Logo

Alo

Toimub väljasõit turismitallu, kus peaks ootama uhke pidulaud ja kaunis ümbrus. Paraku on olnud väiksed arusaamatused ja isegi taldrikuid pole kõigile. Toimub orienteeriumine ning auhind on priske. Viljo loodab seda endale saada, aga eksib hoopis metsa ära. Kogu kollektiivist lahkub suvepäevadelt õnnelikult vaid Koristaja.
Eesti
2021
Osa 7 - Pantvangikriis
Viljol tuleb geniaalne idee, et esinduse sünnipäeva võiks nad sel aastal ise korraldada. Loositakse ülesanded ja rollid, mida enamus peab tüütuks lisakohustuseks. Järsku muutub päev tõsiselt ohtlikuks ja toimub pantvangikriis. Kes päästab päeva?
Osa 6 - Öös on asju
Hommikul esinduses tööd alustades selgub, et majas toimub kummalisi asju. Süüdlase leidmiseks tuleb vaadata valvekaameraid. Selleks, et saladuseks ilmsiks ei tuleks, asub kogu meeskond tegustema, et salvestused hävitada.
Osa 5 - Töövari
Salong on elevil ja Kerdu on armukade, sest Alo saab endale töövarjuks piltilusa Marta. Kuna neiu soovib Aloga kahekesi olla, lähevad nad autoga proovisõidule, kaasas Bambergide pakid, mis tuleb Antslasse toimetada. Järgnev sõit paneb proovile nii auto kui Alo.
Osa 4 - Areneme veel
Käes on arenguvestluse päev, kus vaadatakse, kuhu ollakse jõudnud ja kuhu edasi. Tuleb välja, et kollektiivis on tõsised probleemid puhtuse ja hügieeniga. Alo satub taas pahaaimamatult piinlikku olukorda. Segasele päevale lisab vürtsi naabrimehe koer, kelle Guido pidi tööle kaasa võtma.
Osa 3 - Võrdsus
Et võidelda ebavõrdsuse vastu, kuulutab Viljo välja võrdsuse päeva ning määrab vastutajaks Alo. Südikas müügimees seisab silmitsi suurte probleemidega: kas lasta naisi meeste riietusruumi, kas klient saab olla auto jaoks liiga lühike, kas lastele on rohkem lubatud ning kuidas öelda mustale mehele, et ta auto on liiga must?
Osa 2 - Vanamees
On laoautode tühjendusmüügi viimane päev ja Alo peab müüma rohkem kui kunagi varem. Paraku külastab just sel päeval salongi Alo iidvana sõber Meinhard, kes kõigi imestuseks ikka veel kuidagi elus püsib. Kuna vanamehe eluküünal võib iga hetk kustuda, otsustab Alo teha sellest Meinhardi elu kõige ilusama päeva.
Osa 1 - Rõõmus Lahkumine
Algavas huumorisarjas kehastab Eesti üks populaarseim koomik Tõnis Niinemets autoesinduses töötavat püüdlikku müügimeest, kelle elus ei lähe kaugeltki mitte kõik nõnda, nagu ta sooviks. Konkurents on karm ja tipus püsivad vaid vähesed. Sõprusest vihkamiseni on vaid üks imepisike samm... Komöödiasarjas löövad kaasa Tõnis Niinemets, Märt Pius, Priit Pius, Priit Võigemast, Linda Kolde, Reimo Sagor jpt.