvad ka teised poisid. Ent osa lõpus saavad taeva valitsejatest taas rotid oma armsas ühiselamus.
Osa 4 - Igaühel oma business
Ühikarottidel on kõrini sellest, et neil raha pole. Neeme leiab edu valemi - leiutada kord midagi, millest inimkonnal reaalset kasu oleks - kiirendajaga veinikääritaja. Andril puudub burgerimüüja ametikohale kandideerijana nägemus ning ta jääb tööst ilma. Staff pakub talle hõlptulu, millest kasvab tohutu jama. Andri otsib korterit, kuhu lapse ja naisega kolida ning saab jälile ühika komandandi salaärile. Vika ja Andri leiavad, et Andri saatus on jumala kuri äriplaan. Andri kohtub kodutuga, kes ei tee põhimõtteliselt tööd.
Osa 3 - Suurlinna tuled
Meie noored kangelased kaotavad suulinna tuledes hetkeks pinna jalge alt. Kuid selgub, et ühikarotte aitab päris elus nende varemhäbenetud talupojatarkus palju rohkem kui linnapoiste ilusad riided ja lobe jutt. Tibu sai Iirise pakutud rämpstoidust punnid peale ning Iiris solvub. Marion lubab Andrile päitsed pähe tõmmata. Andri lubab rasedale tüdruksõbrale, et ei jäta teda. Neeme laenab Paulilt raha, et Vika välja kutsuda. Vika peab poiste au rusikatega kaitsma. Noortel saab ühikas kükitamisest kõrini ning nad otsustavad ise glamuuri keskele minna. Aga mida panna selga, et mitte maakas välja näha?
Osa 2 - Saatuse eest ei põgene
Andri saladus tuleb ilmsiks ning ta peab oma minevikupattude eest vastutama. Pauli saatus on Iiris, kes haarab ohjad oma kätte ja viib poisi rämpstoitu sööma. Staff teab, et tema saatus on minna vangi nagu ta vend, isa ja ema ning teeb sel teel esimesed sammud. Neemel saab peksupoisi mainest kõrini ning ta hakkab karated õppima.
Osa 1
Kodumaine hittsari naaseb kordusosadega! See on hoogsalt lõbus lugu noorte inimeste eneseleidmisest ja elu õppetundidest. Ühikarotte ootavad Tallinnas ees pöörased seiklused ja tulised armusuhted, aga ka draamad ja isegi kriminaalsed sekeldused. Osades Lauri Pedaja, Liina Raud (end. Vahter), Ivo Reinok, Johanna-Maria Parv, Ragnar Uustal, Kirsti Villard ja Roger Stahlman.