Logo

Pilvede all

Mari püüab Sirjet ümber veenda, kuid tulutult. Andres palub Indrekult teenet. Mammu on Liisa peale pahane. Siiri on Haapsalu sündmustest põnevil. Mari ei mõista, miks Indrek Riinat ei talitse. Liisa on endast väljas ning otsib lohutust Eriku juurest. Urmase otsingud viivad ehmatava leiuni.
Eesti
2018
Osa 12
Mari sõidab Sirje palvel Haapsallu. Kertu on Andrese ja Siiri suhtest rabatud ning teeb lõpuks otsuse ka enda ja Eriku tuleviku osas. Maimu hoiatab oma abilist. Gunnari testament tekitab lootust ja külvab segadust.
Osa 11
Siiri suudab taas üllatada ja Kertu teeb midagi, mida hiljem kahetseb. Mammu teeb emale etteheiteid. Urmas jõuab oodatud otsuseni, kuid selle tagajärjed puudutavad ka Sirjet. Maimu on oma abilisega väga rahul, kuid muretseb Eriku pärast.
Osa 10
Erik teeb Kertule siira ettepaneku. Sirje survestab Urmast, kes omakorda küsib abi nii Indrekult kui Albertilt. Siiri on oma uuest suhtest seitsmendas taevas. Ruudi püüab kodusest katastroofist kasu lõigata. Maimu saab endale lubatud abilise.
Osa 9
Mari ja Indrek sõidavad Haapsallu. Kertu on Erikule tänulik. Sirje päästab Urmase elu, kuid nõuab oma võlga tagasi. Mammu kuritarvitab vanemate usaldust. Siiril on Andresega elamusterohke kohting. Maimu tuleb lõpuks ometi tagasi koju!
Osa 8
Sirjega juhtunu shokeerib kõiki, kuid abi ei paista kusagilt. Liisal tekib Kertu ja Eriku suhtes lootus. Andres teeb ootamatu otsuse. Ruudi käitumine toob Murakate perre muudatused, mida lapsed pole oodanud. Eva pakub Sirjele tehingut.
Osa 7
Kertu ja Mari püüavad ema hoiatada, kuid Sirje usaldab Evat. Mammul on Marile Rauli kohta küsimusi. Albert ja Valter leiavad kiirelt ühise keele. Liisa püüab isa survestada ning Volts teebki Erikule pakkumise. Urmast tabab piinlik avalik skandaal.
Osa 6
Mari mõistab oma viga ja püüab seda heastada. Kertu sõidab koos Valteriga Haapsallu. Liisa püüab Eriku tulevikuplaanides selgust saada. Sirje on mures, kuid teeb täpselt seda, mida Eva ütleb. Siiri murdub, kuid maksab alanduse eest kätte.
Osa 5
Andres on Kertu peale pahane, kuid oma ettepanekust ei tagane. Indrek jagab Kadriga muret Mari pärast. Siiri teeb Urmasega lõpu ja on sihikule võtnud Andrese. Lapsed sõidavad Haapsalust tagasi koju. Eva on Sirje majas võimu võtnud.
Osa 4
Mari on oma uuest tuttavast järjest enam vaimustatud. Kertu saab aru, et Erikuga tal ühist tulevikku ei ole. Sirje on hädas, kuid abi tuleb täiesti ootamatust kohast. Siiri püüab nii Valteri kui Kertu kaudu Andrese kohta rohkem infot saada.
Osa 3
Siiri ründab Kertut ning Valter püüab tekkinud tüli lahendada. Andres palub Marilt abi. Kertu on Eriku käitumisest segaduses. Urmas valmistab Siirile pettumuse. Mammul ja Liisal tekib Sirjega konflikt. Mari sõlmib tänu Jasperile uue tutvuse.
Osa 2
Kertu on Erikuga toimunud muutustest segaduses. Kadri käitumine tekitab pingeid Mari ja Indreku vahel. Eva püüab Sirje kaudu Urmast üles leida. Siiri aga mässib end järjest suuremate valede võrku, kuniks Kertu otsustab sekkuda.
Osa 1
Mari karjäär on hoo sisse saanud, kuid kodus on sellest pinged. Kertu ootab kohtumist Erikuga, kuid hoopis Andresel on ootamatu uudis. Siiri püüab Urmast valega enda juures hoida. Sirje on Mammu ja Liisa enda heaks tööle pannud.
Osa 12 - Pilvede all – uue hooaja ootuses
Sissejuhatuseks näitame eelmise hooaja viimast episoodi. Sirje tunnistab Albertile tõtt. Kertu lükkab Eriku ettepaneku tagasi. Valter püüab Siirit lohutada. Indrek kutsub Mari üllatuseks Kadri neile külla. Mammu teeb stseeni. Gunnar lahkub salaja haiglast. Sirje saab ootamatu kirja...
Osa 11
Kertu püüab emale toeks olla, kuid Sirjet ei saa keegi aidata. Albert tunneb end Gunnariga juhtunus süüdi. Mari otsustab Indreku valikut kontrollida. Siiri on Urmasest pöörases vaimustuses. Liisa lepib Erikuga ära ja teeb isale ootamatu ettepaneku.
Osa 10
Sirje ootamatu käitumine on Mari ja Kertu jaoks üllatav, lapsed aga on vaimustuses. Siiri lubab endale kindlaks jääda. Erik õiendab lõpuks Riinaga arved. Indrek leiab endale otsitud abilise. Urmas tuleb Valteri juurde. Albert ja Gunnar satuvad hätta.
Osa 9
Kertu on Haapsalus ja palub Sirjelt abi. Mari annab Indrekule tööalast nõu. Siirit tabab üks pettumus teise järel, kuigi Valter püüab teda aidata. Urmas ilmub ootamatult Mari ja Indreku juurde. Sirje otsustab Liisat aidata ning sõidab pealinna.
Osa 8
Kertu ja Mari peavad nõu, mida Liisa ja Mammu plaani osas ette võtta. Erik on ootamatus olukorras ega leia kusagilt abi. Riina läheb üle igasuguse piiri. Urmase järjekordne muutumine tekitab Innas ja Albertis kahtlusi. Siiri teeb taas vale otsuse.
Osa 7
Indreku otsus toob kodurahu, kuid mehe üllatuseks lükkab Mari tema pakkumise tagasi. Kertu saab teada, mis Andrest vaevab. Siiri on pettunud ja püüab Erikust üle saada. Riina teeb panused valele kaardile. Mammul ja Liisal tekib ootamatu plaan.
Osa 6
Mari püüab Sirjet mõjutada, kuid emal on talle endale üllatus varuks. Indrek paneb Mammu ja Ruudi keerulisse olukorda. Kertu on rahul, et tõde on selgunud, kuid Siiri ei kavatsegi Erikust loobuda. Mari otsustab Riina manipuleerimisele lõpu teha.
Osa 5
Mari sõidab Haapsallu, kus tal on Gunnariga usalduslik kohtumine. Siiril on uudiseid, mis Kertu endast täiesti välja viivad. Erik saab endale uue kolleegi, kellest ta püüab iga hinna eest vabaneda. Riina seab üles lõksu, kuhu Indrek mõtlematult sisse astub.
Osa 4
Kertu ja Andres võtavad Joosu osas vastu olulise otsuse. Mari ja Indreku vahel on pinged ja Mammu otsustab vanemad proovile panna. Urmas otsib varju Alberti ning Inna juurest. Sirje plaan läheb vett vedama ja ta paneb Gunnari valiku ette.
Osa 3
Mari jagab oma kahtlusi ja hirme Valteriga. Kertu püüab Erikule mõistust pähe panna. Siiri tunnistab oma viga. Sirje otsustab Gunnari uue elustiili perekonna rahavankri ette rakendada. Mammul on Siimuga probleem. Riina saab oma tahtmise.
Osa 2
Kertu on Siiris pettunud. Mari paneb Indreku otsustava valiku ette. Sirje on Gunnari käitumisest endast väljas ning otsib abi Alberti ja Inna juurest. Erik saab oma oodatud kuulsuse, kuid probleemid alles algavad ja kõige enam kannatab Liisa...
Osa 1
Murakate perekond on juhtunust toibumas, ainult Indrek ei suuda firma hävingust üle saada. Kertu elab lastega üksinda ja püüab koos Andresega leida parimat lahendust Joosu jagamiseks. Erik valmistub telestaari eluks ning tahab selleks ära kasutada nii Riinat kui Siirit. Haapsalus on Sirjel uued plaanid, kuid Gunnari ja Urmase ootamatu tagasitulek ähvardab neile kriipsu peale tõmmata.
Osa 16
Kertu ja Andres otsustavad anda endile uue võimaluse, kuid Erik saab sellest teada. Sirje palub Innal ja Albertil saladust hoida, eriti Urmase abikaasa eest. Mari tahab Siimu perekonna kohta enamat teada. Indrek vallandab Riina, kuid otsusel on rängad tagajärjed...
Osa 15
Sirje on kodus tagasi, kuid Gunnari ja Urmase kadumislugu muutub veel segasemaks. Liisa sõidab koos Andrese ja Joosuga Tartusse. Erik sobitab Siiriga tutvust. Siim tuleb Mammu juurde õhtusöögile. Haapsallu ilmub ootamatult Urmase abikaasa. Andrese ja Kertu suhted soojenevad.
Osa 14
Siiri on Erikust vaimustuses, kuid Kertus tekitab see kahtlusi. Riina esitab Indrekule ultimaatumi. Mammu suhtleb Siimuga ja Liisa tunneb end taas üksikuna. Erik saab telestuudios ootamatu rolli ja šokeerib kõiki. Indrek suudab oma sõna maksma panna. Maril tekib taas konflikt Siimuga.
Osa 13
Sirje on Indias, kuid Gunnarist pole endiselt uudiseid. Mammu ja Liisa lepivad ära. Eriku uus karjäärivalik üllatab, kuid suurimaks üllatajaks on hoopis Volts. Albert on Pireti käitumisest nördinud. Mari teeb ootamatu otsuse. Liisa astub Maimu kaitseks välja ning ähvardab Erikut.
Osa 12
Mari püüab Sirjet ümber veenda, kuid tulutult. Andres palub Indrekult teenet. Mammu on Liisa peale pahane. Siiri on Haapsalu sündmustest põnevil. Mari ei mõista, miks Indrek Riinat ei talitse. Liisa on endast väljas ning otsib lohutust Eriku juurest. Urmase otsingud viivad ehmatava leiuni.
Osa 11
Sirje on Gunnari lahkumisest löödud ning Inna püüab talle toeks olla. Kuid samal ajal on kadunud ka Urmas... Andres kohtub Maimut külastades ootamatult ka Erikuga. Mammu leiab uusi sõpru, kuid Mariga tuleb sellest pahandus. Sirje saab teada, kuhu Gunnar sõitis. Andres hoiatab Kertut.
Osa 10
Indrek ei mõista Mari otsust Romani suhtes, kuid õigustab ennast Riina osas. Valter paneb Kertu keerulisse olukorda. Albert on Pireti käitumisest nördinud. Urmas saab aru, et Gunnar plaanib midagi. Andres toob lapsed koju, kuid Kertuga kohtumine võtab oodatust hoopis erineva pöörde.
Osa 9
Mari on Romani ülestunnistusest rabatud ning Mammu kannab ema määratud karistust. Erikul on Kertule suur uudis. Urmas võtab Alberti sihikule ning häbistab teda terve Haapsalu ees. Mari otsustab Mammu ja Romani ära kuulata. Siiri puistab Kertule südant. Gunnar šokeerib Albertit.
Osa 8
Sirje lastakse vabaks, kuid Mammu ja Liisa saavad teada saladuse vanaema minevikust. Kertu pakib Andrese asju ning otsib lohutust Eriku juurest. Mari saab Romani käitumisest valesti aru. Albert satub Urmasega konflikti. Kertu tunnistab Valterile, keda ja mida ta tegelikult soovib...
Osa 7
Mari ja Kertu saadavad lapsed Haapsallu, kuid Alberti tehtud plaanid keerab Sirje pea peale. Kertu tunnistab Marile, et Andres on koos Liinaga. Erik ilmub ootamatult Indreku juurde ning palub teenet, pöörates ka Riina enda vastu. Sirje viiakse ootamatult politseisse ülekuulamisele.
Osa 6
Piret on Tallinnas, et abielule Voltsiga punkt panna. Kertu saab teada, miks Valter tema suhtes nii osavõtlik on. Mari kohtub Urmasega ning püüab teda mõjutada. Lastel on Kertule etteheiteid, kuid ootamatult lahendab Erik olukorra. Sirje on pahane, et Gunnar tema kaitseks välja ei astu.
Osa 5
Mari on Haapsalus ning Albert saab teada, mida Piret plaanib. Albert omakorda usaldab Marile saladuse Gunnari kohta. Kertu leiab Maimu olukorrale lahenduse ning püüab Erikut emaga lepitada. Valteri käitumine tekitab kahtlusi. Urmas on tagasi Haapsalus ja šokeerib tervet linna.
Osa 4
Kertu usub Liisat, kuid Maril on õetütre käitumise kohta oma versioon. Indrek püüab Andresele nõu anda. Erik üritab oma kohustustest kõrvale hiilida ning kogu vastutust teiste kaela lükata. Gunnar usaldab Albertile oma suure saladuse. Piretil on uudiseid, mida keegi oodata ei osanud.
Osa 3
Mari püüab kodust õhkkonda parandada, kuid Indrek käitub kummaliselt. Kertu on rabatud Liisa süüdistustest Andrese suhtes. Erik saab haiglast Maimu kohta uudiseid. Valter püüab Kertule nõu anda, Mari aga otsustab õde ja õetütart omal moel aidata. Gunnaril on Sirje ees saladus.
Osa 2
Liisa keeldub koju tagasi tulemast ning lisaks kodustele muredele tekivad Kertul probleemid ka tööl. Mari ja Mammu lepivad ära, kuid pingeid tekitavad Murakate peres nii Riina kui Roman. Sirje teeb Albertile ootamatu ettepaneku, mille mehe üllatuseks isegi Inna heaks kiidab.
Osa 1
Peategelaste elus on aeg liikunud lähemale sündmustele, mida nägime filmis "Pilvede all. Neljas õde". Piret on teinud oma elus kannapöörde ja võtnud vastu nii mõnegi otsuse, mida lähedastel on raske mõista. Mari kulgeb edulainel ning on palganud endale abilise, kelles Indrek kipub konkurenti nägema. Kertu karjäär sujub samuti hästi, kuid eraelus on pöördelisi hetki. Haapsalus aga on Sirje taas suurelt ette võtnud ning kõiki üllatanud, seekord positiivselt.
Osa 14
Mari püüab harjuda uue pereliikmega. Erik külastab Kertu psühholoogi. Volts teeb jälle midagi lubamatut. Sirjel on kaupluses proovipäev. Riina ja Indrek tähistavad kahekesi oodatud sündmust. Piret on kõigis ja kõiges pettunud, kuid head uudised ei lase end kaua oodata...
Osa 13
Kertu on Erikule abi eest tänulik. Mari palub Piretilt teenet. Sirje kandideerib kauplusesse tööle. Riina on Eriku edusammudest vaimustuses. Mammu teeb midagi ootamatut. Gunnar hoiatab Innat. Piret otsib tasakaalu pere, töö ja hobide vahel.
Osa 12
Erik veedab järjest enam aega Kertu juures. Urmasel on Marile jahmatav uudis. Volts ei mõista Pireti valikuid. Sirje otsib jälle tööd ning leiab võimaluse Innat kiusata. Kertu küsib nõu psühholoogilt, kuid Erikule see ei meeldi. Mari on Mammu pärast mures.
Osa 11
Urmas veab Sirjet alt, põgeneb Haapsalust ning otsib üllatuslikult abi Mari juurest. Piret on Voltsis pettunud ja otsustab endale uue väljakutse leida. Kertu lubab lõpuks Liisa taas Eriku juurde. Sirje kahtlustab Gunnarit. Riina hakkab vaikselt võimu võtma.
Osa 10
Piret ja Kertu ei kiida Mari ootamatut otsust heaks. Piret kardab, et Volts ei tahagi enam last. Erik korraldab Kertule ootamatu stseeni. Sirje survestab Urmast ühist äri alustama. Gunnar saab Sirje plaanidest teada ning tagajärjed ei lase end oodata.
Osa 9
Piret jagab Sirjega oma hirme ja solvab Urmast. Mari saab Riina kohta teada midagi, mis muudab tema suhtumist. Kertul on Erikule uudiseid Liina ja Henri kohta. Erik seevastu valmistab Kertule tohutu pettumuse. Sirje hakkab Urmasega plaani pidama.
Osa 8
Piret on Urmasele raskel ajal toeks. Kertu on pettunud nii Andreses kui Erikus. Mari leiab võimaluse Riina mõjutamiseks, kuid Indrekule see plaan ei meeldi. Sirje haistab võimalust ega varjagi oma plaane. Piret tekitab olukorra, mis väljub tema kontrolli alt.